Getting Started kā eBay Pārdevējs

Posted on

Getting Started kā eBay Pārdevējs

Dibināta ceļu atpakaļ 1995. gadā kā tiešsaistes izsoles vietnē eBay paātrināja radikālas pārmaiņas veidā pasaule pērk un pārdod lietas. Šajā procesā, tas paver iespēju tūkstošiem cilvēku, lai pelnītu naudu no mājām. Šodien, pateicoties eBay, ja jums ir kaut ko pārdot, visa pasaule ir jūsu tirgū. Tas nozīmē, ka vairāk potenciālajiem pircējiem, bet tas nozīmē arī lielāku konkurenci.

Tāpat kā jebkuru veiksmīgu tiešsaistes uzņēmumam, eBay pastāvīgi mainās līdzi laikam un tehnoloģijām. Lai būtu veiksmīgs eBay pārdevējs, jums ir darīt to pašu. Šī primer par iesākumam pārdošanu par eBay ir paredzēts, lai darīt tikai, ka: tu sāktu. Tad jums ir jāņem šo informāciju un veidot biznesa plānu, kas strādā priekš jums. Esiet gatavi nemainīgu tweaking kā tehnoloģijas un gaumes attīstās.

Izpratne Kā eBay Works

Lai gan eBay sākās kā tiešsaistes izsoles vietnē, kur pircējs ar augstāko cenu uzvar objektu, tas ir daudz vairāk nekā tagad. Tā ir taisnība, tirgus, kur pārdevēji var uzskaitīt preces par fiksētu cenu, un pat atvērt savu “veikalā.”

Būtībā, kā tā darbojas, ir pārdevējs sarakstus vienums, pievienojot fotogrāfijas un aprakstu un izvēloties cenu un piegādes opcijas. Pircēji tam var cenu par to, vai vienkārši “Pirkt tagad.” Kad darījums ir veikts, pircēji veikt maksājumu, izmantojot kādu no vairākiem dažādu maksāšanas iespējas, un pārdevējs kuģiem to.

Lai gan tas var būt brīvi uzskaitīt objektu (atkarībā no tā, cik daudz priekšmetus jūs uzskaitīt mēnesī), pārdevējs maksā nodevu, kad tas tiek pārdots. Uzziniet vairāk par eBay maksas . Arī pārdevēji parasti jāmaksā nodevas, kas saistīti ar maksāšanas veidu jūsu pircējs lietojumiem. Ir arī citi pakalpojumi, var izvēlēties maksāt.

Kad darījums ir pabeigts, pircējs un pārdevējs sniedz viens otram atgriezenisko saiti par pārdošanas procesu un / vai preci pārdod. eBay ir daudz noteikumu, lai aizsargātu gan pircējiem, gan pārdevējiem, tāpēc pirms sākat, zināt, ko viņi ir.

Lēmuma pieņemšana Ko pārdot

Dažiem, kuri vēlas pārdot eBay, ko pārdot, nav īsti atlīdzību. Viņi zina, ko viņi vēlas pārdot. Varbūt tie jau ir produkts no savas mājas bizness, un eBay ir veids, kā paplašināt savu tirgū. Uzņēmums piedāvā daudzus rīkus pārdevēja izmantot gan to, ko var būt tikai labi cenu. Tas var būt veids, kā sākt pārdot tiešsaistē bez ieguldījumu infrastruktūras pārdošanas instrumentu jūsu mājas lapā, tad stāva mācīšanās līkne, kā tos izmantot, kā arī centieni veidot tirgu savām precēm. Ja tas ir jums, pāriet uz nākamo slaidu “kļūst izveidota.”

Ja jūsu mērķis ir, lai sāktu jaunu biznesu, kā eBay pārdevējs, nevis paplašināt esošo, tad to, ko pārdot, ir kritisks jautājums.

Populāras kategorijas lietas pārdot eBay arī elektronikas, apģērbu un kolekciju. Cilvēki iet uz eBay iepirkties, jo viņi vēlas, lai atrastu vienumus lētāk, nekā viņi var savā vietā vai atrast lietas, kas nav viegli pieejamas vietas. Ņemiet to priekšplānā jūsu prātā, kā jūs izvēlēties, ko pārdot.

Lai gan daudzos gadījumos pircējs maksā piegāde, kurš maksā par to, tas palielina kopējo izmaksu. Apsverot objektu pārdošanai, atcerieties, pircēji parasti meklē vienošanos un būs jāmaksā tikai tik daudz objektu. Ja produkts ir kuģniecības izmaksas ir pārāk liels, tas varētu padarīt to unsellable.

Viena pieeja newbie ir sākt ar pārdošanas stuff jūs jau savs, bet nav nepieciešams vai vēlaties vairs, kā elektroniska pagalmā pārdošana. Priekšrocība ir ne tikai to, ka jums nav tērēt naudu par lietām, pārdot, bet arī to, ka jūs uzzināt vairāk, pārdodot plašāku priekšmetus. Jo jums nav nekādu vai daudz atsauksmes, nesāc pārdodot dārgus priekšmetus. Pircēji varētu būt piesardzīgs pārdevēja bez atgriezeniskās saites, lai sāktu mazs.

Ja jums ir kāda pieredze šajā jomā, piemēram, senlietas vai elektronikas, jūs varat iegādāties lietotas preces uz vietas pie blusu tirgū vai citām zemo izmaksu vietu, un pārdot tos eBay. Ņemot zināšanas par preci un jūsu potenciālajiem klientiem, ir galvenais, lai padarītu peļņu ar šāda veida objekta. Lai ko jūs pārdodat, jums ir jābūt iespējai saņemt lētāk nekā vidusmēra cilvēks var iegādāties uz vietas. Tas var nozīmēt, padarot to pats vai atrast labu cenu no tirgotāja vairumtirdzniecības.

Darbības uzsākšana

Lielākā daļa potenciālo pārdevēji eBay, iespējams, nopircis kaut ko tiešsaistes vietnē, lai viņi varētu jau būt eBay ID. Ja tas ID ir labas atsauksmes, kas saistīts ar to, jūs varētu vēlēties, lai saglabātu to, lai jūsu pārdošanu. Tomēr jūs varat arī vēlaties ID, kas ir saskaņā ar jūsu biznesu. Jūs varat mainīt savu ID, bet eBay informē pircēju, ka nesen esat mainījis savu ID, kas varētu būt sarkanais karogs dažiem.

Izveidot eBay konts

Pirmā lieta, jums ir jādara, izveidojot kontu, ir izlemt, kāda veida kontu jūs vēlaties, biznesu vai individuāli. Jūs varat pārdot, izmantojot vai nu vienu.

Galvenā priekšrocība, jo pārdevēji, Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, ir tas, ka jūs varat izmantot jūsu uzņēmuma vārdu uz jūsu lapu. Tas nozīmē, ka nosaukums tiks rādīts komunikāciju ar pircējiem, tai skaitā rēķinu un e-pastiem. Valstīs, kurās ir pievienotās vērtības nodoklis (PVN), tas nodrošinās PVN procentuālo pircējiem.

Parasti biznesa konti ir liela apjoma pārdevējiem. Jūs varat mainīt savu kontu no uzņēmuma individuālo un otrādi viegli, tādēļ, ja jums vēl nav uzņēmuma nosaukumu, jūs vienmēr varat mainīt vēlāk.

Lai izveidotu kontu , jums būs nepieciešams ievadīt savu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Jūsu jaunizveidotās konts būs ikmēneša pārdošanas ierobežojumi, ko var redzēt uz “visi pārdod” lapā “My eBay”. Sākotnējie ierobežojumi kādas personas kontā parasti ir 1000 darījumi, vai $ 25,000. Kad jūs iet, lai izveidotu savu pirmo ierakstu, jums tiks lūgts ievadīt maksājuma veidu, lai jūsu pārdošanas maksu. Jūs varat izmantot PayPal, kredītkarti, vai arī tas atskaita no sava norēķinu konta.

Getting Paid

Attiecībā uz lielāko daļu darījumu (ar dažiem izņēmumiem nekustamo īpašumu, mehānisko transportlīdzekļu, uc), ir trīs veidi, kā saņemt samaksu:

  • Interneta tirgotāja kredītkartes konta ir izveidots, izmantojot eBay apstiprinātu ārpus sniedzējs, un parasti ir ievērojama maksa.
  • Personiski maksājums var būt skaidrā naudā, čeku un naudas pārvedumus, kas nav atļauts ar pārdošanu tiešsaistē. Tomēr, personīgi pārdošanas eBay ir diezgan reti.
  • PayPal ir visizplatītākais izmanto eBay samaksu, un jūs varat pieņemt kredītkartes, izmantojot to.

Visi eBay apstiprināti elektronisko maksājumu metodes izmantot eBay kases sistēmu. Pircēji būs redzama poga “Pay Now”, kas stāsies viņiem maksājumu iespējām esat izvēlējies.

Iestatīšana PayPal kontu

PayPal konts ir nepieciešamība eBay pārdevējiem, pat tad, ja tā nav faktiskā prasība. Lai saņemtu maksājumu caur PayPal kontu, jums būs nepieciešams izvēlēties, vai vēlaties personiskajām, uzņēmējdarbības vai premier kontu. Personīgie konti ir ļoti ierobežotas pakalpojumus tirgotājiem.

Nav svarīgi, kāda veida kontu jums ir, sūtīt naudu vienmēr ir bezmaksas. Ir maksas, kas saistītas ar saņemot naudu visos kontos, un ar personīgo kontu, ir ierobežots skaits ienākošo līdzekļu darījumu, jūs varat veikt.

Premier un biznesa konti ļauj neierobežotu skaitu kredītkaršu darījumu. Tiešsaistes tirdzniecība iekšpusē ASV maksās 2 procentus no darījuma plus $ 0,30. Ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, kas ir par 4.4 procentiem, kā arī maksa, kas atšķiras no valsts uz valsti. Jūs varat arī izmantot PayPal pieņemt maksājumus jūsu reālās pasaules veikalā, bet ir atšķirīgs maksu struktūru.

PayPal piedāvā rīkus rēķinu, maksājumu atgādinājumus, un in-izsolē maksāšanas iespējas savos biznesa un premier klientiem.

Biznesa konti ļauj sūtīt masu maksājumus klientiem (iespējams, nav nepieciešams, lai eBay pārdevējiem), un ļauj jums veikt darījumus ar sava uzņēmuma nosaukumu.

Sāciet pārdot!

Lai izveidotu sarakstu, vienkārši ieejas nosaukumu savu posteni. eBay jūs aizvedīs uz pareizo kategoriju un staigāt jūs cauri. Tas parādīs līdzīgas sarakstiem, lai palīdzētu jums cenu to. Jums būs nepieciešams, lai sniegtu aprakstu. Pictures, ja tas nav nepieciešams, ir būtiski vairumam pircēju. Jūs varat arī izmantot eBay mobilo lietotni augšupielādēt savus attēlus un pat pievienot informāciju par produktu, ja tas ir bārs kodu. 

Izvēlies savu uzskaitot veidu un cenu. Tas var būt izsole ar laiku trīs, pieci, septiņi, vai 10 dienu laikā. Tas var būt fiksēta cena pārdošanu. Jūs varat apvienot divas, radot izsolē sarakstā, bet pievienojot “Pirkt tūlīt” vai fiksētu cenu. Ja ir līdzīgas preces pārdošanas, eBay ieteiks gan sākumcenu un fiksētu cenu.

Ja jūsu jautājums ir kaut kas, kas pārdod bieži, eBay var ieteikt kuģniecības maksas, lai jūs varētu noteikt par pircēju. Jūs varat piedāvāt arī bezmaksas piegāde un vietējā uzņemt. Jums būs nepieciešama arī, lai izlemtu, vai jūs piekrītat atdevi un noteikt apstrādes laiku, kas ir, cik ilgi tā veiks jums nosūtīt to.

Ja tas viss izklausās pārāk sarežģīti, lai jūs, jūs vienmēr varat izmēģināt eBay sulainis, kur kāds cits pārdod savu piedāvājumu. Jums pat nav jāmaksā kuģniecības. Jūs saņemsiet pārgriešanu pārdošanas cenu, tāpat kā 80 procentiem pārdošanas $ 500 vai vairāk vai mazāk kā 25 procenti pārdošanas zem 25 $.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *