Padomi Undergrads meklēju sporta Karjeras darbu

Posted on

Padomi Undergrads meklēju sporta Karjeras darbu

Karjera sportā tiek uzskatīta par sapņu darbs daudz cilvēku, un ir vairāki ceļi uz lauka. Kad cilvēki domā par sportu, viņi bieži domā par sportistiem, bet ir daudzi citi darbi, kas pastāv, lai atbalstītu šos sportistus vai lai veicinātu to, vai komandas, vai līgas viņi pārstāv.

Lai gan ir daudz dažādu veidu darbiem, tā ir konkurētspējīga nozare. Tie, kas būs visvairāk panākumus iegūt kāju durvīs un padziļinot bieži vien ir tie, kas sāk likt pamatus viņu karjerai koledžā.

Veidi Sporta Karjera

No sporta bizness ir plašs, un gandrīz katrs profesionālis lauks var būt saistīts ar sportu kaut kādā veidā. Daži no visbiežāk ceļus ietver:

  • Biznesa darbības: Sporta komandas un sporta līgas, neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs operācijas, tomēr ir uzņēmumi, un nepieciešams, lai būtu kā tādu. Tas nozīmē, ka būs nepieciešams grāmatveži, grāmatveži, administratori, un vairāk. Pie augstākajiem līmeņiem, tie, kas strādā ar skaitļiem jābūt lietpratīgs pie izpratnes konkrētiem jautājumiem, piemēram, algu griesti un profesionālo līgumu. Pie zemākajiem līmeņiem, pieredze ar ziedojumu vākšanu un kļūst par ar ierobežotiem resursiem ir vērtīgs.
  • Sports vadība: Šī ir plaša kategorija var būt no vidusskolas sporta direktoru visu ceļu līdz vispārīgajiem vadītāji lielāko profesionālo sporta franšīzes. Tā ietver arī vielas, kas pārstāv sportistus, un tas nav nekas neparasts, lai viņiem ir juridiskā izglītība.
  • Mārketings / sabiedriskās attiecības: pārdot biļetes, sporta komandas ir nepieciešams, lai konkurētu ar citiem izklaides iespējām savos tirgos, papildus citām sporta komandām. Mārketinga komanda un tās dalībnieki ir liela daļa no tā, un pieredzējuši mārketinga speciālisti var padarīt notikt.
  • Žurnālistika / apraidi: Vairums žurnālisti nedarbojas sporta komandām, bet ziņu organizācijām, kas aptver komandas. Tomēr raidorganizācijas parasti ir nodarbināti ar komandām, un tas arī nav nekas neparasts drukas žurnālistiem pāriet uz sabiedrisko attiecību pusē biznesa un darba komandā vai līgā īpašumā ziņu aģentūras.
  • Veselības aprūpe: Major profesionālā sporta komandām ir savi komandas ārstiem, kuri ir ārsti, kas specializējas sporta medicīnā. Bez tam, daudzi fizioterapeiti strādāt tieši ar sportistiem.
  • Coaching / izpētes: Vairums treneri un skauti ir bijušie spēlētāji, bet viņi ne vienmēr ir spēlētāji, kuri sacentās visaugstākajā līmenī. Daži no tiem ir, bet daudzi ir sportisti, kuri novirzīti uz šīm lomām, kad viņi saprata viņu spēļu dienas bija beidzies.

College Pieredze / Prakse

Sporta karjera bieži sākas koledžā. Lielākā daļa koledžu sporta departamenti algot studentus strādāt ierakstu līmeņa darbu savos darījumu birojos vai viņu sporta informācijas nodaļas, kas specializējas sniedzot detalizētu informāciju vietējiem ziņu aģentūrām par komandām un sportistiem. Darbs arī ir pieejami studentu žurnālistu un studentu raidorganizācijām pie studentu vadītā laikrakstiem, radio stacijām, vai televīzijas stacijām. Koledžas ar sporta medicīnas programmas, bieži palīdz darbinieku komandas ar sporta treneriem.

Off Campus, nelielas līgas sporta komandas regulāri darbā interni līdzīgiem lomām ar saviem franšīzes, tāpat kā apkārtējo ziņu organizācijām vai apraides filiāles, kas aptver platība koledžas komandas. Tur bieži vien kooperatīvs vienošanās starp tuvējām iestādēm un universitātēm, kas var sniegt interni regulāri.

Tīkla un Building Trust

Tur ir parasti vairāk darbs stabilitāte ar koledžu sporta departamentiem, nekā tur ir ar profesionālu sporta komandu. Business- un mārketinga saistītās pozīcijas var būt relatīvi stabils ar profesionālām komandām, bet var būt apgrozījums ar daudz pozīciju sakarā ar domino efektu jaunā vadība vai jaunas treneriem tiek nomāts ik pēc pāris gadiem. Jaunas vispārējie vadītāji bieži kā pieņemt darbā cilvēkus, viņi jau zina un uzticību, un tas pats attiecas arī treneri, kas arī ir teikšana, kas izpaužas nomātu kā treneriem un citām līdzīgām pozīcijām.

Daļa ir veiksmīgi strādā sportā attīstās rapport ar tiem, kas jau biznesā un iegūt viņu uzticību. Šo attiecību izveidošana bieži sākas ar bērnu soļiem. Piemēram, fizioterapeits strādā klīnikā var iegūt nedaudz lojālas pacientu. Viens no šiem pacientiem varētu būt saistīts ar kādu, ar vietējā koledžā vai nelielu pro komandas, kas liek labu vārdu par šo fizioterapeits. Tas varētu novest pie iespēju strādāt ar dažiem no komandas sportistiem, un varbūt pat pilna laika pozīciju uz leju ceļa.

Sākot Small

Kad cilvēki domā par sporta komandas, viņi bieži domā par lielāko profesionālo līgu un lielāko koledžu programmām, taču pastāv lielākā daļa komandas daudz mazākā mērogā. Major League Baseball un Nacionālās Hokeja līgas abiem ir plašas nelielas līgas sistēmu, un nodaļas I skolas veido mazāk nekā vienu trešdaļu no sporta programmu NCAA. Citiem vārdiem sakot, karjera sporta visticamāk sākt ar nelielu koledžā vai zema līmeņa nelielas līgas komandas mazpilsētā.

būtiskus secinājumus

  • Sporta komandas nepieciešami profesionāļi no plašā jomās.
  • Ceļš uz karjeru sportā sākas koledžā.
  • Būt sportists nav nepieciešams, bet tas palīdzēt ar dažiem amatiem.
  • Gaidīt pirmie darbi, lai ar maziem koledžām vai nelielas profesionālās sporta komandas.

Athletic Pieredze

Darba vietas, kur sporta pieredze bieži vien ir nepieciešams, lai iegūtu pēdu uz durvīm ir coaching vai izpētes. Ja ne cita iemesla dēļ, tas ir grūti, lai treneris vai skauts būt efektīvs, ja tie nav spēlējis spēli, kur tie nopelnīt iztiku. Kā arī, tas arī būtu grūti kādam, kurš nebija spēlējis spēli nopelnīt uzticību un cieņu spēlētāju vai citu treneriem vai skautiem.

Būt sportists pašlaik vai agrāk nav nepieciešams vairumam citu darbu, bet tas ir izdevīgi. Pat kā zema līmeņa amatieru, kas ir konkurētspējīga skrējējs, golfa spēlētājs, vai tenisiste, piemēram, palīdz attīstīt izpratni par saistību un prasmju nepieciešamo sportistu komandām atbalstīto priekšā biroja personāls.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *