Atkāpšanās darīt un don’ts

Posted on

 Atkāpšanās darīt un don'ts

Kā jums jāatsakās no sava darba, kad ir pienācis laiks pāriet uz kaut ko citu? Ir dažas lietas, jums nevajadzētu darīt, kad ieslēdzat savu demisiju. Ir labi – un ne tik labi – veidus, kā atkāpjas, bet tas ir labākais, lai saglabātu vēsu galvu un nevis sadedzināt savus tiltus.

Iziešana darbu, var būt svārstīgs laiks. Piemēram, dusmīgs darbinieks var atmest, atstājot piezīmi par vadītāja galda sakot, viņš vai viņa atmest un nebūs atpakaļ. Vēl viens darbinieks varētu saņemt mad, kliegt pie boss, un iet ārā pa durvīm. Ne variants, protams, ir labākais veids, kā atkāpties, ja jūs varat palīdzēt to.

Piezīme : Leaving uz pozitīva, nevis negatīva, piezīmi dos jums lielākas izredzes iegūt labu darba atskaites, ja nepieciešams vēlāk.

Darbiniekam, kurš atkāpjas graciozi, sniedz paziņojumu, divas nedēļas, raksta pieklājīgs atlūgumu, un, pateicoties darba devējs par iespējām, ko tie bija viņu pilnvaru termiņš ir uzņēmuma laikā tiks novērtēti pat tad, ja viņš vai viņa pārvietojas on.

Atkāpšanās darīt un don’ts

Jūs vēlaties atmest. Tātad, veikt dziļu elpu un plānot uz priekšu. Lūk, ko jums vajadzētu (un to, ko jums vajadzētu ne) darīt, ja atkāpjas no sava darba.

Vai Clean Up datora.  Pat ja jūs sniedzat paziņojumu, Jūsu darba devējs var nolemt, ka jums ir jādara tieši tagad, un jums var būt parādītas durvis. Pirms jūs pārvērst jūsu atkāpšanos, sakopt savu datoru. Dzēst personiskos failus un e-pasta ziņojumus, bet pārliecinieties, ka Jums ir informācija par visiem jums uzturēt kontaktus ar pēc tam, kad esat prom no kontakta.

Nelieciet neko rakstiski.  Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs ienīst savu darbu, ienīst savu priekšnieku, vai ienīst uzņēmums, nav pateikt to. Ever. Pat tad, ja atmest ir labākais karjeras pārvietoties esat veicis līdz šim punktam, paturēt pie sevis.

Tas ir labākais būt uzmanīgiem ar saviem vārdiem, tāpēc šeit ir, ko teikt, kad jūs atmest savu darbu. Pārskatiet ko nedrīkst teikt, kad jūs atkāpties. Jūsu demisija vēstule tiks ievietots jūsu darba failu, un tas var atgriezties spokoties jums – pat gadus pēc tam, kad ir atstājuši. Tas godīgi, nav vērts ventilācijas. Ja tev problēmas darbā, tas ir vairāk piemērots, lai risinātu ar viņiem, pirms jūs atstāt.

Vai Dodiet paziņojums, ja iespējams.  Ja situācija ir nepārliecinoša, brīdinot divas nedēļas ir standarta prakse, atstājot amatu. Ir daži iemesli, ja jūs varētu atmest bez brīdinājuma, piemēram, ja jums ir apdraudētas vai seksuāli uzmācas. Bet, ja šie iemesli nav piemērots jūsu pašreizējo situāciju un vēlaties atstāt agrāk, tas ir lietderīgi jautāt, ja jūs varat atstāt uzreiz.

Iegūt detaļas.  Kad jūs savam priekšniekam vai Personāla nodaļai, ka jūs aizejat būt pārliecināti, lai saņemtu informāciju par darbinieku pabalstiem un atalgojumu, jūs tiesības ir, kad jūs atstāt. Ievākt ziņas par turpinot veselības apdrošināšanas segumu, izmantojot COBRA (konsolidētā Omnibus budžeta Saskaņošanas akts), vai ar valdības veselības apdrošināšanas Marketplace, vācot neizmantoto atvaļinājumu un slimības pabalstu, un glabāšanu, cashing vai apgāšanās 401 (k) vai citu pensiju plānu.

Vai nav negatīva. Kad runājam par savu atkāpšanos ar kolēģiem, mēģiniet uzsvērt pozitīvo un runāt par to, kā uzņēmums ir guvis labumu jums, pat ja tas ir pienācis laiks virzīties uz priekšu. Nav jēgas būt negatīva – aizejat, un jūs vēlaties atstāt labas attiecības.

Nav lielīšanās par savu jauno darbu.  Pat ja jūs vienkārši ieguva labāko darbu pasaulē, nav lielīties par to. Vai tiešām kāds punkts padarīt jūsu drīzumā-to-be ex-kolēģi jūtas slikti, ka jūs aizejat? Tie būs miss you, un jūs esat ieguvuši lielu darbu, lai dotos uz tā nav lielīties par to.

Vai piedāvāt, lai palīdzētu.  Ja tas ir iespējams, piedāvāt, lai palīdzētu pārejas un pēc tam laikā. Piedāvājums netiks pieņemti, bet tas tiks novērtēts.

Vai Jautāt atsauci.  Jautājiet savam priekšniekam un kolēģiem, ja viņi būtu gatavi sniegt jums atsauci. Ja viņi piekrīt, palūdziet, lai rakstītu jums LinkedIn ieteikumu, kā arī ir pieejami, izmantojot e-pastu vai tālruni. Jums ir atsauce, kā daļu no jūsu LinkedIn profilā, kas ir liels, lai jūsu nākotnes darba meklēšanas centieniem.

Neaizmirstiet atvadīties.  Pirms jūs atstāt, veltiet laiku, lai nosūtīt atvadu ziņu kolēģiem, un ļaut viņiem zināt, ka jūs virzās uz jaunu pozīciju, sākot darba meklēšanu, aizejot pensijā, vai darot kaut ko citu ar savu dzīvi. Tas ir lietderīgi, lai nosūtītu e-pasta atvadu ziņu. Iekļaut savu kontaktinformāciju, lai jūs varētu sazināties. Lūk, vairāk par to, kā atvadīties no kolēģiem.

Vai Uzrakstiet atlūgumu.  Tā ir laba ideja, lai rakstītu oficiālu atlūgumu jūsu darba failu, pat tad, ja atkāpjas pa e-pastu vai pa tālruni. Jums nav nepieciešams pateikt daudz vairāk, nekā jūs aizejat un kad jūsu pēdējā darba diena būs. Ja jūs nezināt, ko teikt, pārskatīt šos atkāpšanās vēstules paraugu, lai tikai par katru atkāpšanās scenārija varat iedomāties – no formālas, lai sirsnīgu, pārvietošanu, atgriežoties skolā, un citas personīgās atkāpšanās situācijām.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *