Prakses Success rokasgrāmata: Kā būt The Perfect praktikante

Posted on

Prakses Success rokasgrāmata: Kā būt The Perfect praktikante

Darba devēji parasti meklē kandidātus, kuriem piemīt iepriekšējo pieredzi šajā jomā, bet jums nav jāgaida, līdz esat pilnībā nodarbināts iegūt vērtīgas prasmes. Ar trīs vasarām un astoņas koledžu semestri pieejamajiem savu koledžas karjeru laikā, tas ir pilnīgi iespējams, lai pabeigtu divas vai trīs stažēšanos pirms absolvējot. Tiem, kas ir iestatīts uz konkrētu karjeru, aizpildot vienu vai divas prakses ar dažādiem uzņēmumiem vai organizācijām, var sacietēt aicinājums. Tiem, kam nav ne jausmas, kādā virzienā viņi vēlas iet, iedarbība uz dažādām nozarēm var palīdzēt lēmumu.

Tā kā viens no galvenajiem mērķiem aizpildot stažēšanās ir nodrošināt darbu, ir svarīgi zināt, kā spīdēt darbavietā. Pirmie iespaidi ir ļoti svarīga, bet tā ir saglabāt augstus profesionālos standartus, izmantojot konsekventu smago darbu, stingru apņemšanos, un izvairoties no kļūst nokļuvuši biroja tenkas. Šeit ir daži padomi veiksmīgai prakses.

Apsveriet Darba ēnošana

Darba ēnošana ir darbība studentu var iesaistīties, lai uzzinātu vairāk par specifiskām karjerā. Darba ēnošana nozīmē ievērot citu profesionāli uz darbu, un ēnu uzdevumus parasti ilgst vienu dienu uz vairākām nedēļām.

Sāciet meklēšanu Early

Meklējot perfektu prakse ne vienmēr ir viegli. Ir spēcīga konkurence vasaras prakses. Viens no labākajiem veidiem, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vasaras praksi savā jomā ir, lai sāktu meklē agri. Iespējas finanšu, žurnālistikā, un valdības bieži vien ir pieteikšanās termiņi jau oktobrī. Sagatavojot savu CV un motivācijas vēstuli iepriekš, jums būs gatava nosūtīt savu pieteikumu, jo stažēšanās tiek publicēta.

Pētniecības savu nozari un Company

Pirms ierasties uz interviju, uzzināt tik daudz par uzņēmumu, kā jūs varat, apmeklējot uzņēmuma mājas lapu un tās LinkedIn lapā. Arī izpētīt uzņēmuma darbiniekiem. Izmantojot Advanced pogu augšējā labajā stūrī jūsu LinkedIn lapā, iespējams, pat atrast absolventus no sava koledžā, ka jūs varat izveidot savienojumu ar pirms intervijas vai sākt savu praksi vai darbu.

uzņemties saistības

Parādot up darbam uz laiku, bet ne skrūvēšanas ārā pa durvīm beigās, dienā, jums ir parādot savu apņemšanos dara labu darbu, nevis tikai caurumošanas laika karti. Izbaudiet savu darbu, un atrast labākus veidus, lai pabeigtu uzdevumu. Tas kļūs pamanāt uzraugiem.

Tā prakse ir lielisks veids, kā vilcienu un novērtēt iespējamos nākotnes darbiniekiem, tas ir svarīgi, ka jūs lūgt atsauksmes, lai novērtētu savu sniegumu. Informācija uzkrāt jums palīdzēs veikt uzlabojumus. Kā interns, tiek sagaidīts, uzdot jautājumus. To darot, jūs izrāda savu darba devēju, ka jums ir motivēti un gatavi uzņemties iniciatīvu un pielietot šīs zināšanas.

Esi Team spēlētājs

Lai gan darba devēji vēlas redzēt smags darbs un spēcīgu darba ētika, tie arī ir nepieciešama cilvēkiem, kuri iztikt ar saviem vadītājiem un kolēģiem. Tas ir pusdienas un citas vairāk sociālo pieredzi, kur jūs varat sākt attīstīt attiecības, kas padara par laimīgāku un patīkams darbavietā laikā. Kad darbā, vadītāji meklēt personas, kas, viņuprāt labs fit Kā arī tiem, kam piemīt zināšanas un prasmes, lai veiktu darbu.

Build Strong profesionālas attiecības un atrast sev Mentor

Building spēcīgu profesionālo tīklu, ir galvenais, lai iegūtu uz priekšu savā karjerā. Kāds tu agrāk strādājis kādā brīdī var sniegt atbalstu un informāciju par savu potenciālo nākamo darbu. Atrast sev mentors, kas var atbalstīt jūs virzās uz priekšu savā pašreizējā vai nākotnes darbu. Meklējot labu mentors var veikt savus pirmos gadus darbs ir mazāk stresa un ļauj savlaicīgi gudrību un pieredzi kāds jau veiksmīgu šajā jomā.

Izvairieties Office Politika un Tenkas

Izvairieties tenkošana nu vai ārpus biroja. Izlīdzināšana sevi ar izvēlieties grupu kolēģiem nosaka jūs par iespējamām problēmām ar citiem grupas dalībniekiem. Kā nobriedušu darbinieks, kas vēlas nokļūt uz priekšu, joprojām ir objektīvs un ārā no politikas.

Paturiet Touch Kad Jūsu Prakse ir beidzies

Pirmā lieta, intern jādara, tiklīdz to prakse ir beidzies, ir patiekties atzīmēt to vadītājam un ikviens cits, kurš spēlēja galveno lomu padarīt savu praksi panākumus. Sazināšanās ar šiem kontaktiem, kad jūs atgrieztos uz koledžu, ir arī lieliska ideja, lai palīdzētu uzturēt svarīgus kontaktus un, lai neatpaliktu no nākotnes atverēm.

Prakses Veiksmes ceļvedis sniedz papildu informāciju par lietām, ko jūs varat darīt, lai nodrošinātu, ka jūsu stažēšanās ir veiksmīga.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *