Kāda aktuāra darīt? Uzziniet par algu, nepieciešamajām prasmēm, & More

Posted on

Kāda aktuāra darīt? Uzziniet par algu, nepieciešamajām prasmēm, & More


Aktuāriem veikt sarežģītus aprēķinus, lai noteiktu iespējamību dažādu rezultātu, kas saistīti ar nelaimes gadījumiem, slimībām, patērētāju pieprasījums un investīcijas. Viņi izmanto specializētu datorprogrammas Crunch numurus un radīt tabulas, grafikus un pārskatus par saviem atklājumiem. Aktuārs ir viens no augstākajiem amatiem absolventiem, kuri lielāko matemātikā.

Aktuāriem iesniegt šo statistikas informāciju, lai apdrošināšanas vadītāji, mārketinga vadītāji, apdrošinātājiem, investīciju baņķieru un pensiju direktoriem, lai atbalstītu savus lēmumus par cenu apdrošināšanas polišu, produktu attīstība / mārketinga plānošanā, akciju piedāvājumu, un investīciju iespējām.

Aktuārās Datu tie rada, ir būtiska, lai veiksmīgu uzņēmuma riska vadības centieniem uzņēmumu, kas ir nepārtraukti maina to uzņēmējdarbības, pētniecības un attīstības, kā arī mārketinga darbības, lai kontrolētu savu kopējo finanšu riskiem un nodrošina stabilitāti uzņēmējdarbībā.

Aktuārs pienākumi un atbildība

Šis darbs prasa kandidātus, lai varētu pildīt pienākumus, kas ietver šādas:

 • Vākt un apkopot statistikas datus papildu analīze
 • Aprēķiniet varbūtību un iespējamo izmaksu notikumiem, piemēram, nelaimes, nāvi, dabas katastrofas vai slimības
 • Dizains, tests, un pārvaldīt politiku, lai samazinātu risku un palielinātu rentabilitāti apdrošināšanas politiku, pensiju plānus, un, lai ražotu diagrammas un citus eksponātus, lai izskaidrotu priekšlikumus un aprēķinus
 • Paskaidrojiet, priekšlikumus un secinājumus uz dažādām pusēm, no uzņēmumu vadītāju klientiem, akcionāriem un valdības amatpersonām.

No aktuāra Vairums strādā uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dzīvības, veselības, īpašuma un nelaimes gadījumu apdrošināšanas veidus. Citi strādā pensiju uzņēmumiem, konsultāciju firmām vai valdības aģentūrām. Daudzi aktuāriem pārcelties uz vadības vai izpildvaras amatos, kur viņi vada un uzrauga darba vienības.

aktuārs Alga

Aktuārs alga mainās atkarībā no darba devēja, pieredzes līmeni, izglītības, sertifikāciju un citiem faktoriem.

 • Vidējā gada alga:  $ 101.560 ($ 48,83 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga: vairāk nekā $ 184.770 ($ 88,83 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga: Mazāk nekā $ 59.950 ($ 28.82 / stundā)

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2017

Izglītība, apmācība un sertifikācija

Aktuāriem nepieciešams vismaz bakalaura grādu matemātikas saistītā jomā, un spēcīgu spējas ar skaitļiem.

 • Koledža grāds: Lielākā aktuāriem iegūst bakalaura grādu matemātikā, aktuāru, vai biznesu. Mācību kursi statistikā, ekonomika, datorzinātnes, calculus, un korporatīvās finanses nodrošina lielisku pamatu aktuāriem eksāmeniem un ierakstu līmeņa darbu.
 • Prakse: Lai palielinātu savu potenciālu nolaisties pilnvērtīgu ierakstu līmeņa darbu kā aktuārs, studentu vajadzētu arī mēģināt veikt vismaz vienu praksi, kur viņi var strādāt partnerībā ar pieredzējušiem aktuāriem. Aktuārs stažēšanās ar lielāko apdrošināšanas uzņēmumu, kas nereti maksā savus interni starp $ 15 un $ 22 stundā parasti piedāvāti. Standarta prasības attiecībā uz šādas prakses ietver vismaz vienu aktuāra eksāmenu pabeigšanu un GPA 3.5 vai augstāks. Kandidāti aktuāro prakses ir arī dažkārt nepieciešams, lai ir laba komanda Excel un datu bāzes / statistiskās analīzes valodas, piemēram, SQL vai SAS. Tā aktuāru ir tik specializēta joma, veiksmīga izpildīšana stažēšanās var arī atvērt durvis uz tūlītēju nodarbinātību pēc koledžā.
 • Sertifikācija: Aktuāriem var sākt savu karjeru kā stažieriem bez jebkādas sertifikāciju. Lielākā daļa aktuāriem saņemt plašu konsultāciju, apmācības, un atbrīvošanas laiks, lai sagatavotos eksāmeniem, bet par darbu. Tomēr pilnu profesionālo statusu, aktuāri vajadzētu turpināt asociētais-un līdzstrādnieks līmeņa sertifikāciju nu negadījumu Aktuārie Sabiedrība / CAS (par aktuāru interesējas par īpašuma un nelaimes gadījumu jomā) vai biedrības Aktuāru / SOA (lai strādāt dzīvības apdrošināšana, veselības apdrošināšana, pensijas pabalsti, ieguldījumi un finanšu nozares). Kad aktuārs beidzot ir kļuvis sertificēts (pēc četriem līdz sešiem gadiem asociētā sertifikācijas un vēl divas līdz trīs gadiem stipendijas statusam), tie joprojām pieprasa CAS un SOA, lai pabeigtu tālākizglītības prasībām.

Koledžas studenti, kas sagatavo un izietu viens vai vairāki no šiem aktuārajiem eksāmeniem, kamēr skolā būs mala darbā iesācēju līmeņa darbavietas. Nosaukumi sniegt prejudiciālu eksāmeniem sākotnējās aktuāra sertifikācijas ietver “Varbūtība”, “Finanšu Matemātika”, “Aktuārie modeļi: Finanšu ekonomika”, “Aktuārie modeļi: Life Neparedzēti”, “modeļus Stochastic Processes un statistika” un “izveidošanai un novērtēšanai Aktuārie modeļi. “

Aktuārs prasmes un kompetences

Kaut arī koledžas līmeņa izglītība un apmācība ir svarīga prasība šajā pozīcijā, ir noteiktas “mīkstās prasmes”, kas dos indivīdiem malas, kad runa ir par darbu ar citiem biroja vidē. Tie ir šādi:

 • Analītiskās iemaņas: Aktuāriem jāspēj identificēt tendences un modeļus dažādās sarežģītu datu kopas
 • Datorprasmes: Izmantojot programmēšanas valodas un izstrādājot izklājlapu modeļus, datu bāzes, un statistiskos modeļus, ir neatņemama sastāvdaļa aktuārs s darbu.
 • Komunikācijas un saskarsmes prasmes: Aktuāriem jāspēj izskaidrot sarežģītas idejas un tehniskos datus dažādām auditorijām, kā arī ir iespēja veiksmīgi vadīt komandu un strādāt labi līdzās citiem.
 • Problēmu risināšana: Indivīdiem jāspēj identificēt uzņēmuma riskus, un izstrādāt plānu, lai sabiedrība varētu pārvaldīt savus riskus.
 • Matemātika prasmes: galvenie instrumenti, ko izmanto šajā darbā aprēķināt risku, ir rēķini, varbūtība un statistika.

Darba Outlook 

Saskaņā ar ASV Bureau of Labor Statistics, perspektīvas aktuāru turpmākajos desmit gados attiecībā pret citām profesijām un nozarēm ir daudz labāk nekā vidēji visās profesijās, ar pieaugošo nepieciešamību braukt personālu, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt finansiālo risku, kā arī ar apdrošināšanas sabiedrībām, kas ir nepieciešams, lai analizētu lielu daudzumu klientu datus.

Nodarbinātība pieaugs par aptuveni 22 procentiem, nākamo desmit gadu laikā, kas ir augstāka par vidējo pieaugumu plānotā visās profesijās starp 2016. un 2026. izaugsmei, lai saistītu matemātisko zinātnes darbavietas tiek prognozēts pieaugt straujāk, kas ir 28 procenti nākamo desmit gadu laikā.

Šie pieauguma tempi salīdzinājumā ar prognozēto 7 procentu pieaugumu visās profesijās. Nodarbināto aktuārs skaits ir mazs, tāpēc pat lielu nodarbinātības pieaugums pārvēršas par 5300 jaunu darbavietu nākamajā desmitgadē. Tipiski darba devējiem ietver apdrošināšanas sabiedrības un finanšu riska pārvaldības grupām vai uzņēmumiem.

Darba vide 

Aktuāriem strādā galvenokārt apdrošināšanas un finanšu uzņēmumiem, biroja vidē. Ja strādā par konsultāciju firma, aktuārs var būt nepieciešams, lai ceļotu uz klientu birojos.

Darba grafiks 

Vairums aktuāriem strādā pilnu laiku tradicionālā biroja vidē; aptuveni 30 procentiem strādāt vairāk nekā 40 stundas nedēļā.

Kā iegūt darbu

Piesakies: Apmeklējiet darba meklēšanas resursiem, piemēram Indeed.com, Monster.com un Glassdoor.com pieejamās pozīcijām. Varat arī apmeklēt tiešsaistes darba piedāvājumi no biedrības Aktuāru (SOA) vietā, vai piemērot tieši apdrošināšanas uzņēmuma darba piedāvājumi.

Tīklu ar citiem aktuāriem: Meklējiet iespēju, pievienojoties un piedaloties aktuārā tīkla grupa, izmantojot tiešsaistes vietnes, piemēram, LinkedIn. Jūs varat arī pārbaudīt SOA vietne plānoto tīklu notikumiem.

Atrast Prakse: Iegūt norādījumus, strādājot ar pieredzējušiem aktuāra. Jūs varat atrast aktuārs prakses, izmantojot tos pašus tiešsaistes darba meklēšanas vietnēs, saraksts ir atvērts darba vietas. SOA ir arī sarakstus prakses un asistentu aktuārs pozīcijām.

Salīdzinot līdzīgu darbu 

Cilvēkiem interesē kļūt aktuārs arī apsvērt šādas karjeras, kas uzskaitītas ar to vidējo ikgadējo algas:

 • Grāmatveži un Auditori: $ 69350
 • Budžeta Analītiķi: $ 75240
 • Izmaksu novērtējumu: $ 63110

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2017

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *