Vasaras darba vai prakses – Kas ir labākais koledžas studentiem?

Posted on

Vasaras darba vai prakses -Kas ir labākais koledžas studentiem?

Vai jums vajadzētu iegūt darbu vai stažēšanās jūsu koledžas pārtraukuma laikā ir atkarīgs no jūsu individuālo situāciju. Ja jūs mēģināt izlemt, tad sākt ar norādītas, tieši to, ko jūs meklējat, lai saņemtu no pieredzes. To var izdarīt, uzdodot sev dažus jautājumus:

Kādas ir jūsu tūlītējas vajadzības? Kādas ir jūsu ilgtermiņa mērķus? Vai vēlaties iegūt pieredzi kādā noteiktā jomā? Vai jūs meklējat, lai pelnītu naudu? Vai jūs vēlaties, lai sāktu veikt profesionālo savienojumu? Vai vēlaties saņemt koledžu kredītu ? Vai jūs izpētīt, vai jūs vēlaties, lai ievadītu noteiktu līniju darbu? Vai jūs meklējat darbu, jūs varat atgriezties nākotnē pārtraukumu no skolas laikā?

Kad esat noteicis, ko jūs meklējat, apsvērt priekšrocības un trūkumi, kas vasaras darbu un maksā vai neapmaksātas prakses ir piedāvāt-un izvēlēties opciju, kas saskaņojas visvairāk ar jūsu mērķiem.

Salīdzinot vasaras darbu vs Prakse

Summer Jobs

 • Garantēta lai pelnītu naudu
 • Iespējams veikt mazāk naudas nekā stažēšanās
 • Nevar piedāvāt koledžu kredītu
 • Standarta pieteikšanās process
 • Parasti viegli nokļūt
 • Laba tīklu un savienojumi nākotnes pozīcijām
 • Iespēja atgriezties nākotnē pauzēs
 • Nedrīkst savienojumu ar savu studiju jomā

Vasaras Prakse

 • Iespējams veikt vairāk naudas, nekā vasaras darbu
 • Iespēja veikt nav naudas vispār
 • Var saņemt koledžu kredītu
 • Var būt grūti
 • Laba tīklu un savienojumi nākotnes pozīcijām
 • Maz ticams, lai atgrieztos uz otro stažēšanās tajā pašā uzņēmumā
 • Izaugsme un izpētes jomā, ka jūs studē
 • Studentiem, kuri strādā maksā prakses varētu pelnīt vairāk naudas, nekā tiem, kas strādā standarta vasaras darbu. Saskaņā ar Nacionālās asociācijas koledžu un darba devēju (NACE), vidējā stundas alga apmaksātu interns 2019. gadā 19,05 $ stundā. Tas ir augstāks nekā $ 16.38 stundas vidējais pusaudžu vasaras darbu 2019. gadā, kā ziņoja ZipRecruiter.
 • Tomēr, ja jūsu prakse ir neapmaksāts, tad jums nebūs pelnīt naudu vispār. Bet jūs varat arī saņemt kursu kredītus stažēšanās-kas, ja pārvedami, ļaus ietaupīt dažas mācību naudu. Tas parasti nav opcija standarta darbu.
 • Getting tikai jebkuru vasaras darbu, var būt salīdzinoši viegli, tas nozīmē, ka jums iet caur standarta pieteikšanās un intervijas. Prakse var būt konkurētspējīga un prasīgi, un jūs parasti ir jāsāk piemērot viņiem daudz ātrāk, nekā jūs varētu standarta vasaras darbu. Un, lai gan skolēni bieži laipni atgriezties tajā pašā darbā katra pārtraukuma no skolas laikā, tomēr tas ne vienmēr attiecas uz prakses pozīcijas.
 • Gan vasaras darbs un prakse var palīdzēt jums veidot savu tīklu un veikt profesionālu savienojumi, kas var būt noderīga, lai jūsu nākotnes karjeras izaugsmi. Tomēr tas, visticamāk, notiks stažēšanās, kas saskaņojas ar savu studiju jomā.
 • Ja jūs iet standarta darba maršrutu, tad jums var beigties ar, piemēram, mazumtirdzniecības darbu, kas nav nekāda sakara ar to, ko jūs gatavojas uz skolu. Bet, ja jūs vienkārši vēlas pelnīt naudu darot kaut ko samērā viegli ar elastīgu stundas, tad tas būtu ne vienmēr ir jautājums.

Maksas un Nenomaksāti Prakse

Iespējamā kompensācija var būt lielākā atšķirība starp vasaras darbu un stažēšanās.

Padoms: Glassdoor.com publicē ikgadēju sarakstu ar uzņēmumiem ar augstāko maksājumu prakses. Facebook rotāta 2019 sarakstu mēnesī 8000 $, ar Amazon otrajā vietā $ 7725 mēnesī.

Ja esat lietojis standarta vasaras darbu, izmantojot darba devēja, tad tur parasti nav jautājums par to, vai jūs saņemsiet samaksāts. Par stažēšanās, tā kļūst mazliet sarežģītāk: Darba devēji tikai jāmaksā jums par stažēšanās ja tiekat uzskatīts darbinieks, un ne visi interni ir.

Tātad, kā jūs zināt, ja neapmaksāta prakse ir likumīga? Saskaņā ar Fair Labor Standards Act, ASV Department of Labor izklāstīta šāda septiņas vadlīnijas neapmaksātu stažēšanos :

 1. Prakses, pat ja tas ietver faktisko darbība iekārtām devēja, ir līdzīgs uz mācībām, kas būtu norādīts izglītības vidē.
 2. Prakses pieredze par labu intern.
 3. Intern neizspiež regulāras darbinieku, bet darbus stingrā uzraudzībā esošo personālu.
 4. Darba devējs, kas nodrošina apmācību, negūst tūlītēju labumu no darbībām intern, un gadījumā, tās darbības faktiski var tikt traucēta.
 5. Intern ne vienmēr ir tiesības uz darbu noslēgumā prakses.
 6. Darba devējs un intern saprast, ka praktikants nav tiesīgs algu par laiku, kas pavadīts stažēšanās.

Tas ir saprātīgi apsvērt visus iespējamos ieguvumus, stažēšanās, pirms izlemt, vai atteikšanās ienākumus kādā neapmaksāta stāvoklī, ir tā vērts. Dažreiz, kāda neapmaksāta stažēšanās trūkst finanšu atlīdzību to var izdarīt up savienojumu, atsauces ieteikumus, un kursu kredītiem.

No Flip pusē, studenti, kuri strādā maksā stažēšanos ir lielāka iespēja saņemt darba piedāvājumus pēc skolas beigšanas, nekā tiem, kuri strādā neapmaksātas prakses, saskaņā ar NACE . Asociācijas pētījumi liecina, ka 66,4% no 2019. absolventiem, kas bija jāmaksā stažēšanās saņēmis darba piedāvājumu, bet 43,7% no nesamaksātajām interni saņēma vienu.

Getting gatavs vasarai Work

Jums vajadzētu sākt meklē vasaras darbu vai stažēšanās , kā jau ziemas pārtraukuma. Ja jums nav atjaunināta LinkedIn profilu, tad jums vajadzētu lēkt par to uzreiz. Daudzi darba devēji būs apskatīt jūsu LinkedIn, lai iegūtu priekšstatu par to, kas jūs esat un ko pieredzēt jums, kā arī redzēt nekādus ieteikumus no iepriekšējiem darba devējiem. Tāpat pārliecinieties, lai attīrītu visus jūsu valsts sociālo mediju profiliem.

Labākais veids, lai sāktu meklē stažēšanās ir kontaktu ikvienam un visiem jūs zināt, kas strādā šajā jomā vai jomās, kas interesē. Arī uzzināt, ja skola jūs apmeklēt ir kāda prakses programmas ar uzņēmumiem savā nozarē.

Sākt meklē dažus mēnešus pirms mācību gads ir beidzies, lai iegūtu visvairāk iespējas un pieejamos pozīcijas radariem. Ir svarīgi, lai sniegtu uz potenciālais darba devējs  kāre, entuziasmu un apņemšanos līdz stažēšanās, it īpaši augsti konkurētspējīgu jomās.

Ja jūs meklējat vasaras darbu , tad jūs varat saņemt prom ar meklē mazliet vēlāk. Vislabāk, jums tiks vērsts uz kaut ko, kas izskatās labi uz savu CV vai atrodas savā studiju jomā. Viena iespēja apsvērt, ir piereģistrēties ar tiešsaistes vietnes, piemēram, Tutor.com , Yup.com , Care.com  vai vairāki citi privātskolotājs priekšmetos ka jūs studē.

Vai tā ir apmaksāta stažēšanās , neapmaksāta prakse, nepilna laika darbu vai pilna laika darbs, parādot iniciatīvu un motivāciju turpināt mācīties un pilnveidot prasmes vasaras pārtraukuma laikā, kas palīdzēs jums paplašināt savu atsāk un paplašināt savas zināšanas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *