Grāmata Redaktors Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

Grāmata Redaktors Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk


Grāmatu redaktori darīt daudz vairāk, nekā tikai lasīt un rediģēt neapstrādātu manuskripti. Tie ir galvenā daļa komandķēdes izdevējdarbībā, un ir daudz ietekme pār kuras grāmatas varētu publicēt un kuras nav.

Ja jums patīk grāmatas un patīk lasīt, darbs kā redaktors var būt sapni. Jābrīdina, ka liela daļa grāmatu redaktora laika tiek pavadīts, sijājot caur manuskripti, kas nekad redzēt dienas gaismu. Jums ir jābūt labi ar lasīšanas daudz slikti rakstiski, lai atrastu dažus dārgakmeņi.

Viena no vissvarīgākajām lietām, grāmatu redaktori jādara, ir iegādāties grāmatas publikācijai. Parasti grāmatu redaktori vai redakcijas asistenti lasīt iesniegtos manuskriptus rakstnieku-daži pasūtījis, vairums neprasītu-un, pamatojoties uz to zināšanām par žanra un tā potenciālo tirgu, noteikt, kuri strādā, ir labi piemērots viņu izdevniecībā.

Kaut redaktors liktenis nav pilnībā atkarīga no tā, cik daudz bestsellers tiek piegādāti, cilvēki, kas saņemt priekšu grāmatu izdevējdarbības jomā, gandrīz vienmēr ir dažas populāras grāmatas saskaņā ar to jostu.

Pienākumi un atbildība

Redakcija pienākumi var atšķirties atkarībā no organizācijas lieluma, jo daži redaktori var apstrādāt vairākus uzdevumus, nekā citi. Šis darbs parasti prasa redaktoru, lai veiktu šādas darbības:

 • Iegūt manuskriptus pārskatīšanai
 • Lasiet, rediģēt un rakstīt saturu, lai tas ir pareizs un saprotams lasītājam
 • Pārbaudiet citētās publicējama materiāla faktus
 • Darbs ar autoru, lai izstrādātu saturu atbilstoši publicēšanas stila un redakcionālo politiku
 • Uzturēt labas darba attiecības ar autoriem un citiem galvenajiem darbiniekiem, piemēram, ražošana, vadošajiem asistentu, korektoriem, grafikas māksliniekiem un mārketinga personāls
 • Sekot regulāro datumiem, lai nodrošinātu manuskripts publicē laikā
 • Pārskatīt un atzīmēt lapu pierādījumus un tiešsaistes saturu
 • Apmeklēt iknedēļas sanāksmes, lai pārskatītu grāmatu grafikus un apspriest visus jautājumus
 • Darbs ar mārketingu, lai veicinātu grāmatu iesniedzot saturu gan iespiesto, gan tiešsaistes paziņojumiem

Svarīgs aspekts grāmata redaktora darbs ir attīstīt attiecības ar autoriem. Grāmatu redaktori bieži vēlas atklāt jaunu talantu, publicēt tos kā nezināmo, un pēc tam turpināt strādāt ar viņiem, jo ​​tie veidotu lielākas auditorijas.

Šī iemesla dēļ daudzi autori bieži vien ir tikai viens redaktors visu karjeru. Rakstnieki, kuriem ir labas attiecības ar saviem redaktoriem bieži sekot redaktoriem, ja tie mainās izdevniecības gadu gaitā. Redaktori, kas strādā ar augsta profila rakstnieki bieži vien ir daudz vērtīgāki izdevējiem, jo ​​tie parasti celt lielus klientus ar tiem.

Redaktori reti tiek pievērsta uzmanība, bet tās bieži vien spēlē lielu lomu, veiksmēm un profesionālās izaugsmes populāru autoru. Sue freestone, piemēram, strādājis par grāmatu redaktoru humorists Douglas Adams bēdīgi par trūkstošo termiņus. Freestone bija, lai saglabātu viņu uzdevumu papildus palīdzot viņam iegūt vislabāko no savas prozas.

Grāmatu redaktors Alga

ASV Bureau of Labor Statistics, 2017. , nenodrošina atsevišķu kategoriju grāmatu redaktori, tomēr tas ietver nosaukumu iekļaujas plašākajā termiņa Redaktore :

 • Vidējais gada alga : $ 58.770 ($ 28.25 / stundā)
 • Top 10% gada alga : $ 114.460 ($ 55.03 / stundā)
 • Bottom 10% gada alga : $ 30.830 ($ 14.82 / stundā)

Izglītības Prasības un kvalifikācija

Lai kļūtu par redaktoru, jums būs nepieciešama šāda izglītība un pieredze:

 • Koledžas grādi : Lielākā daļa redaktori ir vismaz bakalaura grādu, parasti angļu, komunikācijas vai žurnālistikas. Daži ir augstskolas grādus, bet tas nav obligāta prasība. Vēl svarīgāk nekā specifiku savu izglītību ir aizraušanās lasīšanai un spējas rediģēšanai.
 • Pieredze : pieredze, tai skaitā prakses pie izdevniecībām un darbu citu mediju, piemēram, avīzi vai žurnālu rediģēšanas, ir arī svarīgi, lai potenciālajiem grāmatu redaktori. Turklāt, savienojumi izdevniecības pasaules, vai uz citu redaktoru vai veiksmīgu rakstnieku, arī var palīdzēt jūsu izredzes izkraušanas darbu kā grāmatas redaktors. Ja Jums ir interese par grāmatu rediģēšanu, kas nodarbojas ar konkrētu tēmu, piemēram, modes vai pārtiku, jums ir formāla apmācība vai darba pieredze šajā jomā, lai palielinātu savas izredzes iegūt nomā. Augt savu tīklu, jūs varat pievienoties profesionālas organizācijas, piemēram, Redakcijas Pašnodarbināti asociācija (EFA) .

Grāmatu Editor prasmes un kompetences

Lai būtu veiksmīgs grāmatas redaktors, jums ir jābūt šādiem:

 • Lasītprasme : Grāmatu redaktori patīk lasīt grāmatas, jo viņi pavada daudz laika lasīt manuskripti.
 • Rakstīšanas prasmes:  redaktori nodrošinātu, ka viss uzrakstīts saturs ir pareizs gramatikas, pieturzīmju un sintaksi. Redaktori jāraksta skaidri un loģiski.
 • Starppersonu prasmes:  Galvenais prasme ir attīstīt un uzturēt labas darba attiecības ar autoriem un darbiniekiem. Tas ir svarīgi, lai taktiski vadošais autors, izstrādājot savu nosaukumu, kā arī strādājot ar citiem darbiniekiem, lai radītu grāmatu laikā.
 • Skaņa spriedums : redaktori ir arī noteikt, vai manuskripts ir ētiska un bez plaģiāts.
 • Detail orientēts : redaktori var strādāt uz vairāk nekā vienu izdevējdarbības projekta laikā, un ir nepieciešams, lai plānotu savu darbu, lai nodrošinātu, ka visas grāmatas sasniegt savus plānotos termiņus. Tas ietver uzturas sazināties ar autoru un darbu ar darbiniekiem, lai nodrošinātu katra manuskriptu kustas caur publicēšanas procesā.

Darba Outlook

ASV Bureau of Labor Statistics teikts, ka ir paredzams, nodarbinātība redaktoriem ir maz izmaiņas līdz 2026. gadam, kā drukātie mediji joprojām saskaras ar spēcīgu spiedienu no tiešsaistes publikācijas. Redaktori, kuri ir pielāgoti, lai tiešsaistes plašsaziņas līdzekļiem un ir ērti rakstot uz un strādājot ar dažādu elektronisko un digitālo instrumentu būs priekšrocības atrast darbu.

Darba vide

Daudzi redaktori strādā birojos, tomēr arvien vairāk darbu no mājām, vai nu daļa no nedēļas vai pilnu laiku. Tie, kas strādā no mājām pilna laika vajag pienācīgu elektronisko iekārtu, piemēram, elektroniskās publicēšanas programmatūru, skeneri un citu sakaru iekārtu, lai pienācīgi veikt savu darbu.

Darba grafiks

Lielākā daļa redaktori strādā pilnu darba laiku, un to grafiki parasti nosaka ražošanas termiņiem un redakcijas pozīcijas veida. Daži redaktori žonglēt vairākus projektus un nodarbojas ar ražošanu izpildes termiņu spiedienu, kas liek viņiem strādāt virsstundas, lai sasniegtu plānoto publicēšanas datumiem.

Kā iegūt darbu

PIETEIKTIES

Paskaties resursiem, piemēram, Patiesi , Monster, un Glassdoor jaunāko darba piedāvājumi.

ATRAST brīvprātīgais vai praksē IESPĒJA

Meklējiet brīvprātīgo pozīciju vai prakses jūsu reģionā. Piemēram, Daily Avots meklē brīvprātīgos redaktoriem par uzdevumu. Arī lielas izdevniecības kā Penguin / Random House piedāvā prakses iespējas tiem, kas pretendētu.

Pievienoties organizācijai

Pievienojieties organizāciju, piemēram, National Association Neatkarīgo Redaktore un rakstnieku (NAIEW) vai Aces: sabiedrībā par rediģēšanu , lai izveidotu savienojumu ar citiem šajā jomā. Publishing Profesionāļi Network (PPN) uzskaita darbus, kā arī citus dalības organizācijām. Jūs varat arī parakstīties uz Redaktore Tikai biļetenu, lai saņemtu direktoriju profesionālo asociāciju par redaktori, kā arī pašreizējo vakanču.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *