Doctor Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

Doctor Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Pēc nodrošinot diagnozes, ārstiem ārstēt pacientus, kas cieš no slimībām un traumām. Ārsti sauc arī ārstiem, un tie var būt vai nu ārsti (MD) vai doktori osteopātijas medicīnā (DO).

Abi ārsti veidu izmanto tradicionālās ārstēšanas metodes, piemēram, medikamentu un operācijas, taču Dos uzsver organisma muskuļu un skeleta sistēmu,  profilaktisko medicīnu un holistisku pacientu aprūpi. Ārsti var būt primārās aprūpes ārstiem, vai viņi var specializēties kādā konkrētā jomā, medicīnas, piemēram, internās medicīnas, neatliekamās medicīnas, dzemdniecībā un ginekoloģijā, neiroloģija, pediatrija, geriatrija, psihiatrija, endokrinoloģijas, oftalmoloģijā, vai anesthesiology.

Ārsta pienākumi un atbildība

Īpaši pienākumi atšķiras atkarībā no specialitātes, bet visi ārsti ir nepieciešams, lai varētu veikt šādus pienākumus:

 • Novērtēt simptomi
 • diagnosticēt
 • Noteikt un pārvaldīt ārstēšana
 • Sniegt pēcpārbaudes aprūpi, pacientu, atsaukties tos uz citiem pakalpojumu sniedzējiem, un interpretēt to laboratorijas rezultātiem
 • Sadarboties ar  ārstu palīgi , māsas praktiķiem, reģistrētajiem medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem
 • izrakstīt medikamentus
 • Palikt pašreizējā par medicīnas tehnoloģiju un pētniecības

Tā kā ārsti ir atbildīgi par saviem pacientiem “labklājība, šī nodarbošanās ir augstāks nekā lielākā daļa. Papildus tam visaptverošas zināšanas medicīnā, viņiem ir jāspēj komunicēt savus atzinumus pacientiem, kuri parasti nepiemīt tās pašas zināšanas. Viņi strādā ar cilvēkiem, kad viņi ir visvairāk neaizsargātas, un tas prasa empātiju papildus nepieciešamo tehniskās zināšanas.

Aiz fundamentālām pienākumus un atbildību visiem ārstiem, katrs specialitāti šajā jomā prasa ārstus, lai varētu veikt uzdevumus, kas raksturīgi šīm darbavietām. Ķirurgi, piemēram, ir jābūt roku veiklību, lai veiktu precīzu darbību un izturību pavadīt stundas laikā operāciju zālē.

Ārsts Alga

Par ārsti un ķirurgi peļņa atšķiras ar specialitāti.

 • Vidējā gada alga: $ 208,000

Avots: Bureau of Labor Statistics , 2017

Izglītība, apmācība, un sertifikācija

Pēc bakalaura studijām, kļūstot ārsts parasti prasa vismaz septiņus gadus un dažreiz ilgāk, skolas un apmācību atkarībā no konkrētā karjeras ceļu.

 • Izglītība: Potenciālajiem ārstiem nepieciešams pieņemts akreditētā medicīnas skolā, kas parasti prasa pabeidzot bakalaura iepriekš med programmu. Tas ietver ņemot ievērojamu mācību kursi bioloģijā, anatomija un fizioloģija, ķīmija, un vispārējās zinātni. Medicīnas skola ir četru gadu programmu. Sadarbības komiteja par medicīnas izglītību  (LCME) akreditē medicīnas skolu programmas, kas piešķir MD grādu. Osteopātu medicīnas skolu programmas (tie, kas piešķir DO grādu) saņemt akreditāciju no  Amerikas Osteopātu asociācijas komisijas osteopātu College akreditācijai (COCA) .
 • Apmācība: Medicīnas skola ir seko uzturēšanās mācību programmu, kas parasti ilgst jebkur no trim līdz septiņiem gadiem, atkarībā no specialitātes. Akreditācijas padome Graduate medicīniskās izglītības  (ACGME) un  Amerikas Osteopātu asociācija  (AOA) akreditēt rezidenču programmas PNT un DOS attiecīgi. 2015. gada jūlijā šīs organizācijas, kopā ar  amerikāņu asociācija koledžu osteopātu medicīnas  (AACOM), sāka pārejot uz vienotu akreditācijas sistēmu. Šī pāreja ir paredzēts to pabeigt 2020. gada jūlijā.
 • Licencētie: Ārsti ir nepieciešama licence no valsts medicīnas vai osteopātijas kuģa praksi ASV prasības dažādās valsts un to var atrast pie  federācijas valsts medicīnas padomju  mājas lapā. Kaut arī prasības atšķiras, visi MDS jānokārto  Amerikas Savienotās Valstis Medical Licensing pārbaude  (USMLE) un Dos jānokārto Visaptverošu Osteopātu Medical Licensing pārbaude (COMLEX-ASV).

Ārsta prasmes un kompetences

Papildus absolvēšanas medicīnas skolu un licensure, ārsti arī ir īpašas  mīkstās prasmes , lai gūtu panākumus šajā profesijā. Tās ir spējas, ar kurām viena ir vai nu dzimuši, vai iegūtas dzīves pieredzi. Starp tiem ir:

 • Problēmu risināšana : Pēc novērtējot pacienta simptomus un padarot diagnozi, ārsti ir izvēlēties atbilstošu ārstēšanu. Lai to izdarītu, viņiem ir  kritiskās domāšanas prasmes  , lai salīdzinātu pieejamās iespējas.
 • Komunikācijas prasmes: Izcilas  klausīšanās prasmes  ļauj ārstiem, lai saprastu savu pacientu simptomus un bažas. Viņiem ir nepieciešama superior verbālās komunikācijas prasmes, lai izskaidrotu diagnozes pacientiem un viņu ģimenēm un nodot instrukcijas un informāciju par ārstēšanu ar medmāsām un citiem, darbiniekiem.
 • Pakalpojumu Orientācija: Ārstam ir vēlas, lai palīdzētu cilvēkiem. Lai gan ir daži ceļi pieejamas šajā jomā, kas nav saistīts ar darbu ar pacientiem tieši lielākā daļa pētījumu virza vēlme palīdzēt cilvēkiem.
 • Uzraudzība:  Ārsti ir jābūt uzmanīgam ar izmaiņām pacientu apstākļos un reaģēt uz tiem reaģē. Tas var ietvert kaut ko no ilgtermiņa izmaiņām regulāro pacientu uz īstermiņa pārmaiņas pacientiem atgūstas no konkrētas procedūras vai slimības.

Darba Outlook

ASV Bureau of Labor Statistics projekti darbavietas ārsti un ķirurgi pieaugs par aptuveni 13 procentiem no 2016. līdz 2026. Tas ir gandrīz divas reizes 7 procentiem pieauguma temps prognozēts cilvēkiem visās karjerā, taču nedaudz lēnāk nekā izaugsme citās veselības diagnostika un apstrādājot praktizētājus. Iedzīvotāju arvien novecošana vadīt pieprasījumu pēc vairāk ārstiem.

Darba vide

Dažas profesijas atšķiras tik daudz ziņā darba vidē, piemēram, ka no ārsta. Ārsts ar ģimenes praksi maza kopiena var būt salīdzinoši rāms darbības ar nelielu personālu. No otras puses, ārsti strādā ārkārtas telpā pilsētvidē varētu saskarties ar Ārkārtējos gadījumos un augstu stresa regulāri. Daudzi ārsti izvēlas specializēties kādā konkrētā jomā, kas bieži diktē tādu vidi, kurā viņi strādā veidu un daudzumu stresa viņi saskaras.

Darba grafiks

Ārstu grafiki var būt augstāks, bet cik apstrīdot tās ir atkarīga no to veida darbu. Pediatrs vai ģimenes ārsts varētu saglabāt vairāk regulāru darba laiku, bet ķirurgs bieži ir uz zvanu un bieži veic procedūras, kas var krietni agrāk astoņām stundām tipiska darba diena. Pirms izveidot karjeru, visiem ārstiem ir nepieciešams, lai pabeigtu rezidenci, kas parasti būs nepieciešams ilgs laiks, ieskaitot naktis un nedēļas nogalēs, un bieži periodos ir uz zvanu.

Kā iegūt darbu

START EARLY

Getting medicīnas skolā prasa ir augsts panākt studentu un ņemot pareizos klases, ieskaitot bioloģiju, ķīmiju, fiziku un matemātiku, kā undergraduate.

uzņemties saistības

Apmācības būt ārstam var būt tik daudz kā desmit gadus pēc nopelnīt bakalaura grādu.

SPECIALISE

Līdz brīdim, kad medicīnas studenti sāk savu rezidencēs, viņi var sākt koncentrēties uz specialitāti.

Salīdzinot līdzīgu darbu

Ir daudzas profesijas medicīnas nozarē, kas nav ārsti, kas palīdz ārstēt pacientus. To vidū, ar vidējo gada algas, ir:

 • Zobārsti: $ 158120
 • Ārsta palīgi: $ 104860
 • Medmāsa Praktizētāji: $ 110930

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics , 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *