Kāda Notārs Do? Uzziniet par algu, nepieciešamajām prasmēm, & More

Posted on

Kāda Notārs Do? Uzziniet par algu, nepieciešamajām prasmēm, & More

Licencēta notārs ir samērā ienesīgs, augsti nodarbināmību, un tomēr nedaudz paslēptas profesionāls amats. Tas ir tāpēc, ka tās pienākumi bieži ir iekļauta kā daļa no citiem darbiem. Kļūstot par notārs, kas pazīstams arī kā notāra, var palīdzēt jums uzsākt savu biznesu, vai palielināt savu vērtību, jo biroja darbinieks. Pienākumi kā notārs var atšķirties, bet notāri ir būtiska loma, parakstot juridiski saistošas ​​vienošanās, kas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Notāra pienākumi un atbildība

Notāri un notārs parakstīšanas aģenti pārvaldīt un liecinieku paraksti uz oficiāliem dokumentiem. Šie pienākumi ir šādi:

 • Dokumentu izpilde (juridiski saistoša paraksti)
 • Apstiprinot stāvokli prātā visu signees
 • Identifikācijas krāpšanu vai piespiešanu
 • notariālo apliecinājumu par visiem dokumentiem pabeigšana
 • Pārbaude identificēt līguma dalībnieku
 • Būt klāt brīdī dokumenta izpildes (tas var ietvert ceļojumā)
 • administrēšana zvērestu
 • Apstrāde rakstiskas liecības, līgumi, kredīta dokumentus, laulības apliecības un citus juridiskos dokumentus
 • Liecinot posteņu seifu vai ekvivalentu
 • Saglabājot notāra žurnāls
 • Plānošana saistīta tikšanās

Piezīme : Papildus šiem pienākumiem, notārs parakstīšanas aģenti ir sertificēti, lai rīkotos vai slēgšanu par hipotekāro kredītu nozarē.

Lai gan lielākā daļa notārs darbs ir vienkāršs, var būt reizes, kad darbs ir diezgan grūti. Kā notāra, jūs esat atbildīgs par labošanai vai neatļaujot parakstus krāpšanas gadījumā vai spaidiem. Jūs esat atbildīgs, lai noteiktu, vai parakstītāji ir skaņas prāta pirms oficiāla dokumenta parakstīšanas laikā arī.

alga

Kļūstot notārs var būt atalgojot darbu, ja jums patīk apstrādes juridiskos dokumentus un pamatprincipi parakstītāji, lai pabeigtu oficiālu līgumu. Dažās daļās ASV, meklējot kvalificētu notārs var būt grūti, un daudzi formāli līgumi nav spēkā, ja vien tie nav notariāli.

 • Vidējā gada alga : $ 34.749 ($ 14.53 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga : $ 51,000 ($ 22.93 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga : $ 19.000 ($ 9,98 / stundā)

Notāri var būt arī maksā per parakstu vai vienu dokumentu pamata. Šī summa mainās atkarībā no dokumenta ir notariāli un valsts tiesību akta veida.

Izglītība, apmācība, un sertifikācija

Kvalificēšanās kā notārs var būt tikpat vienkārša kā iet fona pārbaudi. Tomēr dažās valstīs, jums būs nepieciešams nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par notāra. Jo katra valsts atšķiras savos prasībām notāriem, jums ir pārbaudīt ar jūsu dzīvesvietas valsts, lai redzētu, kas ir nepieciešams. Vai jūs vēlaties kļūt par pašnodarbinātajiem vai pievienot notariāls savu CV, kvalifikācijas parasti ir ātra, vienkārša un zemu izmaksu process.

 • Izglītība : Katrai valstij ASV ir dažādas normas, ar kuru jūs varat kļūt par notārs. Tomēr visi valstis pieprasa, lai jūs būtu juridisks šīs valsts rezidents, vismaz 18 gadus vecs, un bez sodāmību.
 • Sertifikācija : nav oficiāla sertifikācija notāriem. Lielākā daļa valstu prasa, lai jūs aizpildīt pieteikumu (ar maksu par $ 100) un saņem fona pārbaudi. Ja notārs vēlas kvalificēties paplašinātajiem maksājumiem, kā notārs parakstīšanas aģents, var būt papildu maksu un fona pārbaudes, lai iegūtu sertifikātu.
 • Apmācība : Kaut arī ne visi valsts prasa notāra apmācība, tas vienmēr ir laba ideja. Lielākā daļa notārs kursus var aizpildīt tiešsaistē. Apmeklējiet savas vietējās kopienas koledžas mājas lapā vai valsts notārs asociācijas mājas lapā, lai iegūtu vairāk informācijas.

Notāra prasmes un kompetences

Daudzi no nepieciešamajām prasmēm notāru ir līdzīgas juridisko sekretāri, kas ir iemesls, kāpēc daudzi veikt abus darbus. To pašu var teikt par baņķieru un aizdevumu virsniekiem. Notāri ir apmierināti ar kārtību, valsts likumiem, dokumentiem un birokrātiju, kas saistīta ar birokrātijas un valsts procesu.

 • Verifikācija : Notāri ir jāpārbauda viss priekšā no tiem, pirms notarizing parakstus. Tas ietver pārbaudi identifikāciju un pārliecināties, ka abas puses saprot, ko viņi paraksta.
 • Atbilstība : Vairums noteikumi notāriem tiek piemērotas valsts līmenī. Tas nozīmē, ka notārs likumi atšķiras no valsts uz valsti. Ir svarīgi, ka notāri nav “samazināt stūriem.” Tas ir notāra pienākums gan atbalstīt integritāti parakstīšanas procesa, kā arī, lai informētu iesaistītās puses, kas, iespējams, nezina valsts likumiem, kas attiecas uz to, lai parakstītu dokumentu.
 • Uzskaite : notāri jāglabā žurnālos. Ierakstot vārdus, laiku, atrašanās vietas un vairāk, tas nodrošina, ka visas paraksta puses būs atbildīgi par to vienojoties. Ja reģistrēt attiecīgos datus var padarīt parakstus par spēkā neesošu.
 • Familiaritāte ar Juridisko dokumentu : apliecinošos dokumentus,, aizdevuma dokumentus, pases, ar zvērestu apliecinātas liecības, un vairāk varētu ietilpt notāra valstībā atbildības. Kaut gan tas nav nepieciešams, ka jūs zināt, kā rakstīt vai preparēt visas daļas juridisku dokumentu, jums ir jāspēj noteikt, ko cilvēki parakstīšanas un ko notārs pienākumi attiecas uz konkrētā situācijā.
 • Elastīgums : Kaut arī ne visi notārs ir ceļot, daudzi notāri ir mobilais labad saviem klientiem. Bieži vien, formālas vienošanās jāparaksta ātrā laika posmā, un neērti laikos un vietās. Jums ir nepieciešams, lai būtu gatavi strādāt ar klienta grafiku un atrašanās vietu, vienlaicīgi nodrošinot visus nepieciešamos instrumentus, kas nepieciešami notāra

Darba Outlook

Atkarībā no pieejamības notāru jūsu reģionā, pieprasījums var būt augsts vai zems. Augstas pieprasījuma jomās, pašnodarbinātie notāri darīt diezgan labi. Viņi var strādāt no mājām vai transportlīdzekli (ti, mobilo notāriem), kā viņu pašu boss. Tomēr, tā kā daudzas bankas un pasta pārvadāšanai storefronts tagad piegādāt notāra pakalpojumus, pieprasījums dažās jomās ir zems.

Biroja darbinieki, kas ir arī notāri ir vērtīgs daudziem darba devējiem. Ja jūs strādājat nozarē, kas apstrādā juridisko vai aizdevuma dokumentus, kļūstot par notāra ir gudrs gājiens, jo tas ļauj jūsu darba devējam, lai formalizētu darījumus daudz ātrāk nekā tās konkurenti.

Darba vide

Par notāriem, kas darbojas galvenokārt tradicionālā biroja loma, viņu darba vide ir tāda pati kā parastā biroja telpu. Tomēr, ja esat pašnodarbināta notāra (pilna laika vai nepilna laika), tad jums ir vairāk iespēju būt mobiliem. Tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams, lai varētu nodrošināt notāra pakalpojumus savā birojā (vai mājās, ja vēlaties), vai doties uz jūsu klientiem par plānoto parakstīšanai. Mobilie notāriem ir atļauts iekasēt maksu par nobraukumu.

Darba grafiks

Atkarībā no tā, vai jūs strādājat par savu boss, vai uzņēmumam, kurā notarizing ir viens no jūsu daudz pienākumu, jūsu grafiks var būt elastīgs, vai tas varētu būt tipisks 9-to-5 biroja darbs. Mobilie notāriem bieži jāstrādā nepāra stundas, tai skaitā vakaros un brīvdienās, lai pielāgotu savus klientus.

Kā iegūt darbu

Saņemiet notāra licenci Ja piesakāties notārs licenci, jums būs nepieciešams apskatīt prasībām savā valstī.

Iekļaut Notārs prasmes savu CV Piesakoties darbu pie uzņēmuma, kurā ir nepieciešami notāri, ir svarīgi atzīmēt, jūsu notāra kvalifikācijas savā CV. Ja jūs mēģināt veidot klientu bāzi, kā pašnodarbināta notāra, jums būs nepieciešams ieguldīt laiku un naudu par mārketingu un zīmolu.

Atrast darba sludinājumus: Ja jūs piesakāties tipisku darbu, kurā notariāls būtu daļa no jūsu pienākumi, vienkārši atrodiet galveno amatu standarta darba meklēšanu. Par lielāko daļu no top darba vietām, jūs varat izmantot izvērstās meklēšanas iespējas, lai filtrētu meklēšanu, papildinot “notārs”, kā papildu atslēgvārdu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *