Cik daudz naudas Vai autors ražotājs?

Posted on

Cik daudz naudas Vai autors ražotājs?

Cik daudz var autors marka? Šis jautājums pārādās daudz, un atbilde ir ļoti atšķirīga, no gandrīz neko (vai pat zaudēt naudu), miljoniem dolāru. Bet izpratne mazliet par to, kā autori maksā palīdzēs gūt ieskatu par to apakšējā līnija var būt.

Lielākajai daļai autoru, to maksu un autoratlīdzību sarunas ar aģentu vai citu pārstāvi. Pat tad, kad jūs zināt ins un outs, tas ir labākais, lai mēģinātu rīkoties noteikumus līgumu tieši ar izdevēju.

Autora Investīcijas grāmatā

Autori pavadīt daudzas garas stundas pētot, attīstot, rakstot, un atkārtoti rakstīt savas grāmatas, un ir izmaksas, kas saistītas ar laiku. Dažas grāmatas ir nepieciešama faktisko naudas ieguldījumu, ko autors, piemēram, ceļojumu uz pētījumiem vai, gadījumā pavārgrāmatu autori, nauda izlietota sastāvdaļām recepšu testēšanas un izmaksām fotografēt pārtiku.

No grāmatas autors raksta veids ietekmē ienākumu potenciālu. Romāns vai nonfiction? Pašreizējā (un viegli datēts) vai mūžzaļie (un daudzgadīgi “backlist” izlase)? Izdomāts tēls, kura piedzīvojumi palaist uz daudzajām grāmatām vai nonfiction tēmu, kas backlists, visdrīzāk, lai palielinātu ienākumu potenciālu autoram.

Avansi un Autoratlīdzības

Autori, kas padara nodarbojas ar vienu no piecām lielajām grāmatu izdevniecībām, vai kādu no lielākajām neatkarīgo izdevniecībām parasti maksā procentu autoratlīdzību par katru pārdoto grāmatu un ir dota avansu pret honorāru up priekšā, pirms publicēšanas datuma. Tas ir pārrunājušas pārstāvis un / vai autora un tad veic līgumsaistības.

Avansa summa ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp, bet ne tikai: autora publicēšanu un pārdošanas dziesmu ierakstus, kā “karsts” temats grāmatas ir, vispārējs nespēks par daļu no redaktora / izdevēju un citi iesaistīti šajā procesā, kā īpašu un pārdodams grāmata ir, ja ņem kopumā (piemēram, rakstīšana, stāsts, plūsmas, uc), un, kas ir ļoti svarīgi, autora platformu (s).

Self-Publishing

Tas ir godīgi teikt, ka lielākā daļa brīvo publicēts autori nerok, pat ar savām publicēšanas izmaksas. Tas ir balstīts uz to, ka vidējais pašu publicēts autors pārdod mazāk nekā 200 eksemplāru, un, iespējams izklāstīts vismaz kādu naudu publicēt pirmajā vietā-piemēram, ārštata redakcijas pakalpojumiem.

Tas nozīmē, ka self-publicēja autors, kurš ražo augstas kvalitātes grāmatu, zina tirgus grāmatu un to, kā sasniegt šo tirgu, un nodrošina nepieciešamo resursus darot, ir laba iespēja redzēt kādu atdevi no to autoru ieguldījumiem .

Dažos gadījumos, self-publicēja autori, kuru grāmatas saņemt pārdošanas vilkmi var parlay ka (ja viņš / viņa grib) par grāmatu galā ar tradicionālo grāmatu izdevējs.

Amanda Hocking ir paranormāls romantika autors, kurš izgatavots miljoniem dolāru pārdod viņas self-publicēt e-grāmatas, un pēc tam devās, lai iegūtu vairāku miljonu dolāru grāmatas darījumu no Svētā Mārtiņa Press.

Donna “Faz” Fasano rakstīja tradicionālo izdevējiem, un pēc tam kļuva par indie autors. Kā indie autors, viņa bija gudrs tirgotājam, sniedza labu iztiku, un beidzot atgriezās tiek tradicionāli publicēts.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *