Kā nokļūt sākuma līmeņa grāmatniecības darbu

Posted on

Kā nokļūt sākuma līmeņa grāmatniecības darbu

Kā jūs iegūt ierakstu līmeņa darbu grāmatniecības?

Protams, tur ir daudz, publicēja norādījumus par to, kā uzrakstīt CV vai kā ieplūdes par sākuma līmeņa darba interviju. Bet grāmata izdevējdarbības nozarei ir savs noteikts parametrus, wannabe darbiniekam. Šeit ir daži konkrēti padomi par to, kā sagatavoties grāmatu izdošanas darba interviju.

Iepazīsties ar iespiedumu individuālo sarakstā

Atria vai Riverhead grāmatas? Ietvaros galveno izdevējs, katram nospiedums ir sava personība. Go tiešsaistē un veikt apskatīt veidiem grāmatām tie publicēšanu. Tas ir ideāls, ja jūs patiešām patīk jūsu intervējamais ir sarakstā. Bet vismaz uzzināt kaut ko pievilcīgu par grāmatām, jūs teorētiski strādā ar un jābūt gataviem, lai apspriestu, kāpēc.

Grāmatu izdošana, tāpat kā daudzi mediju nozarēs, plaukst par kaislību tās produkta kaislība cilvēkiem, kas publicē grāmatas, kā arī aizraušanās ar cilvēkiem, kuri rada viņiem. Grāmatu izdošanas cilvēki parasti novērtē aizraušanās grāmatām un lasīšanu, kas saviem darbiniekiem.

Tāpat ņemiet vērā, ka katrs nospiedums katrā izdevniecībā mēdz būt atšķirīga personība. Ja jums ir grāmatu cienītājs, pievērsiet uzmanību izdošanas ziņās par mugurkaula jūsu favorites grāmatām. No kurienes viņi ir? Varbūt jums vajadzētu intervēt tur.

Zināt Kas par jaunākajiem The New York Times bestsellers saraksti

… īpaši grāmatas no izdevēja un izdevniecības ar kuru jūs intervijas. ” New York Times bestselleru” ir nozares saīsinājums top-pārdošanas grāmatu, un visi pievērš uzmanību. Jums vajadzētu, too.

Varēsiet runāt par grāmatām, jūs esat bijis lasījums baudu

Protams, jūs lasāt grāmatu brīdī. Spēt gudri runāt par grāmatu jūs lasāt tagad, pēdējā grāmata izlasītais, savu mīļāko grāmatu pēdējo sešu mēnešu laikā, un jūsu mīļākie klasiku. Ja jūs neesat lasot grāmatu vai neesat izlasījis vienu pēdējo pāris mēnešu laikā, jums vajadzētu domāt par meklējot citu darba jomu.

Esiet Elastīga Par ko Book Publishing departaments varētu uzvalks jums

Kad runājam par jauniešiem, kuri vēlas strādāt grāmatniecības šķiet, ka lielākā daļa jauniešu angļu lielākajiem grāmatu mīļotājiem tiecas strādāt rindās grāmatas redakcijas departamentā. Šiem ļaudīm ir lasīt par to, kā grāmata, iet no manuskripta caur redakcijas procesu, lai gūtu ieskatu par to, ko rediģēšanas daļa darbu ir saistīta.

Bieži vien, grāmatu izdevējdarbības kandidāti atklāj, ka viņi ir labāk piemērota citā grāmatu izdošanas departamentā. Kamēr jums patīk grāmatas, tur ir nodaļa, lai atbilstu jūsu personību. Apsveriet šos faktorus Piesakoties uz ierakstu līmeņa grāmatu izdošanas darbu:

 • Vai jūs cilvēki cilvēks?
  Ja jums patīk, kas nodarbojas ar cilvēku-pastāvīgi un darbu grāmatā publicitāte varētu būt labs jums.
 • Vai jūs detalizēti orientēta un tāpat kā visi būt laikā?
  Kaut arī šie īpašības kalpos jums labi jebkur, ka vadošais redaktors birojs atkarīgs palīdzot saglabāt ikvienu grāmatu ražošanas grafiku un pārvietojas daudz detaļu, ja autori vai redaktori nav grafika (kas notiek bieži).
 • Vai Jūs esat dizainers?
  Papildus rezervēt jakas, radošais departaments ir vieta, kur jūs varat izmantot savas prasmes point-of-pārdošanas, reklāmas un citas grāmatas reklāmas elementiem.
 • Vai jums patīk tehnoloģija?
  Šodienas grāmata ražošanas nodaļa prasa zināšanas par e-grāmatas, kā arī drukas tehnoloģijas, failu sagatavošanu, un tamlīdzīgi. Arī definīcija “grāmatniecībā”, ir pieaudzis pēdējos gados, un ne tikai uz tradicionālo izdevējiem un drukas grāmatas. Tur ir vairāk vajadzīga tech orientētus cilvēkus izdevējdarbībā, nekā jebkad agrāk.
 • Vai jums patīk būt ārā aiz galda?
  Grāmatizdevējs pārdošanas reps aicināt kontos, kā mainās kā Barnes & Noble , un Amazon.com neatkarīgiem grāmatu tirgotāju un kopumā varu iet uz savu grāmatu izdevēja pārdošanas konferencēs un tirdzniecības izstāžu, piemēram, reģionālās asociācijas izstādēs vai pat BookExpo America.

Protams, grāmatu izdevēji viss ir “parastās” korporatīvās nodaļas, piemēram, cilvēku resursu. Un, ja jūs esat numuru crunching vai tech-geeky grāmatu mīļāko, tur ir finanses, grāmatvedība un informācijas tehnoloģijas (IT), too.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *