Qualcomm Prakses programmas pārskats

Posted on

Qualcomm Prakses programmas pārskats

Qualcomm , vadošais attīstītājs un novators uzlabotas bezvadu tehnoloģijām, produktiem un pakalpojumiem, tika izveidota 1985.gadā, un galvenā mītne atrodas San Diego, CA. Qualcomm ir daudzas šķautnes un nodaļas , kas visi koncentrējas viņu uzmanību piegādājot visnovatoriskākajiem bezvadu risinājumus privātpersonām visā pasaulē.

Prakse

Katrs Qualcomm interns strādā tieši ar mentoru, kurš virzītu tos visā to stažēšanās. Mentori ir paredzēti, lai palīdzētu saviem pieredzes pārņēmējiem ātri apgūt kultūras organizācijas un iepazīties ar pieejamajiem resursiem, lai saņemtu atsevišķus projektus pabeigts laikā. Sniedzot mentoru saviem interniem, Qualcomm sniedz nenovērtējamu resursus, lai palīdzētu studentiem mācīties un augt karjeru, kas atbilst viņu interesēm.

Qualcomm piedāvā 3-9 mēnešu stažēšanos studentiem visā mācību gada laikā. Šīs prakses pieredze nodrošina reālās pasaules pieredzi un iespēju skolēniem apgūt dažas apbrīnojamo tehnoloģiju, lai tie varētu pilnībā izmantot savas zināšanas gūt klasē un pārvadāšanu, lai pilna laika turpmākajā karjerā. Qualcomm piedāvā vairāk nekā 800 prakses un co-op pieredzi studentiem katru gadu.

Qualcomm piedāvā šādus apmācības un tālākizglītības resursus visā studenta prakses pieredze:

  • Katrs praktikants saņem apmācību vadības attīstību, uzraudzības prasmes, laika vadības un modernu bezvadu tehnoloģiju, izmantojot Qualcomm dzīvu klases sesijas, tīmekļa programmas, un datora balstīta apmācība.
  • Katrs Intern varēs pielāgot savu profesionālo attīstību, izmantojot tiešsaistes izstrādes rīkus, lai pielāgotu savu mācīšanos, lai palīdzētu sasniegt uzņēmuma mērķus un uzdevumus.
  • Interni ir dota iespēja uzzināt, klausoties kādu no zinošākajiem un profesionāli cilvēki biznesā, izmantojot Qualcomm izpilddirektora Speaker Series.
  • Qualcomm nodrošina godalgots mācību centrs, kas nodrošina studentus ar vietu, kur viņi var uzzināt par uzņēmumu un tā tehnoloģijām, kā arī attīstības risinājumus vietējo, reģionālo un starptautisko biroju.
  • Qualcomm arī sniedz plaša bibliotēka, kas ir piepildīta ar izglītības un tehniskos resursus, lai palīdzētu interni paplašināt savas zināšanas un rast risinājumus problēmām tie var rasties, aizpildot projektus uzņēmumam.

Ieguvumi

Qualcomm nodrošina studentus ar lielisku on-the-darba apmācības un izglītības iespējas, kas palīdzēs viņiem iegūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešams, lai Qualcomm un līdzīgiem uzņēmumiem uzskatīt tās par iespējamiem kandidātiem nākotnē vakanču jomā. Qualcomm ziņo, ka aptuveni 60% no to interni ir nolīga kā pilna laika darba pēc absolvēšanas no koledžas.

Vietas

Daudzi prakses atrodas pie Qualcomm mītnē San Diego, CA. Ir arī iespējas, kas pieejamas studentiem citās ASV un starptautiskajām institūcijām. Interni kuru vizīte saņems pilnībā mēbelēts pagaidu mājokļi un lidojumus no savas universitātes. Personīgais pārvietošana konsultants tiks piešķirts intern pirms savas prakses.

Qualcomm ir 150 + vietās ar birojiem, Austrālijā, Austrijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Ķīnā, Somijā, Francijā, Vācijā, Honkongā, Indijā, Indonēzijā, Īrija, Izraēla, Itālija, Japāna, Meksika, Nīderlande, Filipīnas, Krievija, Saūda Arābija, Singapūra, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Taivāna, Taizeme, Turcija, AAE, Lielbritānija, ASV un Vjetnamas nosaukt tikai daži. Pretendentiem ir pārbaudīt, lai redzētu, kur pastāv pašreizējās Qualcomm stažēšanās iespējas un kā pieteikties uz tām.

Pieteikties

Lai atrastu prakses iespējas un dzirdēt to, ko darbinieki un studenti ir ko teikt par savu pieredzi, strādājot par Qualcomm, pārliecinieties, lai apmeklētu viņu mājas lapā .

Ja izvēlēts tālruni vai personīgas intervijas, Qualcomm ļoti iesaka prasītāji pilnībā sagatavoties pieredzi, lai palīdzētu dotu sev pārsvaru pār citiem pretendentiem šajā ļoti konkurētspējīgu darba tirgū.

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet FAQ ir sadaļa Qualcomm lapā.

Piesakoties prakses pārliecinieties, ka izbraukšana 5 veidi, kā uzlabot CV un Pieci Easy veidi, kā uzlabot savu Motivācijas vēstule pirms iesniegšanas savus dokumentus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *