Kā rīkoties Darba meklēšana pandēmijas laikā

Posted on

Kā rīkoties Darba meklēšana pandēmijas laikā

Ja esat pazaudējis savu darbu, jo COVID-19, vai bija to vidū darba medības, kad koronavīrusu hit, nekrītiet panikā, un nepadodieties darba meklēšanu.

Kaut gan tas var būt grūti, ir veidi, kā jūs varat veiksmīgi meklēt darbu pandēmijas laikā. Dažas nozares ir griešana atpakaļ, bet citi ir darbā.

Piezīme : Dažas organizācijas būs nepieciešams vairāk darbinieku, nekā agrāk, un tie var būt nepieciešams, lai saņemtu viņiem uz kuģa ātri.

Meklēt Patiešām par “steidzami darbā”, un jūsu atrašanās vieta, lai apskatītu tūlītēju atverēm. Tas dos jums sajūtu par to, kas darba ir pieprasījums savā atrašanās vietā.

Zemāk ir daži padomi, kā darba meklēšanas laikā pandēmiju.

Pārbaudiet Jūsu priekšrocības

Pirms sākat meklē darbu, pārliecinieties, ka jūs savākt jebkuru darba zaudēšanas pabalstus, kurus jūs pienākas. Sazinieties ar savu cilvēkresursu departamentā vai pārvaldnieka Detalizētu informāciju par to, kas ir pieejams.

Svarīgi : Jums var būt tiesības uz bezdarbnieka pabalstu. Ja esat pazaudējis savu darbu dēļ COVID-19, paplašināts bezdarba apdrošināšanu var būt pieejamas.

Federālā valdība, valsts valdības, un daži darba devēji sniedzam papildu bezdarbnieka kompensāciju skartajiem darbiniekiem. Standarta valsts bezdarbnieka pabalsti jau ir vietā.

Lielākajā daļā valstu, jūs varat pieteikties pabalstiem tiešsaistē. Sazinieties ar savu valsts bezdarba biroja mājas lapā atbilstības un pabalstu vadlīnijām.

Gatavojieties Darba meklēšana

Atjauniniet savu CV un LinkedIn profils. Ja jums nav bijusi, lai meklētu darbu, bet, aizņemt kādu laiku, lai atjauninātu savu CV un LinkedIn. Noteikti nomainīt savu CV darbam vēlaties katru reizi, kad jūs pieteikties.

Rakstīt pavadvēstuli. Arī to laiku, lai rakstītu pavadvēstuli katru reizi, kad jūs pieteikties uz darbu. Tas palīdzēs jūsu pieteikums iegūt pamanīju. Nav rakstīšanas varētu kaitēt jūsu izredzes iegūt nomā. CareerBuilder ziņo, ka 10% no aptaujātajiem darba devējiem teica neskaitot pavadvēstuli bija instant galā lauzējs.

Jāapzinās darba tirgū

Ne katrs nodarbošanās, un nozare tiks ietekmēta tādā pašā veidā. Washington Post ziņo, ka pirmie atlaišanu saistītie koronavīrusu sasniegtu darba tirgū pagājušajā nedēļā.

Uzņēmumi ceļojumiem, ēdināšanas pakalpojumu, viesmīlību un pasākumu plānošana ir īpaši smagi, kā arī tiem, galvenā mītne apgabalos, kas pieredzējuši pirmos gadījumus, piemēram, Vašingtonas štata. No otras puses, veselības lauks ir darbā, tāpat kā pārtikas veikali un tīrīšanas pakalpojumus.

Svarīgi : Strādnieki nedrīkst pieņemt, ka viņu ražošanas nozarei nav darbā.

Tomēr nozares, piemēram, tiešsaistes iepirkšanās un piegādi ir kāpušas, un būtiski pakalpojumi, piemēram, veselības aprūpes un noliktavu strauji darbā, lai apmierinātu pieprasījumu. Daži darbi ir uzplaukums, un darba devēji ir aktīvi pieņemt darbā kandidātus darbam.

Amazon ir darbā par 100.000 jauniem pilna un nepilna laika pozīcijām visā ASV, pildot centros un piegādes tīklu, lai apmierinātu pieprasījumu no cilvēkiem, atsaucoties uz savu pakalpojumu.

Walmart ir darbā 150000 jauni juristi strādāt veikalos, klubos, izplatīšanas centriem, un piepildījumu centriem. Šīs lomas būs īslaicīga, bet tas var konvertēt uz pastāvīgu lomu laika gaitā.

Uzņēmums ir arī ieviešot jaunu procesu paātrināt iznomājot galvenajām lomām, piemēram, kasieri un stockers. Tipiska divu nedēļu pieteikumu cikls tiks samazināts līdz 24 stundu procesā.

Darba meklēšana Online

Tradicionālā darba meklēšanas laikā, tas var būt svarīgi, lai darba meklēšanas un tīkla personīgi, kā arī internetā. Pašreizējā situācijā, tomēr, jūs vēlaties, lai koncentrētos uz meklēšanu un piesakoties darbam tiešsaistē top darba vietām, sociālo mediju, un tieši uz uzņēmuma mājas lapas.

Atrast un sekot jauno darba piedāvājumi ātri un vienkārši:

  • Ņemot vērā laiku, lai organizētu savu darba meklēšanu. Tas padarīs procesu vienmērīgāka.
  • Izveidojot darba brīdinājumus, tā tiek paziņots par jaunām darba vietām, tiklīdz tie ir uzskaitīti.
  • Izmantojot atsauces, paātrināt jūsu darba meklēšanu.

Apsveriet Darbs no mājām Iespējas

Ar vispārējo nenoteiktību pandēmija, jūs varat atrast sevi situācijā, kad jūs absolūti nevar strādāt ārpus mājām. Varbūt jums pēkšņi ir mazi bērni mājās, jo viņu skolas ir slēgtas uz nenoteiktu laiku.

Vai, varbūt jūs pats ir veselības problēmas, kas padara jūs ļoti uzņēmīgi pret infekciju, ja jūs atstāt savu māju.

Labā ziņa ir tā, ka, ja jums ir interneta pieslēgums, jums ir iespējas meklēt un zemes darbu no mājām darbu, kas būs vismaz papildinātu savus ienākumus (un, atkarībā no jūsu profesionālās skillset, jums var pat atrast runåjoßais no-mājas darbs, kas ir tikpat ienesīgs kā savu veco darbu).

Meklēt Top darba vietās

Iesākumā ierakstot atslēgvārdu frāzes, piemēram, “darbs mājās”, “ārštata” vai “Telecommute” par vienu no top darba vietās.

Meklēt tālvadības un Gig darba vietās

Arī izbraukšana vietnes, kurās koncerta vietu, un niša vietās, piemēram, FlexJobs, kas vērstas uz tālvadības pozīcijām. FlexJobs ir saraksts ar 20 pilna attālināti uzņēmumi, kas ir darbā šobrīd, kā arī sarakstu ar top 100 uzņēmumi ar tālvadības darbu.

Esiet gatavi piedāvāt Solutions

Šis ir izaicinājumu laiks devējiem, kā arī darba ņēmējiem. Ja jūs varat pierādīt, iznomājot pārvaldnieks, ka jūs esat ieguvuši to, ko tā veic, lai palīdzētu uzņēmumam gūt panākumus, jūs palielināt jūsu izredzes iegūt nomā.

Padomājiet par problēmām, uzņēmumi saskaras, un paskaidrojiet, kā jūs tās atrisināt. Vai jūs, kas attiecas uz tīrām sabiedriskās vietās vai rakstīt kodu, ir veids, kā darbā ir parādīt potenciālajiem darba devējiem, ka jums ir prasmes, kas nepieciešamas. Atšifrēt darbu sarakstu un uzsvērt savu vērtīgāko kvalifikāciju savā pavadvēstuli, jo profila sadaļā jūsu CV un darba intervijās.

Ja jūs varat darīt savu darbu no mājām, jums var būt labāka iespēja nekā jebkad iegūt iznomājot pārvaldnieks uzmanību. Daudzi uzņēmumi un profesionālie pakalpojumi uzņēmumiem, jo īpaši tehnoloģiju telpā, to darbiniekiem strādāt no mājām. cepuru nozīmē visai daudz skatītāju ir par visai daudz iesūtnes-un daži no tiem pieder iznomājot vadītājiem. Ja jums ir pieredze teledarbu, tas būtu labi pieminēt savā CV.

Esiet gatavi ace interviju

Pārliecinieties, ka jūs esat gatavi video intervijas. Prakse intervijas ar kameru. Ja jūs nekad neesmu intervēja izmantojot Skype vai zoom, tur ir mazliet mācīšanās līkni.

Iepazīties ar tehnoloģiju un darīt prakses interviju, pirms jūs runājat ar iznomājot pārvaldnieks. Pievērsiet uzmanību uz apgaismojuma un fona, kā arī to, kā jūsu intervijas apģērbs parādās kameru.

Pavadīt laiku tīkls

Atcerieties, ka tīklu neprasa tikšanās klātienē. Šajā laikmetā, LinkedIn, Facebook grupām, un citiem sociālajiem tīkliem, jums nav nepieciešams, lai varētu kratīt kādu roku, lai padarītu labu iespaidu.

Svarīgi : Tagad ir īpaši labs laiks, lai praksē viens no svarīgākajiem principiem: tīklu: Ja vēlaties, lai palīdzētu jums vēlāk, būt gatavs, lai palīdzētu viņiem tiesības tagad.

Uzrakstiet LinkedIn rekomendācijas bijušajiem kolēģiem. Skatiet draugiem atvērtām pozīcijām jūsu uzņēmumam. Piedāvāt korektūru jūsu drauga CV un motivācijas vēstuli. Tas dos jums sajūtu apmierinātību, un tas palīdzēs stiprināt jūsu tīkla nākotni.

Uzlabot savas prasmes

Jums var būt papildu laiku, un, ja jūs darāt, tas ir iespēja uzlabot savas prasmes. Ir daudzas iespējas, lai strādātu savā skillset tiešsaistē, tostarp LinkedIn mācīšanās, Coursera, un daudzām citām vietām, kur var apgūt jaunas prasmes.

Esiet pacietīgi un veids

Koronavīrusu ir ietekmējis daudzus aspektus ikdienā papildus darbavietā. Ja jūs neesat dzirdes muguru darbavietām, kā ātri, kā jūs gribētu, esiet pacietīgi un laipni pret iznomājot vadītājiem un jūsu tīklu savienojumus. Ikvienam ir problēmas, lai risinātu un dara vislabāk tās var laikā grūtajā laikā.

Iznomājot process var būt ilgāks un atšķirīgs no tā, ko esat pieradis, bet jūs tur nokļūt. Kad jūs, veltiet laiku, lai pateiktos visiem, kas palīdzēja ar darba meklēšanu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *