Micro Darbs un Kā Make Money Doing Them

Posted on

Micro Darbs un Kā Make Money Doing Them

Mikro darbs ir, jo vārds nozīmē, ir ļoti maza samaksāts uzdevums. Labāks vārds mikro darbu tiešām var būt “koncerti”, jo vārds “darbu” var nozīmēt nodarbinātību, un nav mikro darbavietas darbiniekiem, bet tikai neatkarīgajiem darbuzņēmējiem.

Definēšana Micro Darbs

Pamata koncepcija mikro vietu, saņemot nelielu maksu par nelielu uzdevumu, iet pāri daudziem iespējamiem veidiem mikro darbu. Tie var ietvert:

Online uzdevumi: Šie mazie uzdevumi, vai microtasks, var izdarīt tikai internetā, nepieprasot reālās pasaules mijiedarbību. Pircēji no šiem pakalpojumiem reklamēt mikro darba tīmekļa vietnēs, lai atrastu kādu, kas vēlas veikt šo uzdevumu. Amazon Mechanical Turk ir viena no populārākajām vietām, kas piedāvā šāda veida mikro darbu.

Reālās pasaules uzdevumi: Līdzīgi online uzdevumiem ka pircēji dienesta reklamētu tiešsaistē strādniekiem, uzdevums nav pabeigts tiešsaistē, bet personīgi. Tīmekļa vietnes, kas veicina šos mikro vietu veidi ir būtībā tirgū par nepāra darbavietas. Taskrabbit ir viens no vairāk populārs reālā darba uzdevumu vietām. Tomēr Taskrabbit un citi, piemēram, to parasti piedāvā tiešsaistes uzdevumus, kā arī.

Crowdsourcing projekti: Izmantojot tiešsaistes crowdsourcing platforma, uzņēmumi nolīgt darbiniekus darīt vienu mazu daļu no lielāka projekta. Strādnieki parasti pieteikties uz uzņēmuma mājas lapā un izvēlēties kādu no pieejamajiem uzdevumiem. Clickworker ir uzņēmums, kas izmanto pūļa dažādiem uzdevumiem.

Mājas lietojamības testēšana: Tālvadības lietojamība testētāji pārskata tīmekļa vietnes un lietojumprogrammas, lai noteiktu samaksu (parasti ap $ 10), parasti izmantojot ekrāna vai balss ierakstītājs.

Tiešsaistes pakalpojumi tirgus: Es n šie mikro darbu, darbinieki piedāvā nelielus pakalpojumus (parasti par noteiktu samaksu), un pircēji pārlūkot tirgū, lai atrastu cilvēkus, kas piedāvā pakalpojumus, kas tiem nepieciešams. Mājas lapa ņem maksu no pircēju, pārdevēju vai abus.

Reward programmas: Daži mikro darbavietas nevar piedāvāt samaksu naudā, bet ar punktiem vai kaut kas cits. Šajās uzdevumi bieži vien ir saistītas pārdod produktus ņēmējam.

Aptaujas: Komplektējošās aptaujas kā darba-at-home darbu, ir apmēram uz brīdi, un tas, iespējams, sākotnējā mikro darbs.

Kā Micro Darbs ir izdarīts

Daudzi mikro darbavietas, jo īpaši tiem Kopīgi izveidoti datu ievades projektiem, tiek darīts pilnīgi tiešsaistē no datora. Tomēr daži mikro darbus var izdarīt gan reālajā pasaulē un internetā, un var prasīt mobilo tālruni. Piemēram, uzņēmums var vēlēties, lai jūs iet uz veikalu un fotografēt displejs produkta vai veikt cenu pārbaudi un iesniedz informāciju tiešsaistē, izmantojot savu mobilo tālruni.

Kā Micro Darbs Pay

Parasti šie darbi maksā ļoti mazas summas, bet tie prasa ļoti maz laika. Darbs var maksāt jebkur no 1 centa līdz 50 $, un ideja ir tāda, ka darba vajadzīgs jābūt proporcionāli ar piedāvāto maksu. Tas nozīmē, ka, lai pelnītu naudu, jums ir uz darbu ātri un uzņemties tik daudz uzdevumus, kā jūs varat.

Tā kā tie ir veikta līgumu (un nevis darbinieka) pamata, nav garantijas, ka šie mikro darba samaksas minimālo algu. Lielākā daļa uzņēmumu maksā naudu (parasti caur PayPal kontā), bet daži maksāt kaut ko citu, izņemot naudu, ti, dāvanu kartes, lojalitātes punktus, pakalpojumu bitcoins. Bieži alga tiek aprēķināta ASV dolāros, bet var tikt pārvērsti citā valūtā, ja tie tiek iemaksāti PayPal kontā.

Saistītās definīcijas

  • Pūļa : Līdzīgi un dažreiz izmantoti kā sinonīmi ar mikro darbu, pūļa bieži strādā brīvprātīgo darbu.
  • Uzdevums vietne : tiešsaistes forumiem, kas savieno pircējiem un pārdevējiem mazo pakalpojumiem.
  • Microlabor: Līdzīgi un dažreiz izmantoti kā sinonīmi ar pūļa, mikro darbaspēks tiek izmaksāta, lai gan parasti nelielas summas.
  • Cenu vietnes: Vietās, piemēram, Elance , kur strādnieki cenu par projektiem, ir piemēri cenu vietām; atšķirība starp tiem un mikro darbs ir samaksas apjomu un sarežģītību projektiem.
  • Neatkarīgs darbuzņēmējs: Micro strādnieku neatkarīgi līgumslēdzēji, bet zemākajā galā samaksas skalas.
  • BPO: Biznesa procesu ārpakalpojumi.
  • Data Entry : Daži datu ievades uzņēmumi nodarbina mikro darbu līdz sadalīšana lielu datu ievades projektus par atšķirīgu veikto uzdevumu virkni cilvēku.
  • Ārpakalpojumi : Izmantojot mikro darbaspēku, ir cita veida ārpakalpojumu nekā ārzonas vai homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *