Vispārējā Paldies vēstules paraugu un rakstīšana padomi

Posted on

Vispārējā Paldies vēstules paraugu un rakstīšana padomi

Paldies jums vēstules, laipni un sirsnīgi rakstīts, ir būtiska biznesa pasaulē. Vai bijušais boss ir nodrošinājis jums norādi, biznesa kontakts ieteica jūs to darba devējam, kolēģis ir palīdzējis jums ar projektu, vai potenciālais jaunais boss tikko intervēja jums stāvoklī, tas ir svarīgi, lai ņemtu laiku, lai paldies visiem, kas palīdz ar savu karjeru vai darba meklējumos.

Paldies burti ir lielisks veids, kā izteikt savu atzinību par cilvēku palīdzību. Taču tie var arī palīdzēt jums vairākos veidos. Pateicības vēstule var palīdzēt jums uzturēt kontaktus ar kādu savā tīklā. Tas var palīdzēt jums atgādināt par iznomājot pārvaldnieks, kāpēc jums ir labi piemērots pozīcijā. Tā var arī parādīt savu vadītāju, ka jums ir profesionāli un pieklājīgs.

Pārliecinieties, ka jūs zināt, gan to, ko teikt, savā vēstulē, kā arī to, vai sūtīt savu piezīmi, e-pasta, vēstules vai kartes. Sakot pareizi izmantojot pareizo formātu pārsteigs jūsu adresātu, un dara viņam vai viņai justies appreciated.

E-vs grāmatas vs NoteCard Paldies konti ir

Kā jūs sūtīt pateicības vēstule ir atkarīgs no daudziem faktoriem. E-pasts ir diezgan daudz standarta biznesa sakaru šajās dienās. Ja uzvedne pēcpārbaudes ir būtiski – piemēram, ja jūs vēlaties, lai izteiktu pateicību par iespēju darba intervijā pirms iznomājot komiteja pieņem lēmumu – e-pasts ir veids, kā iet.

Drukāt paldies vēstules var izpausties neoficiālu, ar roku rakstīta piezīme vai oficiālu, drukāti vēstuli. Kā rakstīt burtu vajadzētu parādīt savu izpratni par uzņēmumu un personu, jums ir pateicību. Ja jūs zināt, ka jums ir laiks, lai informētu par pateicību pa pastu, rakstisku paldies rāda, ka esat veicis papildu solis, lai parādītu savu atzinību.

Vairāk tradicionālie uzņēmumi bieži dod priekšroku vai nu drukāti burtu vai ar roku rakstītu piezīmi. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai tiešām personalizētu ziņu pateicības (piemēram, ja jums ir pateicību kolēģis, kuru jūs esat strādājis ar gadiem), apsveriet pašrocīgu karti.

Ko Iekļaut paldies vēstuli

Nav svarīgi, kādā veidā jūs izmantojat, lai nosūtītu paldies piezīmi, ka ir daži komponenti jums vienmēr vajadzētu iekļaut.

Adrese persona atbilstoši. Sākoties vēstulē risināt personu ar atbilstošu sveiciens, piemēram, “Dear Mr Uzvārds.” Vai “Dear Vārds.” Ja jūs zināt persona labi, izmantot personas vārdu. Pretējā gadījumā risināt viņu kā Mr. kundze, vai citu atbilstošu nosaukumu.

Sakiet paldies. Nokļūt līdz punktam jūsu piezīmes ātri. Ka vārdi “paldies”, pirmajā teikumā vai divas, lai cilvēks zina, kāpēc jūs rakstāt. Ja sūtāt e-pastu, ietver frāzi “Thank You” virsrakstā, kā arī.

Dodiet (daži) specifiku. Pārliecinieties, ka jūs norādāt, ko jūs sakāt, paldies par. Iet uz mazliet sīkāk, lai cilvēks saprot, ko jūs novērtēt. Piemēram, ja jūs sakāt paldies kādam, kas deva jums darba padomu, paskaidrot, ko tieši jūs konstatēts, ka visvairāk noderīga. Ja jūs sakāt paldies pēc darba intervijas, atgādināt personai konkrētā brīdī no intervijas (vai atgādināt viņam vai viņai, kāpēc jums ir labi piemērots darbam). Mazliet detaļu rādīta persona, ko tu īsti novērtēt, un kāpēc.

Sakiet paldies vēlreiz. Pirms parakstīšanas off, atkārtoti uzsver savu atzinību.

Izlogoties. Izmantot atbilstošu slēgšanu, piemēram, “Labākais”, vai “cieņu”. Tad galu ar savu parakstu (rokrakstā un drukāti, ja tā ir vēstule, rokrakstā, ja tā ir karte, un drukāti, ja tas ir e-pasts).

Padomi rakstot paldies vēstules

Nosūtiet to, cik drīz vien iespējams. Rakstiet un sūtiet piezīmi, cik drīz vien iespējams. Nevilcinieties nosūtot savu pateicību, jo īpaši pēc tam, kad darba intervijā. Nav nosūtot paldies vēstule pēc intervijas var kaitēt jūsu izredzes iegūt nomā.

Esiet pozitīvs, bet patiesi. Izteikt savu pateicību, bet nav iet pār bortu. Cilvēki var pateikt, kad paldies piezīme ir nepatiess. Piemēram, ja jūs pateicību darba devējs, pēc tam, kad atkāpjas no darba, jums vajadzētu izteikt savu pateicību, un koncentrēties uz to, ko jūs patika strādāt tur. Tomēr nemelo un pateikt jums patika viss, ja jūs īsti. Koncentrējieties uz pozitīvo, bet nav meli.

Personalizējiet katru burtu. Personalizējiet katrs paldies vēstuli sūtāt. Piemēram, ja jūs sūtīt paldies piezīmes visiem intervētajiem ar darbu, pievienot kaut ko, lai katru piezīmi par jūsu konkrēto saruna ar katru personu. Vai nav vienkārši nokopējiet un ielīmējiet to pašu ziņojumu par katru personu, – tas nāks pāri kā nepatiess.

Keep tā īsi. Paldies piezīmes būtu īss. Saglabājiet savu piezīmi ne ilgāk kā pāris kodolīgu punktā.

Edit, rediģēt, rediģēt. Paldies piezīmi darbavietā ir jābūt profesionāli. Tas nozīmē, ka būtu labi uzrakstīts un bez kļūdām. Korektūru savu vēstuli uzmanīgi pirms tā nosūtīšanas.

Parauga General paldies vēstuli

Tas ir piemērs vispārējs paldies vēstuli.

Jason Jones
123 Main Street
Jebkura pilsēta, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1. septembris 2018

Cedric Lee
Konta pārvaldnieks
Acme noma
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr Lee:

Es ceru, ka jums ir labi. Es tikai gribēju pateikt paldies tik daudz rakstot man vēstuli atskaites par darbu pie Acme mazumtirdzniecība.

Es patiešām novērtējam, ka veltījāt laiku, lai rakstītu vēstuli. Es esmu priecīgs paziņot, ka man ir otrā intervija ar uzņēmuma nākamnedēļ! Es let jūs zināt, kā tas notiek.

Vēlreiz paldies jums tik daudz. Es ļoti augstu vērtējam jūsu palīdzību ar savu darba meklēšanu.

Ar laba vēlējumiem,

Jason Jones [paraksts rokrakstā]

Jason Jones

E-pasts Paldies vēstule paraugs

Nosūtot e-pasta vēstuli, nevis tradicionālo nosūtīts pa pastu vienu, nav nepieciešams, lai iekļautu savu atpakaļadresi vai savu adresi sākumā ziņu. Vienkārši norādiet savu kontaktinformāciju savu parakstu.

Temats: Paldies!

Dārgais kundze Lee,

Es gribētu pateikties jums par nenovērtējamo atbalstu, ko sniedzāt man manu neseno karjeras meklēšanas laikā.

Kad es sāku šo meklējumu, man bija ļoti maz jausmas, kā iet par to – vai, jo īpaši, kā tīklu, atklāt jaunas darba iespējas. Informāciju un konsultācijas jums deva (un, jo īpaši, kontaktpersonu sarakstu jūs dalīta ar mani), kas visu starpību, palīdzot man koncentrēt savu darba meklēšanu.

Es esmu laimīgs ziņot, ka esmu tikko pieņēmusi jaunu pozīciju ar ACME Auto! Vēlreiz paldies tik ļoti daudz. Es ļoti augstu vērtēju jūsu devību.

Ar cieņu,

Terry Lau
123 Main Street
Jebkura pilsēta, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *