Vadlīnijas Ko Iekļaut Resume

Posted on

 Vadlīnijas Ko Iekļaut Resume


Rakstot CV, ir vairāki atsākt formātiem jūs varat izvēlēties, tai skaitā visi sakārtoti hronoloģiski, funkcionālu un mērķtiecīgu atsākts. Tomēr, neatkarīgi no formāta atsākt jūs izvēlaties, ir noteiktas vadlīnijas, ka lielākā daļa atsāk vajadzētu sekot.

Lūk, informācija par to, ko iekļaut savā CV, kā arī to, kas nav iekļauti jūsu CV. Ir arī vadlīnijas atsākt garuma, fontu un lapas peļņu.

Šeit ir mūsu Resume vadlīnijas

atsākt garums

Jūsu CV ir jābūt tik īsam, cik vien iespējams; divas lappuses ir maksimālais garums, bet lapa ir vēlams. Lūk vairāk par atsākt garumu un cik ilgi jūsu CV vajadzētu būt. Ja jums ir nepieciešams, lai saņemtu savu CV uz vienas lapas, lūk, kā pastiprināt to uz augšu un iegūt papildu vietu.

Fonts un lielums

Nelietojiet grezni fontus, kas ir grūti lasīt. Times New Roman, Arial, Calibri vai līdzīgs fonts ir vislabāk. Jūsu fonta izmērs ir no 10 līdz 12 punktiem, lai gan savu vārdu un sadaļu virsraksti var būt nedaudz lielāka un / vai treknrakstā. Lūk, kā izvēlēties fontu jūsu CV.

Page Malas

Standarta lapa rezerves tekstapstrādes programmās (1 “starpības uz augšu, uz leju un pa kreisi un labajā pusē lapas) strādā lielākā daļa atsāk. Tomēr, ja jums ir nepieciešams, lai pastiprinātu rezerves, lai samazinātu garumu jūsu CV, tas ir labi samazināt starpību līdz 1/2 “uz sāniem un augšas un apakšas.

izkārtojums

Tomēr jums izlemt organizēt sadaļām savu CV, pārliecinieties, lai saglabātu katru sadaļu uniformu. Piemēram, ja jūs nodot nosaukumu viena uzņēmuma kursīvā, katrs uzņēmuma nosaukums ir kursīvā. Ja jūs treknrakstā viena darba nosaukumu, treknrakstā tos visus.

Informācija Izvairieties

Neiekļaujiet personisku informāciju, piemēram, dzimšanas dienas, augums, svars, ģimenes stāvoklis, bērni, utt, ja šī pozīcija to pieprasa.

precizitāte

Noteikti, lai rediģētu savu CV, pirms tā nosūtīšanas. Pārbaudiet pareizrakstību, gramatiku, laiki, uzņēmumu nosaukumi un cilvēkiem, uc ir draugs vai karjeras pakalpojumu konsultants pārbaudi pār savu CV, kā arī. Izmantojiet šo korektūru kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka jūsu atsākt ir perfekta.

Ko Iekļaut savu CV

Lūk daži informāciju, kas jums vajadzētu būt pārliecināti, lai iekļautu savā CV:

identificēšana

 • Iekļaut savu vārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi identifikācijas sadaļā augšpusē savu CV, vai arī uzskata par vienu no šiem citiem risinājumiem šobrīd savu CV.
 • Izmantojiet profesionālu e-pasta adresi (ti, johnsmith@gmail.com nevis soccerlover@hotmail.com).

mērķis

 • Šī sadaļa ir obligāta. Ja jūs nolemt iekļaut atsākt mērķis, saglabāt to īsam un konkrētam; norādīt vēlamo darbu vai lauku, un to, ko jūs cerat paveikt šajā jomā.

Profils

 • Vēl izvēles sadaļa ir atsākt profilu, kas ietver kopsavilkumu par prasmēm, pieredzi un mērķiem rakstiskas īpaši par darba piedāvājumu.

izglītība

Šeit vairāk informācijas par to, ko iekļaut un kā formatēt atsākt izglītības sadaļā.

 • Iekļaut grādiem esat saņēmuši apgrieztā hronoloģiskā secībā (ar jaunāko uzskaitītas pirmās pakāpes).
 • Noteikti norādiet nosaukumu katras iestādes, tās atrašanās vietu, un jūsu datumu absolvēšanas (vai paredzamo datumu beigšanas).
 • Ja nepieciešams, ietver jūsu lielas / mazas jomās, kā arī savu VIN un visus apbalvojumus, publikācijas un projektus.
 • Ja vien jums ir pašreizējais augstskolas students, nav iekļauts jūsu augstāko izglītību.

Pieredze

Te ir vairāk informācijas par pieredzi sadaļā CV, tai skaitā to, kas sarakstā, un to, kā formatēt to.

 • Iekļaut savu darba pieredzi apgrieztā hronoloģiskā secībā (ar visjaunāko uzskaitīti pirmās pakāpes).
 • Šajā sadaļā var būt darbavietas, stažēšanos, un brīvprātīgo darbu. Vidusskolas skolēni varētu ietvert arī klubus un sporta komandas, ja piemērojams.
 • Iekļaujiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu un datumu nodarbinātības.
 • Uzskaitiet apmēram trīs svarīgus uzdevumus, izpildījumu, vai prasmes, kas iegūtas katrā darbā. Izmanto darbības vārdus, lai aprakstītu savus sasniegumus; izvairīties no pasīvās frāzes, piemēram, atbild par un pienākumi ietver.

Prasmes (pēc izvēles)

Lūk informācija par prasmju sadaļā atsākt.

 • Iekļaujiet datorsistēmas, ar kuru ir lietpratējs, jo īpaši, ja tie ir saistīti ar stāvokli, par kuru jūs piesakāties.
 • Iekļaut svešvalodas ar kuru ir pazīstami; Valsts gan valoda un savu atpazīstamības pakāpe (sākot, starpposma, lietpratējs, brīvi).
 • Uzskaitiet visus citus prasmes, jums ir, kas attiecas uz darbu, bet nav iekļautas citur savā CV.

Brīvprātīgo darbs (pēc izvēles)

 • Jūs varat iekļaut brīvprātīgo pieredzi sadaļu nodot savas līdera, komunikācijas prasmes utt Norādiet organizācijas nosaukumu, datumus sava brīvprātīgā darba, un savus sasniegumus.

Vaļasprieki un intereses (pēc izvēles)

 • Jūs varat iekļaut arī sadaļa par saviem vaļaspriekiem un interesēm, ja tās attiecas uz pozīciju. Piemēram, ja jūs piesakāties uz darbu pie sporta preču veikalā, jūs varat iekļaut jūsu aizraušanās ar basketbolu.

atsākt Sample

Šis ir piemērs atsākt.

Ahmad Faishal
1234 Outback Ridge
Jackson, WY 83002
(123) 456-7890
faishal@email.com

AUTOMOTIVE tehniķis

Augsti kvalificēti Automotive tehniķis ar 7 gadu pieredzi remontu un apkopi iekšzemes un ārvalstu automašīnu.

 • Pierādīta sasniegumi sniedz lielisku servisu automobiļu remontdarbnīcu klientiem.
 • Izcilas darba ētika un komandas veidošanas prasmes; gatavs strādāt virsstundas un elastīgās maiņās.
 • ASE Sertificēts Mechanic.

DARBA PIEREDZE
Ace Auto remonts, Jackson, WY
Automotive tehniķis / mehāniķis , janvāris 2017-Present
Prasmīgi diagnosticētu un remonta problēmas ar vietējiem un Japānas importa automašīnu. Rebuild un remonts dzinēji, radiatori, un ūdens sūkņi; veikt elektroenerģijas sistēmu nojaukt un remonts.

 • Izveidoja process kontrolsarakstu, lai palīdzētu apmācīt jaunas izīrē un nodrošinātu konsekvenci automobiļu diagnostiku un remontu.
 • Nodrošināta darbības atbilstība visiem valsts transportlīdzekļu prasībām un emisijas kontroles standartiem.

Johnson Auto remonts, Idaho Falls, ID
Auto mehāniķis , 2016 jūnijs 2013 līdz decembrim
Pārbaudīto transportlīdzekļu, lai identificētu, novērstu, un noteikt bojājumu un disfunkcijas. Uzstādītas jaunas detaļas un sistēmas; darbojas pneimatisko un gaisa kompresijas līdzekļus.

 • Sasniedzamajiem turpināt izglītību pieaug dzinēja drošību un emisijas kontroles noteikumiem un tehnoloģijām.

Howard Brothers Construction, Idaho Falls, ID

Strādnieks , jūnijs 2011, jūnijs 2013
vienlaicīgi ar izglītību, strādāja pie dzīvojamo būvniecības projektiem, kā formulējusi. Izmantotās rokas un elektroinstrumenti; darbināmie arkls un mini ekskavatori.

 • Uztur perfektu apmeklētības rekordu.

IZGLĪTĪBA

Advanced Technical Sertifikāts Automobiļi Technology, 2013
koledža Austrumu Idaho, Idaho Falls, ID
ASE (National Institute for Automotive Service Excellence) Sertificēts

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *