Glance pie veselības aprūpes atbalsta Karjera

Posted on

Glance pie veselības aprūpes atbalsta Karjera

Bez sievietēm un vīriešiem, kas strādā veselības aprūpes atbalstam, veselības aprūpes nozare nespētu funkcionēt. Protams mums ir ārsti, fizisko un darba terapeiti un citi veselības aprūpes speciālisti, bet bez tiem, kas nodrošina administratīvo un klīnisko atbalstu viņi nevarētu darīt savu darbu. Šeit ir vairāki veselības aprūpes atbalsta karjera.

Zobu palīgs

Zobārstniecības palīgi sniedz dažādu veidu pacientu aprūpi un veikt amata pienākumus un laboratorijas pienākumus. Kaut arī daži cilvēki saņem apmācību no zobu līdzstrādājošiem programmās kopienas koledžas un tirdzniecības un tehnisko skolu, lielākā daļa, kas vēlas ienākt šajā jomā saņemt uz darbavietā apmācību. Dažas valstis licencēt zobu palīgi. 2009.gadā zobu palīgi nopelnījis vidējais gada alga 33230 $, un vidējais stundas algas 15.98 $.

Veselības Services Manager

Veselības pakalpojumi vadītājiem plānot, tieša, koordinē un uzrauga piegādi veselības aprūpes iekārtās, tostarp slimnīcās un pansionātos. Lai strādātu šajā jomā, vienā jāiegūst maģistra grāds veselības pakalpojumu pārvaldes, ilgtermiņa aprūpes pārvaldi, veselības zinātnes, veselības, valsts pārvaldes un uzņēmējdarbības vadībā. Katrai valstij ASV prasa Slimnieku aprūpes centru administratoriem iziet licencēšanas eksāmenu. Veselības pakalpojumu vadītāji nopelnījis vidējais gada alga 81850 $ 2009.

Home Health Aide

Home veselības aprūpē paredz pamata aprūpi cilvēkiem ar invaliditāti, hroniskām slimībām, kognitīvo traucējumu vai kuriem ir ar vecumu saistītas problēmas. Home veselības aprūpē saņemt uz darbavietā mācības no reģistrētajiem medmāsas, licencētus praktiskus medmāsas vai pieredzējis aides. Tiem jābūt sertificētiem, ja aģentūra, kurā viņi strādā, saņem atlīdzību no Medicare vai Medicaid. Home veselības aides nopelnījis vidējā gada alga ir $ 20480, un tā vidējais stundas alga 9.85 $ 2009.

Medical Assistant

Medicīnas palīgi veic administratīvus un klīniskos pienākumus birojos ārstu vai citu ārstniecības. Kaut arī medicīnas palīgi nepieciešama tikai vidusskolas diplomu un uz darbavietā apmācība, kādu pilnīgi viens pret divu gadu formāla mācību programmu. Medicīnas palīgi nopelnījis vidējā gada alga ir $ 28650, un tā vidējais stundas algas 13.77 $ 2009.

Medicīnas sekretārs

Medicīnas sekretāri pilda lietvedības pienākumus medicīnas iestādēm. Uz darbu kā medicīnas sekretāres vienam jābūt vidusskolas diplomu un pamata biroja prasmes. Formālā izglītība mācīties medicīnas terminoloģiju ir arī nepieciešams. Medicīnas sekretāri nopelnījis vidējā gada alga ir $ 30190, un tā vidējais stundas algas 14.51 $ 2009.

Medical Transcriptionist

Medicīnas transcriptionists tulkot ārsti “un citi medicīnas speciālisti” diktē ierakstus uz rakstiskiem ziņojumiem, saraksti un citus dokumentus. Lai gan tie nav obligāti jābūt pēcvidusskolas apmācību medicīnas transkripcija, daudzi darba devēji dod priekšroku īrēt tos, kas dara. Medicīnas transcriptionists nopelnījis vidējā gada alga ir $ 32600, un tā vidējais stundas algas 15.68 $ 2009.

Ergoterapeits palīgs un Aide

Ergoterapeits palīgi palīdz klientiem ar norādītajiem ārstēšanas plāna darbību un vingrinājumi izstrādāta ar darba terapeits. Darba terapija aides sagatavot materiālus un iekārtas, ko izmanto terapijas laikā. Viņi arī veic lietvedības pienākumus. Ergoterapeits palīgi ir nepieciešami, lai ir asociētais grāds vai sertifikātu no akreditētu kopienas koledžas vai tehnisko skolu, bet darba terapija palīgi parasti saņem lielāko daļu apmācības uz darbu.

Ar vairāk nekā 40 valstīs Ergoterapeits palīgi ir jābūt licencētiem, reģistrēta vai sertificēta. Darba terapija aides nav šo prasību. Ergoterapeits palīgi nopelnījis vidējā gada alga ir $ 50250, un tā vidējais stundas algas 24.16 $ 2009, bet darba terapija palīgi nopelnījis 25730 $ gadā, un $ 12,37 stundā.

Fiziskā terapeits palīgs un Aide

Fizioterapeits palīgi veic dažādus uzdevumus saskaņā ar fizioterapeiti “virzienā. Fizikālās terapijas palīgus palīdzēt padarīt terapijas sesijas produktīvs, veicot uzdevumus, ieskaitot uzturēšanas procedūru telpas tīrs un kārtīgs. Fizioterapeiti vai fizioterapeitam palīgu uzraudzīt fizikālā terapija aides. Uz darbu kā fizikālās terapijas palīgu daudzās valstīs viens ir jānopelna asociētais grāds, aizpildot akreditēta fizioterapeitam palīgs programmu. Fizikālās terapijas palīgi parasti ir nepieciešama tikai vidusskolas diploms un on-the-darba apmācību. Fizioterapeits palīgi nopelnījis vidējā gada alga ir $ 48290, un tā vidējais stundas alga 22,22 $ 2009. Fizioterapija palīgus nopelnījis vidējā gada alga ir $ 23890, un tā vidējais stundas algu 11.49 $.

Veterinārā palīgs

Veterinārās palīgi rūpēties par dzīvniekiem laboratorijās, dzīvnieku slimnīcās un klīnikās. Tikai darbavietā ir vajadzīga apmācība par šo darbu. Veterinārās palīgi nopelnījis vidējā gada alga ir $ 21700, un tā vidējais stundas alga 10,43 $ 2009.

Salīdzinot Veselības aprūpes atbalsta Karjera
 Minimālais izglītībaslicenceVidējais Alga
Zobu palīgsOn-the-Darbs ApmācībaLicence vai reģistrācijas REQ. Dažās valstīs$ 33230 / g .; $ 15.98 / h.
Veselības Services ManagerMaģistra grādsLicence REQ. strādāt māsu aprūpes iestādēs$ 81.850 / gadā.
Home Health AideOn-the-Darbs ApmācībaLicence REQ. ja nodarbināts ar aģentūras saņemšanas Medicare vai Medicaid atlīdzināšana$ 20480 / g .; $ 9.85 / hr.
Medical AssistantOn-the-Job apmācībasneviens$ 28650 / g .; $ 13.77 / h.
Medicīnas sekretārsOn-the-Darbs Apmācība un kursa medicīnas terminoloģijuneviens$ 30190 / g .; $ 14.51
Medical TranscriptionistPēcvidusskolas izglītība medicīnas transkripcijas nav nepieciešama, bet perferred.neviens$ 32600 / g .; $ 15.68 / h.
Ergoterapeits palīgsAssociate vai sertifikātaLicence, sertifikāts vai reģistrācijas REQ. lielākā daļa valstu$ 50250 / g .; $ 24.16 / h.
Darba terapija AideOn-the-Darbs Apmācībaneviens$ 25730 / h .; $ 12.37 / h.
Fiziskā terapeits palīgspartnerisLicence vai reģistrācijas REQ. lielākajā daļā valstu$ 48290
Fizioterapija AidepartnerisLicence vai reģistrācijas REQ. lielākajā daļā valstu$ 23890 / g .; $ 11.49 / h.
Veterinārā palīgsOn-the-Darbs Apmācībaneviens$ 21700 / g .; $ 10.43 / h.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *