Padomus par to, kā uz konkursu savu atkāpšanos

Posted on

Padomus par to, kā uz konkursu savu atkāpšanos

Ko nozīmē frāze  konkursu savu atkāpšanos  nozīmē? Lai konkursu savu atkāpšanos ir formāls veids, kā stāsta jūsu boss, ka jums tiks atstājot savu darbu veikt jaunu iespēju. Tas ir akts paziņojot savu darba devēju, ka jūs atkāpjas no darba un virzās uz jauniem centieniem.

Kad atkāpjas, tas nozīmē, ka jums ir viens, kas nolēmusi izbeigt attiecības ar savu darba devēju. Atkāpšanās parasti ir brīvprātīga izceļošana no darba par daļu no darba, pretstatā apdedzinot, layoff vai cita darba devēja iniciēts izbeigšanu.

Tomēr dažos gadījumos uzņēmums piedāvās darba ņēmēju nodarbinātības iespēju atkāpties, nevis kļūst karsētie vai ir to darba pārtraukta cēloni.

Kas Vai Konkursa savu demisiju?

Kad konkursu savu atkāpšanos, jūs parasti sniedz rakstiski vai mutiski paziņojumu, ka esat atkāpšanos. Tā ir standarta prakse, lai nodrošinātu savu darba devēju vismaz divas nedēļas iepriekš, ja iespējams, lai tie būtu laiks, lai atrastu savu nomaiņu. Atkāpšanās vēstuli ir oficiālu vēstuli, norādot, ka jūs atstāt savu pašreizējo atrašanās vietu, un norādot, kad jūsu pēdējā diena būs.

Kā Konkursa atkāpšanās

Ja jūs graciozi konkursu savu atkāpšanos, tas atvērs durvis uz gludas, izlīguma šķiršanās no sava darba devēja. Gatavs labi, jūs atstās darba labas attiecības ar savu darba devēju.

Ir vairāki dažādi veidi, uz konkursu savu atkāpšanos, atkarībā no apstākļiem. Jūs varat atkāpties persona (pieklājīgs veids, kā to darīt, ja jums nav strādāt attālināti), veikt zvanu atmest vai sūtīt e-pasta ziņojumu uz savu priekšnieku, sakot, jūs pārtraucat strādāt organizācijā. Visvairāk formāls veids atkāpties ir sniegt jūsu darba devējs ar oficiālu atkāpšanās vēstuli, kurā savu nosaukumu, nodaļu, un oficiālo atstājot datumu.

Pirms jūs atmest, konsultēties savas organizācijas nodarbinātības politikas vadlīnijas par formalizētu savu atkāpšanos. Saskaņā Vairumā gadījumu, jums par atbalsta pozīcijām un vismaz mēnesi profesionāliem lomām vajadzētu sniegt vismaz divas nedēļas iepriekš. Ja Jums ir pārklāti ar darba līgumu, pārbaudiet informāciju un smalka drukāt par to, kas jums jādara, lai pārtrauktu, saglabājot atbilstošu. Jums var būt pienākums uzturēties noteiktā laika, atkarībā no darba vai līguma detaļas tipam.

Dažreiz jums var nebūt spējīgs sniegt pilnu divas nedēļas “- vai pat nekādas – paziņojumu.

Dokuments jūsu izbraukšanas

Kad atkāpjas, tas tiek uzskatīts par labāko praksi, lai dokumentētu savu nodomus rakstiski tāpēc ir formāls rakstisks ieraksts. Keep it simple un kodolīgi. Piezīme jūsu paredzētā pēdējā diena darbā un izteikt pateicību par iespējām, jums ir bijis, bet savā pašreizējā amatā, ja nepieciešams.

Papildus informācija par to, kāpēc esat izvēlējies atstāt nav nepieciešams burtu, un tas var būt lietderīgi apspriest savus iemeslus personīgi ar savu vadītāju vai cilvēkresursu departamentā.

Pārskatiet parauga atlūgumu 

Šeit ir piemērs vēstules jūs varat izmantot, lai gūtu iedvesmu – šī vēstule tiks izdrukāts. E-pasta vēstules vēstulēm pirms izdzēst visu informāciju “Cienījamais saņēmējam.”

Jūsu vārds
Jūsu adrese
Jūsu Pilsēta, Valsts Zip Code
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasts

Datums

Vēstules saņēmējam vārds un uzvārds
Nosaukums
Organizācija
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code

Dear Ms Terry:

Es rakstu, lai informētu Jūs, ka es esmu atkāpjas no sava stāvokļa kā mākslas direktors, ABC Productions. Mana pēdējā diena būs 19. aprīlī, divas nedēļas no šodienas.

Es esmu pateicīgs par laiku esmu bijis pie ABC Company – es esam iemācījušies tik daudz par vadošo komandu un to, kā līdzsvarot radošumu ar klientu vajadzībām. Es, protams, nekad neaizmirsīšu mūsu vēlu naktis kļūst ABC uzņēmuma projektu pāri finiša līniju. Jūsu atbalsts ir nenovērtējams ar šo projektu, un tik daudzi citi visā gadiem.

Lūdzu, ļaujiet man zināt, kā es varu palīdzēt mazināt šo pārejas periodu, sākot no vadošajiem meklēt manu nomaiņu sniegt piezīmes par pašreizējiem projektiem.

Novēlu jums un visiem pie ABC Company visu labāko.

Ar cieņu,

Reģistrēties savu vārdu uz papīra formātā 

Jūsu atšifrējums

Plānojiet vienmērīgu pāreju

Tā ir laba garša pierakstīt savam vadītājam un turpmāko tā aizstāšanu statusu katra jūsu pašreizējiem projektiem. Atkarībā no attiecībās ar darba devēju, jūs varat izvēlēties, lai piedāvātu palīdzību atrast un / vai apmācību personai, kas mantos savu darbu. Tas ir arī pamats, lai tiktos ar savu cilvēkresursu nodaļu, lai izveidotu izejas interviju. Tas dos iespēju pārskatīt nodarbinātības statusu dokumentus un saprast sekas, lai jūsu priekšrocības (piemēram, veselības aprūpes segumu, 401k statusu un garantētajiem grafikiem, atliekas apmaksātu ārpusdarba laiku (PTO) un slimības laikā uc) amidst savu pāreju.

Izvairieties no kārdinājuma spridzināšanas devējam vai publiski kritizē darbinieku un uzņēmuma politiku. Nākotnes darba devēji var veikt izmeklēšanu par savu pilnvaru termiņš ir organizācijas un kolēģiem var sodīt, ja tu būtu kritiski vai pa kreisi uz slikto noteikumiem.

Kas par bezdarbnieka pabalstu, kad jūs atkāpties no amata?

Darbinieki, kuri atkāpjas no darba bieži nevar saņemt bezdarbnieka pabalstu, gan darbinieki izstājas spaidu kārtā vai naidīgu darba vidi, var saņemt. Sazinieties ar savu valsts bezdarba birojā un konsultēties ar nodarbinātības konsultantu, ja jums ir jautājumi par sekām atkāpšanās.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *