Padomi Izmantojot atsākt atslēgvārdu

Posted on

Padomi Izmantojot atsākt atslēgvārdu

Resume atslēgvārdi ir būtiska, lai palīdzētu jums jūsu CV pamanīju darba devēji. Iekļaujot atslēgvārdus savu CV un motivācijas vēstuli, jūs palielināt jūsu izredzes nolaišanās darba interviju.

Atslēgvārdi ir vārdi vai īsas frāzes, kas attiecas uz konkrētām prasībām darbu. Tās ir prasmes, spējas, pilnvaras, un īpašības, ka darbā pārvaldnieks pievērš uzmanību kandidātu.

Kad darbā vadītājs skatās caur kaudzi atsāk, viņš skenē katru CV, lai atrastu šos atslēgvārdus. Daudzi uzņēmumi arī izmanto automatizētu pieteikuma uzskaites sistēmu (ATS), kas pazīstams arī kā talantu vadības sistēmu, lai ekrāna kandidātus vakanču.

Viens veids, kā ATS darbojas, lai novērstu atsāk, kas trūkst noteiktus atslēgvārdus. Ja programmatūra vai iznomājot pārvaldnieks neatrod nevienu no atslēgvārdiem savā CV vai motivācijas vēstuli, jūsu pieteikums var iegūt izmet ārā. Ar Iekļaujot atslēgvārdus savā CV vai motivācijas vēstuli, jums būs pierādīt, īsumā, ka jūs fit amata prasībām.

Veidi atsākt atslēgvārdu

Jūsu atsākt atslēgvārdu jāietver īpašas darba prasības, tostarp savas prasmes, kompetenci, attiecīgās pilnvaras, un iepriekšējās pozīcijas, un darba devējiem. Būtībā, atslēgvārdi būtu vārdi, kas, īsumā, rādīs iznomājot pārvaldnieks, ka jums ir labi piemērots darbam.

Piemēram, pamatojoties uz pieredzi, kandidāts darbiniekam labumu vadības pozīciju var izmantot šādus CV atslēgvārdus:

 • Darbinieku pabalstu plāniem
 • Veselības aprūpes pabalsti
 • Ieguvums politika

Klientu apkalpošanas pārstāvis var ietvert:

 • Klientu apkalpošana
 • Klientu uzskaites sistēma
 • Datorprasmes
 • Pasūtīt ieraksts pieredze

Padomi Meklējot Atslēgvārdi
pārskatīšanas darba piedāvājumi, kas ir līdzīgas pozīcijas jūs interesē, un atrodiet atslēgvārdus iekļaut savā CV. Meklēt vietu sarakstu, kas atbilst jūsu fonu vai pieredzi, un skenēt buzzwords. Atslēgvārdi vai frāzes tiks pārkaisa visā darba sarakstā un sadaļā “kvalifikācijas” un “pienākumi” nodaļās. Iekļaut populāros atslēgvārdus jūsu CV.

Pārskatiet uzņēmuma mājas lapā iespējamo atslēgvārdu. Izmantot atslēgvārdus, ka uzņēmums izmanto, lai raksturotu sevi, lai pierādītu, ka jums ir labi piemērots tiem. Jūs varētu atrast šo valodu par uzņēmuma “Par mums” mājas lapā vai darbu sarakstā pati. Piemēram, ja uzņēmums identificē sevi kā “radošs”, jūs varētu iekļaut “radošo” un “radošumu”, savā CV. Ir svarīgi, lai atjauninātu atslēgvārdus jūsu CV, lai nodrošinātu, ka tie atbilst uzņēmuma valodu.

Padomi Izmantojot Atslēgvārdi Jūsu Resume

Esi konkrēts. Iekļaut atslēgvārdus, kas ir kā cieši saistīti ar konkrēto darbu, kā iespējams. Jo vairāk koncentrējas un konkrēti esat savā valodā, jo lielāka iespēja jums ir parādīt, jums ir labas spēles un saņemt paņēma atsākt skenēšanas programmatūru.

Zināt uzņēmuma vērtību piedāvājums. Uzņēmuma vērtība piedāvājums ir tas, kas nosaka to nošķir no konkurences. Pārliecinieties, vai atsākt atslēgvārdiem un jūsu pieredze ir formatēti tā, lai atspoguļotu uzņēmuma zīmolu. Par papildu atslēgvārdus vai frāzes svarīgas uzņēmumam, apmeklējiet uzņēmuma LinkedIn lapu, lai redzētu, kā viņi apraksta paši. Tāpat pārliecinieties, noklikšķiniet uz profiliem uzņēmuma darbiniekiem un meklēt līdzīgas pozīcijas, kas jūs esat, ko piemēro, pievēršot īpašu uzmanību tam, kā viņi raksturotu sevi kā vērtīgu locekļu uzņēmuma.

Lietojiet tik daudz atslēgvārdu, cik vien iespējams. Pārliecinieties, ka esat nolaidušies uz lielāko daļu, ja ne visi, atslēgvārdiem, kas attiecas uz katru pozīciju. Protams, nelietojiet prasmju atslēgvārdu, ja jums nav, ka prasme. Iekļaut tik daudz atbilstošus atslēgvārdus, kā iespējams, ka palīdzēs jums atbilst jūsu kvalifikācijas darbu. Tomēr atslēgvārdiem jābūt piemērotiem un plūsmas nemanāmi visā savā CV. Citiem vārdiem sakot, nav pārspīlēt to.

Mix up atslēgvārdus. Iekļaut kombināciju dažādiem atslēgvārdiem, tajā skaitā prasmēm, cieto prasmes, nozares buzzwords, sertifikātiem un vairāk. Izmantojot dažādas atslēgvārdiem parādīs, ka jums ir visas dažādas īpašības, kas nepieciešami darbam. Arī uzņēmuma CV skenēšanas programmatūra var ieprogrammēt konkrētu atslēgvārdu, tādējādi jūs vēlaties iekļaut sinonīmus atslēgvārdiem. Piemēram, jūs varētu būt “izstrādātājs” kā atslēgvārdu jūsu CV, bet uzņēmums izmanto “radītājs” vietā.

Izmantojot vairākas versijas atslēgvārdus un frāzes, jūsu atsākt būs labākas izredzes iegūt paņēma ar skenēšanas programmu.

Put atslēgvārdus visur. Lai darba devējs vai skenēšanas programmu, lai atrastu atslēgvārdus, apkaisa atslēgvārdus visā Jūsu CV. Jūs varētu iekļaut šos vārdus savā CV kopsavilkuma pārskatu, iepriekšējo darba apraksti, prasmju sadaļā savu CV, kā arī jebkuru citu daļu no jūsu CV, kas šķiet piemērots. Tā var būt arī laba taktika izvietot svarīgākos atslēgvārdus speciālu “pamatkompetencēm” galda sākumā savu CV, uzreiz pēc jūsu atsākt kopsavilkuma paziņojumā.

Tas palīdzēs atslēgvārdus “pop” lapā.

Pārskatiet Resume piemērs

Šis piemērs ietver atslēgvārdus sadaļā “galvenās kompetences”, kā arī ar aprakstiem par katru pozīciju.

Geoffrey Gold
1234 Spruce Hills Parkway
Milvoki, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

kvalifikācija kopsavilkums

Izmaksu apzinās un analītiski vērīgs  kompensācijas un pabalsti vadītājs  piedāvājot 10 gadu pieredze optimizējot ieguvumus programmas lielākajiem darba devējiem ražošanas nozarē.

Pamatkompetences : Pabalsti administrācija, Benefit politikas attīstība, darbinieku saglabāšanas stratēģijas, HR Failu pārvaldība, procesu novērtēšana un uzlabojumi, finanšu analīze un prognozēšana

Profesionāla pieredze

XYZ MANUFACTURING CORPORATION, Milvoki, WI
kompensācijas un pabalsti vadītājs , 02/2013-Present
Sviras dziļas zināšanas par pašreizējiem kompensācijas un algu struktūru strukturēt un īstenot rentablus labumu paketes 1200 locekļu darbaspēku. Režisors darbinieki 5 HR asistentu pabalstu informāciju, politika un procedūras, lai personālam sazināties.

 • Re izcelsmes primārās veselības aprūpes pabalstiem sniedzēju, samazinot programmu izmaksas par 57%.
 • Rūpīgi nodrošināt uzņēmuma atbilstību visām regulē federālā un valsts noteikumiem.

UNITED RAŽOŠANAS, Milvoki, WI
kompensācijas un pabalsti speciālists , 06 / 2008-02 / 2013
Prasmīgi klasificēts jaunus darbiniekus, lai noteiktu un uzsāktu pabalstu programmas. Izglītoti darbinieki ar pieejamo atbalstu un pieteikšanās procesu; apkopoti un izplatīti ieguvumu ziņojumus.

 • Spēlēts instrumentālā loma nodrošinot izpildvaras buy-in par jaunu kompensācijas struktūru, palielinot ātrumu darbinieku tiesībām pieejamos ieguvumu līmenis.
 • Izveidoja efektīvu failu pārvaldības procesu tā, lai novērstu smagas lietvedības uzkrāšanos sešu nedēļu laikā pēc sākotnējās darbā laikā.

Izglītība un Kvalifikācija

Asociētais grāds Human Resource Management
WISCONSIN INDIANHEAD Tehniskā koledža, Ashland, WI

Tehniskās prasmes līmeņi : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) un PeopleSoft kompensācija vadības programmatūra

Izmantojot Atslēgvārdi pavadvēstuli

Jums vajadzētu iekļaut atslēgvārdus jūsu pavadvēstuli, ja jūsu pavadvēstuli tiek skenēts. Pat tad, ja pavadvēstuli netiek demonstrēta ar programmu, jums ir labākas izredzes iegūt izvēlēto interviju kā kvalificētu kandidātu, ja atslēgvārdi un frāzes ir uzskaitītas visā pavadvēstuli.

Iekļaut atslēgvārdus ķermeņa jūsu vēstules, pārliecinoties, ka tie atbilst svarīgākos atslēgvārdus un prasmes, kas minētas darbu sarakstā. Efektīvs veids, kā to izdarīt, ir, lai aprakstītu savas atbilstošas ​​prasmes un sasniegumus aizzīmētām atslēgvārda noslogoti paziņojumus otrajā vai trešajā daļā Jūsu vēstuli. Izmantojot atslēgvārdus stratēģiski jūsu pavadvēstuli, jūs varēsiet pārliecināt iznomājot pārvaldnieks dot nopietnu uzmanību tam pievienoto CV.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *