Kā atrast darbu, kas tiek veikts mājās?

Posted on

Kā atrast darbu, kas tiek veikts mājās?

Palielinoties 2020. gada pandēmijas skaitam, kad skolas un uzņēmumi aizver savas durvis visā valstī, daudzi darbinieki (un viņu darba devēji) atklāj, kā izmantot tehnoloģijas, lai veiktu darbu no mājām.

Tas, protams, nav iespējams visiem – ja jūs esat atlaists no dienesta vai “praktiska” darba restorānā, viesmīlības, ražošanas vai citās nozarēs, jūs varat uztraukties par to, kā jūs galu galā satikties. Tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuriem mājās ir skolas bērni.

Kaut arī lielākie uzņēmumi, piemēram, Amazon, Walmart un Target, tagad pieņem darbā tūkstošiem jaunu darbinieku un palielina algu, cilvēki, kuriem ir jārūpējas par saviem bērniem, nevar izmantot šīs iespējas.

Svarīgi : tomēr labā ziņa ir tā, ka tagad ir daudz darbu, sākot no mājām, un jums, iespējams, ir prasmes pieņemt darbā vienu.

Faktiski FlexJobs pētījums par attālinātu darbu ziņo, ka “pēdējo piecu gadu laikā tas pieauga par 44%, bet iepriekšējos 10 gados – par 91%.”

Tālāk ir norādīts, kā atrast iespējas strādāt no mājām, kas papildinās jūsu ienākumus, kad pandēmija izsitīs sevi.

Kas algo?

Viena no aizraujošākajām tendencēm darbā pieņemšanā ir bijusi tā, ka uzņēmumi dažādās nozarēs pārstrukturē savu darbību, lai iekļautu attālo darbaspēku. Īpaši tas attiecas uz veselības aprūpes, IT, klientu apkalpošanas, grāmatvedības, pārdošanas un izglītības / apmācības sektoriem.

Tā kā tiešsaistes tehnoloģijas ir kļuvušas izturīgākas, tagad arī tiem, kam ir spēcīgas administratīvās prasmes, ir iespējams strādāt no mājām šajos attālinātajos datora / administrēšanas uzdevumos.

Darba tirgū, kas darbojas mājās, ir patiesi “kaut kas ikvienam”. Dažas no labākajām attāli strādājošajām darba vietām ir zvanu centra un datora darbs, datu ievadīšana, kodēšana un transkripcija, klientu apkalpošanas, mārketinga lomas un apmācības / apmācības.

Padoms . Apskatiet šos padomus par iekšējās informācijas iegūšanu, lai atrastu labākos attālinātos darbus, un padomus, kā atrast pirmo darbu no mājām, lai uzzinātu vairāk par iespējām strādāt no mājām.

Gatavojieties darba meklēšanai

Atjauniniet savu LinkedIn profilu un savu CV . LinkedIn ir pasakains rīks darbu meklēšanai no mājām. Tas arī ļauj plaši sadarboties ar darba devējiem, kuri īpaši cenšas nolīgt virtuālu darbaspēku. Atjauniniet savu darba aprakstu tur, koncentrējoties uz tā pielāgošanu, lai pieminētu prasmes, kuras tiek augstu novērtētas attālinātiem darbiniekiem.

Piezīme : Visvērtīgākās iemaņas, kuras tiek prasītas no attālināta darba kandidātiem, ietver labus taustiņinstrumentu talantus, zināšanas par datoru programmatūru, elastīgumu un organizāciju. Darba sludinājums ir labākais avots, lai izlemtu, kuras atslēgvārdu frāzes lietot jūsu atsākumā.

Papildiniet savas tehniskās prasmes . Viena no attālinātajiem darbiniekiem izvirzītajām vispārīgajām prasībām ir labas datorprasmes, piemēram, izmantojot Microsoft Office, e-pasta pārvaldību, datu ievadīšanu, digitālā kalendāra pārvaldību, video konferences un tūlītējo ziņojumapmaiņu.

Bezmaksas vai lētas tiešsaistes datoru klases piedāvā pakalpojumu sniedzēji, tostarp LinkedIn Learning, Udemy un Microsoft 365 Fundamentals.

Meklēt attālās darba dēļos

Ir tiešsaistes darba dēļi, kas pilnībā koncentrējas uz iespēju uzskaitīt darbu no mājām. Dažiem, piemēram, FlexJobs, ir nepieciešams abonements, bet citi tos var brīvi izmantot.

FlexJobs

FlexJobs ne tikai nodrošina rūpīgi veidotus attālo un elastīgo darbu sarakstus, bet arī piedāvā informāciju par uzņēmumiem, kuri pieņem darbā, prasmju pārbaudes un citus darba meklēšanas resursus. (Izmaksas: USD 14,95 mēnesī ar neregulāriem 50% abonēšanas piedāvājumiem.)

WeWorkRemotely

WeWorkRemotely piedāvā jaunākos sarakstus darbiem, kas saistīti ar darbu no mājām, jomās, ieskaitot izstrādātāju. Ops. un Sysadmin, produktu un UX dizains, programmēšana, administrēšana un uzņēmējdarbība un vadība. (Izmaksas: bez maksas.)

Tālvadība

Remote gūst peļņu, iekasējot darba devējus par darba vietu uzskaitīšanu savā vietnē. Tas piedāvā vienkāršu darba meklētājprogrammu; vienkārši ierakstiet interesējošo amata nosaukumu, lai redzētu, kas tur ir. (Izmaksas: bez maksas.)

Žurku skrējiena sacelšanās

Rat Race Rebellion piedāvā “mājas darbu” un “sānu koncertu” sarakstus. Vienkārši noklikšķiniet uz jūs interesējošā darba, un jūs tiksit novirzīts uz nomas uzņēmuma tiešsaistes darba sludinājumu. (Izmaksas: bez maksas.)

Upwork

Tāpat Fiverr , Upwork ir populārs līdzeklis ārštata piemēram, rakstnieku, fotogrāfi, redaktori, grafiķiem un web dizaineriem, lai atrastu koncerti. Tas piedāvā arī iespējas strādāt no mājām ārštata speciālistiem inženierzinātnēs un arhitektūrā, datu zinātnē un analītikā, juridiskajā, tulkošanā, administratīvajā atbalstā, klientu apkalpošanā / tehniskajā atbalstā, tirdzniecībā un mārketingā un grāmatvedībā.

Meklēt vispārējās darba padomēs

Glassdoor ir saraksts ar uzņēmumiem, kas tagad pieņem darbā pilnīgi attālinātus darbus. Darbi no mājām tiek reklamēti arī tādās populārākajās darba vietnēs kā Monster, patiešām un CareerBuilder. Lai atrastu atvērtās pozīcijas, meklējiet, izmantojot tādus terminus kā “attāls” un “virtuāls”.

Padoms . Patiešām, ir pievienots meklēšanas filtrs, lai darba meklētāji varētu viegli atrast lomas, kas identificētas kā attālas. Lai piekļūtu sarakstiem, meklēšanas rezultātu lapas augšpusē noklikšķiniet uz Tālvadības pults.

Labākie izmantojamie meklēšanas vienumi

Lai redzētu, kas tur atrodas, meklēšanas logā ievadiet tādas frāzes kā “darbs mājās”, “darbs mājās”, “darbs no mājām”, “tālvadība”, “tālmācība” un “tiešsaistē”. Jūs varat sašaurināt meklēšanu, ievadot arī interesējošo amata nosaukumu (piemērs: “attālais administratīvais asistents”).

Padoms . Jums, iespējams, nāksies smagi strādāt, izmantojot šīs vietnes, lai pārliecinātos, vai reklamētais darbs faktiski ir darbs no mājām. Rūpīgi izlasiet katra darba aprakstu.

Izmantojiet LinkedIn darbus

Vēl viens brīnišķīgs resurss ir LinkedIn bezmaksas darba meklētājprogramma . Laukā “Darba meklēšana” ievadiet amata nosaukumu un laukā “Atrašanās vieta” vārdu “Remote”. Izpildiet darba sludinājumā sniegtos norādījumus, lai viegli pieteiktos.

Meklējiet arī LinkedIn, izmantojot tādus hashtagus kā #hiring now, #remote, #remotejobs un #remotework. Varat sekot hashtagiem, lai pārskatītu jaunākās ziņas.

Apmeklējiet uzņēmuma vietnes

Uzzinājuši, ka virtuāla darbaspēka izmantošana viņiem var ietaupīt daudz naudas, daži uzņēmumi ir ieviesuši aktīvas nomas programmas darbam mājās. FlexJobs piedāvā vērtīgu sarakstu ar 100 labākajiem uzņēmumiem ar attāliem darbiem; to skaitā ir Appen, Lionbridge, VIPKID, Williams-Sonoma, UnitedHealth Group, Aetna un Amazon. FlexJobs ir arī saraksts ar 20 pilnīgi attāliem uzņēmumiem, kas tagad pieņem darbā.

Ja ir kāds uzņēmums, kurā jūs īpaši interesē darbs, piemēram, Amazon, jums vajadzētu apskatīt arī sadaļu “īre” vai “darba vietas” tās korporatīvajā vietnē.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *