Kā rīkoties ar walk-in darba intervija

Posted on

 Kā rīkoties ar walk-in darba intervija


Kas ir walk-in darba intervija un kāpēc uzņēmumi tās izmantot? Var ieiet darba intervija, kas pazīstams arī kā atvērtu darba interviju, ir intervija darbam, kur uzņēmumiem pieņemt darba pieteikumiem klāstu laikos, kad visi pretendenti, kuri ir ieinteresēti pieteikties var apmeklēt.

Uzņēmums veic intervijas klātienē, nevis plānošanas individuālas intervijas tikšanās ar kandidātiem.

Kā Do Atvērt Darba Intervijas darbojas?

Atvērt darba intervijas ir viens no veidiem, darba intervijām, kas var būt ļoti grūti, lai piedalītos. Visas prasītājas parādās uzreiz, un jūs būs starp cilvēku grupu, kas, iespējams, konkurē par to pašu darbu jums ir.

Padoms : No plus pusē, darba devēji bieži vien turēt walk-in intervijas, ja tie ir vairākas atveres, lai aizpildītu, lai jūs joprojām būtu labas izredzes iegūt nomātu pat tad, ja ir daudz citu kandidātu.
Intervijas var saukt par vienu-uz-vienu pamata, intervijā vai sēžu zālē. Pretējā gadījumā var būt tabulas, kas izveidotas devējiem tērzēt neoficiāli ar pieteikumu iesniedzējiem. Intervijas būs īss. Pretendenti var lūgt palikt, lai apspriestu darbu tālāk ar Recruiter vai otru interviju vēlāk var organizēt. Dažos gadījumos, pretendentiem tiek piedāvāts darbs uz vietas.

Intervijas bloks Time laikā

Walk-in intervijas parasti notiek bloka laika periodā un notiek pirmais brauc, tas pirmais maļ. Šīs intervijas bieži notiek sezonas nodarbinātības vai uzņēmumi, kas vēlas piepildīt daudzus amatus vienlaicīgi. Uzņēmumi, kas ir par pastāvīgu nepieciešamību pēc jauniem darbiniekiem var turēt dienas vai nedēļas walk-in intervijas.

Intervijas pie darbavietu gadatirgiem vai citas Iznomājot notikumi

Dažreiz, atvērtās intervijas tiek izmantotas darba gadatirgu laikā vai tad, kad uzņēmums atrodas apgabalā, uz īsu laiku, īpaši darbā. Tās tiek rīkotas, lai palielinātu cilvēku skaitu pārbaudītiem pirms nākamā soļa intervijas.

Piemēri Walk-In Intervijas

  • Piemēram, uzņēmums var ievietot avīzi vai tiešsaistes reklāmu, paziņojot, ka atvērtās intervijas notiks no 9:00 līdz pulksten un 1:00 līdz 4:00 noteiktā datumā.
  • Daži veikali var būt logu pazīmes, norādot, ka pieteikumi tiks pieņemti kādā konkrētā dienā un laikā. Piemēram, atklātas intervijas var saukt katru otrdienu no 5:00 un 9:00

Ko valkāt

Lielākā daļa atvērti intervijas ir mazumtirdzniecības vai sezonas darbu, nevis formālas uzņēmumu pozīcijas. Valkā biznesa ikdienas attire palīdzēs jums veikt labu iespaidu. Vasaras darbiem, ikdienas tērps ir labi, bet pārliecinieties, ka jums ir ģērbušies glīti un tidily.

Ko paņemt līdzi

Pretendenti var lūgt aizpildīt darba pieteikumu pirms tikšanās ar intervētāju. Bring sarakstu ar visu informāciju, kas jums ir nepieciešams, lai pabeigtu darba pieteikumu. Bring dažas papildu kopijas jūsu CV un sarakstu ar atsaucēm, kā arī. Spilventiņu un pildspalva ir ērts, lai veiktu piezīmes un veidlapu aizpildīšanu.

Kad Ierašanās

Mēģiniet ierasties dažas minūtes pirms sākuma laika vai cik drīz vien iespējams. Jo agrāk jūs tur nokļūt, jo ātrāk jūs varēsiet tikties ar intervētāju. Par konkurētspējīgu darba vietu, var būt līnija pieteikuma gaida, lai tiktos ar iznomājot vadītājiem.

Esiet gatavi atbildēt uz jautājumiem

Kad jūs apmeklēt atklātu interviju, jābūt gataviem atbildēt uz intervijas jautājumiem par jūsu darba vēsturi un izglītību, tostarp jautājumus par to, kāpēc vēlaties strādāt šajā uzņēmumā, un kāpēc jūs esat kvalificēts darbam.

Ja uzņēmums ir darbā uz dažādiem darbiem, zināt, kas viens jūs vēlaties pieteikties. Jums tiks jautāts, kādi amati jūs interesē kā daļu no pieteikšanās procesu.

Esiet gatavs gaidīt

Būdami jāņem vērā darbu ar grupu citu cilvēku, gaidīšana var būt sāpīga daļa no procesa. pēdējā daļa no atklātās intervijas laikā, var būt jāgaida, lai tiktos ar Recruiter vai Recruiter var nebūt pietiekami daudz laika, lai tiktos ar visiem pretendentiem.

Ja iznomājot pārvaldnieks iztek laiks, jums var tikt lūgts atgriezties uz citu dienu vai sazināties pa tālruni vai e-pastu, lai turpinātu procesu.

Kā Sekojums Pēc atklātā Intervija

Kāds ir labākais veids, kā sekot līdzi darba devēja? Tas ir svarīgi, lai ņemtu laiku, lai darīt, jo jums var būt tikai tikās īsumā ar Recruiter vai iznomājot pārvaldnieks. Tas var būt grūti tos atcerēties visus cilvēkus, viņi tikās ar, un atgādinot par savu pieteikumu vienmēr ir laba ideja.

Centieties iegūt vizītkarti no cilvēkiem, jūs tiksies ar intervijas. Tas dos jums e-pasta adresi un tālruņa numuru, jūs varat izmantot, lai izveidotu savienojumu pēc tam.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *