Kā Noteikt mērķus, lai jūsu modeles karjeru

Posted on

Kā Noteikt mērķus, lai jūsu modeles karjeru

Jums vajadzētu ievadīt savu karjeru ar plānu. Tas palīdz jums palikt koncentrējas, uz ceļa, un virzās uz labāko ceļu. Par modeļiem , nosakot konkrētus mērķus palīdzēs jums un jūsu aģents skaidrāks par darbu, jums vajadzētu veikt.

Paturiet prātā, jūsu aģents ir nepieciešams, lai saglabātu savus mērķus godīgs, un noteiktu, vai tie ir iespējama jūsu modelēšanas karjeru. Ja jums ir izvirzītos mērķus, ka jūsu aģents neuzskata saprātīgi, tās palīdzēs jums atkārtoti novērtēt tos, lai izveidotu reālistiskāku sarakstu. Ir tirgus VISĀM modeļu veidiem. Bet ne visi modeļi var darīt visu modelēšanas veidus. Šeit ir četri konkrēti mērķi, kas palīdzēs jums aktivizēšanas savu modeles karjeru un saglabātu jums uz pareizā ceļa.

Nosakiet Jūsu “Look”

Kamēr, “Es gribu būt modelis,” ir vieta, kur sākt, jums vajadzētu saņemt konkrētākas par modelēšanas un darbu, ko jūs vēlaties darīt, un precīzāk, ko jūs varēsiet izdarīt veidam. Varbūt jums ir vienmēr gribēja būt top modes modeli, bet jūsu “izskatās” ir vairāk komerciāls raksturs. Vai jūsu pētījumu par dažādu nozaru un izdomāt, kurš no jūs esat vislabāk piemērota, un iekļaut to savā mērķu noteikšanu. Tas ir īpaši svarīgi mērķi, lai pārrunātu ar savu aģentu, jo tas būtiski ietekmē darba vietu tu būsi ņemot veidu.

Vietas Jūs vēlētos strādāt

Ja jūs vēlaties būt peldkostīmu modeli , varbūt jums ir zināmas tādas eksotiskas vietas prātā pludmales dzinumiem. Vai, ja jūs vēlaties būt modes modelis, jūs varētu sapņot Gaitas skrejceļa liecina Parīzes modes nedēļas laikā. Ņemot vērā šos mērķus un izsekošanu, kas palīdzēs jums palikt koncentrējas un saglabātu jums motivēts strādāt pie viņiem. Daudzi cilvēki iesaka vizualizācijas metodes, lai sasniegtu mērķi, un iztēloties sevi modelējot dizainers peldbikses uz skaistas pludmales izklausās diezgan liels laiks!

Saņemt Daudz ekspozīcijas

Getting jūsu fotogrāfijas, redzams tik daudz cilvēku, cik vien iespējams, ir būtiska konkurences modeļu biznesu. Jo vairāk jums ir redzams modelēšanas aģentūrām un klientiem vairāk iespēju jums ir, lai saņemtu parakstīts un rezervēt vairāk darba vietu. Labākā vieta, kur var ātri pamanīt likumīgu modelēšanas aģentūras ir ModelScouts.com.

Pierakstīties ar lielu aģentūru

Lai sasniegtu savus modelēšanas mērķus, jums būs nepieciešama palīdzība no zinošiem un pieredzējušiem aģents jūsu pusē. Jūsu aģents palīdzēs jums iegūt darbu, pārvaldīt savu rezervāciju, sarunas savu atalgojumu, sniedz jums vērtīgu padomu un modelēšana ieskatu, kā arī daudzus citus svarīgus uzdevumus. Ja jūs dalīties ar jūsu modelēšanas mērķus ar savu aģentu, viņi dos jums reālu priekšstatu par to, kas ir nepieciešams, jāpielāgo, kā arī labākajiem veidiem, kā sasniegt tos jūsu modelēšana nākotnes saistītos pienākumus un ar kādu mērķi.

Tagad, ka jums ir daži mērķi prātā, nākamais solis ir reģistrēt tos viegli pieejamā vietā. Varbūt kā sarakstu jūsu ledusskapis, karājas savā spogulī, vai ierakstīja datorā – visur jūs varat ātri nokļūt pie viņiem atkārtoti lasīt tos. Constant atgādinājumus par jūsu mērķiem rosinās jums pieņemt lēmumus, kas saglabās jums virzīties uz tiem, un galu galā, lai tos sasniegtu.

Kāpēc mērķi ir problēma un kā tos sasniegt

Atgādinot sev, kāpēc jūs nosakāt šos mērķus, pirmajā vietā ir vēl viens svarīgs taktika mērķu sasniegšanu. Kopā ar savu sarakstu mērķu, uzrakstīt sarakstu, kāpēc šie ir jūsu mērķi un ko sasniegt viņiem nozīmētu jums. Varbūt modelēšana karjeras līdzeklis brīvība jums – brīvība ceļot, un vienmēr strādā dažādās vietās, un pārvaldīt savu laiku savādāk nekā 9-5 darbu.

Vai, piemēram, modelēšanu varētu būt vienkārši hobijs jums, un šajā gadījumā, jūsu mērķis ir, lai būtu jautri un baudīt pats. Kad esat piedāvāts modelēšanas darbu jūs tiešām nevēlaties, lai , atgādinot sev, ka jūsu mērķis ir baudīt sevi, kas palīdzēs jums padarīt lēmumu nodot to uz leju.

No otras puses, ja jūsu mērķis ir, lai nopelnītu naudu, atgādinot sev par to būs pārliecināt jūs, tas ir jūsu interesēs pieņemt darbu. Kad jūsu modelēšana aģents apzinās savus mērķus, tie būs arī vadošais spēks, lai palīdzētu jums sasniegt tos, kas ir iemesls, kāpēc tas ir tik svarīgi, lai pierakstītos ar lielu modeļu aģentūru.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *