Darbs, kas strauji attīstās, The koronavīrusu (COVID-19) pandēmijas laikā

Posted on

Darbs, kas tiek Uzplaukumu Right Now

Ja jūs meklējat darbu tieši tagad, jums ir daudz uzņēmumu. Sakarā ar ietekmi uz COVID-19 pandēmiskās bezdarba prasības pieauga vairāk nekā 3,3 miljoni no 22. marta līdz 28. martam, 2020. gadā saskaņā ar Darba statistikas birojs. Vairāk nekā 10 miljoni darba ņēmēju ir iesniegts bezdarbnieka pabalstu. Tas ir lielākais pieaugums, un lielākais kopējais bezdarba prasību, jo departamenta Darba sāka sekot bezdarba datiem.

Svarīgi : Lai gan darba devēji, kas atpūtas un viesmīlības nozari kaisa darbu citas nozares uzņēmums attīstās darbā.

Andrew Challenger, vecākais viceprezidents Challenger, Gray & Christmas, Inc., atzīmē, ka “mazumtirgotāji, medicīnas ierīču ražotāji, patērētāju produktu ražotāji, transporta un noliktavu telpas ir visas plaukstošu tiesības tagad.”

Pārtikas veikali, aptiekas un IT atbalsts ir arī darbā atbilstoši CareerOneStop blogu, kuru sponsorē ASV Department of Labor.

Padoms : Ja jūs esat atlaisti, vai meklē darbu, pirms ekonomisko ietekmi uz koronavīrusu uzliesmojuma, jūs varētu pielāgot meklēšanu nozarēm, kas ir darbā tagad.

Daudzas valsts un pašvaldības ir mudināt iedzīvotājus palikt mājās, kad vien iespējams. Tas ir bijusi atvēsināšanu ietekmēja sit-down ēdamistabas, ķieģeļu un javas mazumtirdzniecības un citiem saistītiem uzņēmumiem. Taču iepirkšanās tiešsaistē, un piegāde ir kāpušas, un būtiski pakalpojumi, piemēram, veselības aprūpes un noliktavu strauji darbā, lai apmierinātu pieprasījumu.

Šīs 10 profesijas ir darbā tieši tagad:

Kasieri un Plauktu Stockers

Pirms koronavīrusu pandēmijas, kasieris darbavietas tika būtiski mazinās. Darba statistikas ‘Darba Outlook Handbook birojs starp 2018. un 2028. prognozēts šos darbus samazināties par 4% 8 Tagad, tomēr, daudzi pārtikas ķēdes uzņēmums attīstās darbā, lai apmierinātu pieprasījumu pēc Ietves pikaps, piegādi, un veikala pakalpojumus.

Kases un saistītie mazumtirdzniecības darba neprasa formālu izglītības pilnvaras, bet klientu apkalpošanas pieredze un prasmes ir vienmēr plus. Šie darbi parasti maksā ap $ 10 vai $ 11 stundā.

Pārtikas piegādes draiveri

Apsēdieties uz leju maltītes var tikt apturēta daudzās jomās ASV, bet daži restorāni paplašinās piegādes pakalpojumus. Piemēram, Challenger, Gray & Ziemassvētku atzīmē, ka Domino ‘s ir darbā 1000 jaunus piegādes vadītājiem, lai apmierinātu pieprasījumu.

Papildus ātrās ēdināšanas iestādēs, daudzi citi restorāni piedāvā piegādi, izmantojot uz pieprasījuma pārtikas piegādes apps, piemēram UberEats, Grubhub un DoorDash.

Piezīme: Daudzas piegāde progr ir mainījuši savu politiku, lai nodrošinātu bezkontakta piegādes iespējas aizsargāt gan klientiem un vadītājiem.

Ēdināšanas uzplaukt pat normālos ekonomiskos apstākļos. Darba statistikas birojs ziņo, ka šis īpašais darbaspēks pieaugs par 14% no 2018. gada un 2028.-daudz straujāk nekā vidēji valstī.

Piegāde un mazumtirdzniecības piegādes draiveri

Darba statistikas birojs ziņo arī milzīgu straujajam pieprasījuma pakete piegādes vadītājiem pie UPS, FedEx, un ASV Postal Service. Amazon arī darbā pēc pieprasījuma piegādes vadītājiem (Flex) un algu piegādes vadītājiem (Daily Service Partneri).

Saskaņā ar Darba Outlook rokasgrāmatā, šie darbi parasti ir nepieciešama vidusskolas diplomu vai līdzvērtīgu un maksāt ap vidēji gadā 30000 $.

Registered Nurses

Vēl strauji augošs darbs pirms koronavīrusu pandēmijas, reģistrētas medmāsas ir augsts pieprasījums tieši tagad. Nurse.org ziņojumi, ka ceļošanas māsas un elpošanas terapeiti bija nopelnot $ 10,000 nedēļā vai $ 100,000 par 13 nedēļu skopoties strādāt New York City, kas ir viens no epicenters par pandēmiju.

Tomēr veselības aprūpes darbinieki, nav zināms, viņu uzmanību uz finanšu. Angelina Walker pie Nurse.org raksta: “Mēs esam patīkami pārsteigta par atbildi no medmāsas, kuri vienkārši vēlas palīdzēt jomās, kas viņiem ir nepieciešams … Hotline ir applūst ar medmāsām pasakot lietas, piemēram,” vienkārši ielieciet mani visur, es don ‘t rūp atalgojumu, es tikai vēlos, lai palīdzētu. “

Arodslimību perspektīvas reģistrētas medmāsas ir spēcīgs; Birojs Labor Statistics prognozē pieaugumu par 12% RN vietu starp 2018 un 2028. Māsu nopelnīt vidējais maksāt ap $ 71.000 gadā.

Elpošanas terapeiti

Elpošanas terapeiti, kas strādā ar pacientiem ar elpošanas traucējumiem, ir vēl viens būtisks grupa uz frontes līnijas no COVID-19 cīņā. Tāpat rns, viņu atalgojums ir palielinājies slimnīcas koronavīrusu karstajiem.

Jo mazāk bīstamām laikos, elpošanas terapeiti atalgojums joprojām topi gadā 60000 $. Viņu darbi ir sagaidāms, ka pieaugs par 21% no 2018. un 2028. gadam, saskaņā ar Bureau of Labor Statistics. 

Administratīvie Personāla pie slimnīcu un veselības centru

CareerOneStop ziņo, ka daudzas slimnīcas visā valstī personāla, lai risinātu ar COVID-19 krīžu un ne katrs darbs prasa licencēšanu un sertifikāciju. Klientu apkalpošanas un administratīvās darbavietas ir būtiski misiju veselības aprūpes organizācijas.

Svarīgi: Best of all, jo Darba statistikas birojs norāda, “ja jūs esat atlaisti no viesmīlības darbu, jūs varētu atrast jums ir prasmes, kas nodošana tieši dažiem veselības aprūpes klientu apkalpošanas darbu.”

Administratīvais asistents darbu parasti maksā ap $ 18 stundā saskaņā ar Darba statistikas birojs.

Piepildījumu Center Associates

Ar patērētāju pieturās netālu no mājām, tiešsaistes pasūtījumus uzplaukums un mazumtirdzniecības uzņēmumi ir darbā pieaugošu pieprasījumu. Amazon nesen reklamē 100000 pilna un nepilna laika pozīcijas to piepildījumu centros visā valstī. Turklāt e-komercijas gigants norāda, ka tā palielinās minimālo algu par stundā $ 2 īslaicīgi iznomājot pieplūdums.

Tiešsaistes Skolotāji

Skolas visā uzņēmumā ir atceltas nodarbības uz vietas, un pārcēlās tiešsaistē laiku pandēmijas. Kā rezultātā, daudzi tiešsaistes mācību uzņēmumi ir darbā skolotājiem un pasniedzējiem. Piemēram, USA Today norāda, ka tiešsaistes izglītības kompānija Outschool ir darbā par 5000 tiešsaistes K-12 skolotāji.

Mācību darbu pieaug, ziņo Darba statistikas birojs, kas projektus par 11% palielinājumu (daudz ātrāk nekā vidēji), kas postsecondary jomā starp 2018 un 2028.

tīrīšana Darbs

Būtiskas biznesa operācijas dara visu iespējamo, lai apturētu infekcijas izplatīšanos. Tā rezultātā, uzkopšanas darbinieki ir ļoti pieprasīti visā valstī. Ja jums nav prātā, tīrīšanas un ir spēcīga uzmanību detaļām, jūs varētu būt darbā ātri uzkopšanas uzņēmums, izmantojot darba meklēšanas vietnes vai izmantojot pēc pieprasījuma darba app.

Tehniskais atbalsts Speciālisti

Kā tūkstošiem balto apkaklīšu ir spiesti teledarbu situācijas, iespējams, pirmo reizi, IT un tehnoloģiju atbalsta speciālisti būs pieprasījums.

Darba statistikas birojs ziņo, ka šis darbs ir paredzams, pieaugs par 10% ātrāk nekā vidēji no 2018 un 2028. 3 Median maksas turas ap 25 $ stundā.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *