Kad jums būtu jāapsver iespēja izmantot divu lappušu Atsākt

Posted on

 Kad jums būtu jāapsver iespēja izmantot divu lappušu Atsākt


Viens no visbiežāk pieņēmumiem par atsāk ir tas, ka tie nedrīkst būt ilgāks par vienu lapu. Ir svarīgi, lai saglabātu jūsu sniegto informāciju īss, vienkāršs, un to-the-punktu. Daudziem pieteikumu, lai gan, ko nevar sasniegt vienā lapā, un tas ir lietderīgi uzrakstīt divas lappuses CV.

Dažiem darba pretendentiem, uz vienas lapas atsākt pietiks. Tie ietver ierakstu līmeņa iesniedzējus, cilvēki, kuri ir pelnīt karjeras maiņu, un vecākiem speciālistiem, kuri ir strādājuši pie tā paša uzņēmuma lielāko daļu savas karjeras.

Kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot divu lappušu Atsākt

Ja Jums ir vidēja līmeņa profesionālās, ir vairāki iemesli, lai izveidotu divas lappuses CV. Iespējams, svarīgākais no tiem ir tas, ka daudzi uzņēmumi tagad izmanto automatizētu pieteikuma uzskaites sistēmu (ATS), lai veiktu sākotnējo skrīningu atsāk viņi saņem (jo īpaši izmantojot digitālo procesiem).

Šādas sistēmas ir ieprogrammēts, lai privilēģiju atsāk šo lietojumu un  atkārtojiet  specifiskas atslēgvārdu frāzes boti novērtē gan izvietojuma, gan arī  biežumu  par nozares noteiktiem atslēgvārdiem atsākt. Viņi arī meklēt garuma pieredzes viens ir, izmantojot īpašas darba prasmes.

Padoms: Paplašinot savu CV uz divām lapām ļaus jums atkārtot šos būtiskos atslēgvārdus visu savu profesionālo pieredzi sadaļā.

Lai gan tas var šķist neērts un lieks stilistiski, tas ir viens no labākajiem veidiem, lai nodrošinātu, ka jūsu atsākt ir viens no skenēto atsāk, kas faktiski padara to posmu, kurā tas tiks uzskatīts par cilvēka acs iznomājot pārvaldnieks.

Kad lietot divus (vai vairāk) Page Atsākt

Šeit ir dažas situācijas, kad tas ir pieņemami izmantot CV ar vairākām lapām:

Ja jums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze

Ja jums ir 10 vai vairāk gadu pieredzi savā nozarē ar vairākiem darba devējiem, vai vēsturi veicināšanas un profesionālo sasniegumu, jums vajadzētu noteikti izmantot divu lappušu CV. Tas dos jums telpu jums ir nepieciešams, lai aprakstītu sasniegumus un ieguldījumu, kas būs noteikti jūs atšķirs no jūsu konkurentiem.

Kad jūs piesakāties augstākā līmeņa darbu

Lielākā daļa uzņēmumu, kas ir darbā uz C līmeņa vai augstākā līmeņa vadības amatos gaidīt, lai saņemtu divu vai pat trīs lappušu atsāk, kas sniedz detalizētu vēsturi Executive kandidāta līdera lomu un sasniegumiem.

Ja jums ir plašas karjeras sasniegumiem, sertifikātiem vai tehniskās prasmes

Ja Jums ir atsevišķās nozarēs, piemēram, IT, inženierzinātnes, akadēmiskajām aprindām vai zinātnisko pētniecību, darba devēji vēlēsies pārskatīt sarakstus savu profesionālo sertifikāciju, tehnoloģiju prasmes, galvenajiem projektiem un publikācijām. Šīs nozares joprojām privilēģija profesionālās pilnvaras tik daudz, kā viņi dara kvalifikāciju, un tā otrā vai trešā lapa ir nepieciešama, lai nodrošinātu visaptverošu vērā savu mācību kvalifikāciju un darba vēsturi.

Kad jūs piesakāties federālā darbu

Lai gan pieteikumā process federālā (valdība) darbavietas tika būtiski pilnveidota Obamas administrācijas laikā, federālās atsāk joprojām ir nepieciešams, lai nodrošinātu ilgstošu informāciju par kandidāta darba vēsturi. Dažas federālās atsāk ir īsāks nekā divas lappuses, un lielākā daļa prasa trīs vai četri.

Padomi Writing Two-Page Atsākt

  • Novietojiet svarīgākās kvalifikācijas pirmajā lapā:  Abas prasītājas izsekošanas sistēmas un cilvēktiesību īri vadītājiem vēlas redzēt kandidātu visvairāk attiecīgās prasmes doto goda vietā pašā sākumā atsākt. Labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot atsākt kopsavilkumu sniegt īsu pārskatu par zināšanām un profesionālām iemaņām, kas padara jums spēcīgu kandidātu darbu jūs piesakāties.
  • Iekļaut atslēgvārdu frāzes:  Izmantot atslēgvārdus jūsu atsākt kopsavilkumā, un pēc tam noskalo un atkārtot visu savu “profesionālā pieredze” sadaļā. Iesniedzējs sekošanas sistēmas aprēķina gadu skaits esat praktizē īpašu iemaņu, tāpēc nozares specifiskās atslēgvārdus jāatkārto katru darba aprakstā.
  • Vitrīna skaitliskus sasniegumi:  Viens no galvenajiem priekšrocības, izmantojot divu lappušu atsākt ir, ka tas dod jums vietu, lai izceltu savu karjeras panākumus. Vai tas ir “profesionālā pieredze” sadaļā, aprakstot savus darba pienākumus īsu punktā, un pēc tam sniedzot piemērus svarīgu ieguldījumu ar trīs vai četru objektu sarakstu ar aizzīmēm.
  • Garums divas lapas: Kaut arī jums nav, lai aizpildītu visu otro lapā jūsu atsākt, jums ir jābūt pietiekami daudz teksta aizpildīt vismaz trešā daļa no lapas (vēlams vairāk). Ja teksts darbojas īss, mēģiniet pievienot atbilstošāku informāciju, atslēgvārdus un aizzīmēm sasniegumus (ideālā gadījumā kvantitatīvi ar skaitļiem, procentos vai dolāros skaitļiem). Spēlē ar fontu izmēriem un peļņas. Ja šīs stratēģijas nedarbojas, tomēr, jums ir iespējams pieturēties pie vienas lapas atsākt.

Padoms : Iekļaut prasmju tabulu “pamatkompetencēm” vai “galvenajām prasmēm” jūsu atsākt kopsavilkumā, lai izceltu savu profesionālo un / vai tehniskās prasmes.

būtiskus secinājumus

Vienas lapas atsākt ir MĪTS gan vienas lapas atsāk ir piemēroti ieceļošanas līmeņa kandidātu, lielākā daļa vidēja līmeņa profesionāļi vislabāk-apkalpo, izmantojot divu lappušu atsākts.

SAPROT pieteikuma izsekošanas sistēmas Lielākā lielākie uzņēmumi tagad izmanto automatizētu iesniedzēju izsekošanas sistēmas, lai darīt savu sākotnējo skrīningu kandidātu atsākts. Divu lappušu atsākt ļauj jums vietu un iespēju atkārtot nozares specifiskās atslēgvārdus šīs sistēmas prioritātes.

GIVE savu vīrišķīgo kvalifikāciju lepnums vietas Pat ja tas ir gudrs stratēģiju, daudziem darba meklētājiem, lai izmantotu divas lappuses CV, jūsu spēcīgākais kvalifikācijas ir jāuzrāda augšpusē vienas lapas, ideāli, atsākt kopsavilkumā.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *