Kā pārvērst Prakse Into darbu

Posted on

Kā pārvērst Prakse Into darbu

Daudzi darba devēji, kas piedāvā stažēšanos darīt kā veids, kā izmēģināt un piesaistītu jaunus pilna laika darbinieki. Pat ja prakse ir veids, kā studentiem iegūt pieredzi un uzzināt vairāk par kādu konkrētu karjeras interešu jomā, tie ir arī veids, kā organizācijām izmēģināt cilvēkus un izlemt, cik labi tie iederas kopējā kultūras organizācijas. Daudzi darba devēji izmanto savas prakses programmas kā izmēģinājuma poligonu iznomājot procesā un ir iespēja ietaupīt naudu savās atlases centienus, izmēģinot jaunus potenciālos darbiniekus pirms palielināt faktisko darba piedāvājumu.

Ja Jums ir interese par pagrieziena stažēšanās par pilna laika darbu pēc studiju beigšanas, jūs varat izmantot dažas īpašas metodes, lai palielinātu savas izredzes iegūt nomā.

Padarīt labu iespaidu

Kā interns tā ir jūsu atbildība, lai parādītu savu vadītāju un citiem organizācijā, ka jums ir, ko tā veic, gan personīgi un profesionāli, lai tas saskanētu ar korporatīvo kultūru. Ņemot laiku, lai uzzinātu par misiju organizācijas un to, ko tā vērtības saviem darbiniekiem var sniegt būtisku informāciju par to, kā uzņēmums identificē un definē panākumus.

Izstrādāt profesionālo mērķu

Identificēšana profesionālo mērķus un atrast atalgojot prakse, kas atbilst jūsu vēlmēm būs vairāk izdevīga jūsu prasmju attīstības un nākotnes karjeras vēlmes, nekā pieņemt tikai jebkuru praksi, kas ir pieejami. Prakse ir paredzēti, lai sagatavotu pieteikumu nākotnes darba un karjeras, un atrast sev praksi, kas palīdzēs jums veikt jūsu profesionālie mērķi arī palīdzēs jums ir vairāk konkurētspējīgu kandidāts jūsu nākotnes darba meklēšanu.

Attīstīt spēcīgu attiecības ar savu vadītāju

Noteikti, lai saglabātu savu vadītāju līdzi savu darbu un sasniegumus reģistrējoties bieži un pārliecinoties, jūs atbilst cerības. Kad esat noteicis savu darba pienākumus, un jūs saprotat savu vadītāju cerības, smags darbs, lai pierādītu savu personīgo iniciatīvu un spēju strādāt gan patstāvīgi, gan kā daļa no komandas. profesionālos sakarus, kā interns attīstīšana dos jums galvu sākt, attīstot profesionālo tīklu.

Izstrādāt stingra darba ētika

vēlmi izveide, lai saņemtu darīts visos izmaksas darbu, vienlaikus saglabājot pozitīvu attieksmi dod darba devējam pārliecību, ka jums kļūs vērtīgs dalībnieks, ja darbā kā darbinieks.

Complete Piešķirtie projektus laikā

Ja jūs paredzat izaicinājumu ar termiņu par projektu jūs strādājat, pārliecinieties, ka Jums paziņot savam priekšniekam un lūgt jebkurai ieejas viņš / viņa varētu nodrošināt arī lūgt pagarināt, lai iegūtu projektu pabeigta. Pārliecinieties, ka jūs piedāvājat derīgu iemeslu projekta kavēšanos, piemēram, citu neparedzētu problēmu vai citu darba prioritātes, kas ir jārisina, pirms iegūt konkrētu projektu pabeigts laikā.

Vienmēr ievērojiet Uzņēmuma noteiktās normas un vadlīnijas

Kļūstot par daļu no korporatīvās kultūras ietver mācību noteikto ģērbšanās korporācija. Tas nozīmē, ka arī mācību laiku, kas atvēlēts un gaidīto izveidotajām pusdienu laikposmiem un pārtraukumiem. Paņemiet savu laiku, lai uzzinātu noteikumus un vadlīnijas, ko no tās sagaida organizācija pirms lekt un jebkādu nopietnas kļūdas. Arī izbraukšana uzņēmuma politiku attiecībā uz personīgo e-pastu, tālruņa zvaniem un interneta izmantošanu, lai izvairītos no neērtām un mulsinošām situācijām.

Jācenšas iesaistīt uzraudzītāja un kolēģi no Jūsu darba izpildi

Sazināšanās ar darba devējiem par savu darba sniegumu dos iespēju, lai jūs varētu uzlabot un veikt nepieciešamās izmaiņas gaitā jūsu prakses laikā. Šis ieguldījums var būt izšķiroša nozīme, lai palīdzētu jums, lai uzlabotu savu darba sniegumu caur precizēšanai uzraudzītāja cerības. Problēmas bieži var izvairīties, kad cerības tiek atklāti paziņots, un visi ir vienā lapā.

Risināt Easy, atkārtojošos uzdevumus ar entuziasmu

Darba devējs būs Jums uzticas, lai pabeigtu vairāk sarežģītos uzdevumus, kad viņi atzīst spēju rīkoties mazo stuff. Lūdzot papildu grūtāks darbs tiks pieņemti vēl pozitīvi darba devējs, ja jūs esat uzņēmies atbildību par vairāk garlaicīgs uzdevumus, kas ir nepieciešami, lai veiktu darbu ikdienā.

Identificēt problēmas Pašreiz nav risina Organizācijas

Jūs varat piedāvāt savu ieskatu par problēmām, kas varētu identificēt un apspriest, kā jūs varētu atrisināt šo problēmu, vai aizpildīt šo vajadzību uzņēmumā. Darba devēji meklē cilvēkus, kuri var domāt ārpus kastes, un noteiktu risinājumus pašreizējām problēmām, ka vadība var nebūt vēl identificētas vai izskatīti. Esiet gatavi piedāvāt risinājumus, kas jūs domājat, ka varētu strādāt, lai atrisinātu kādu konkrētu problēmu vai situāciju.

Izstrādāt Rapport ar kolēģiem

Darba devēji meklē cilvēkus, kuri var strādāt arī komandā vidē un kam ir īpašas priekšrocības, kas būs pievienot vispārējo veikumu grupas.

Rādīt iniciatīva

Ilustrējot jūsu interesi attīstīt jaunas zināšanas un prasmes, kas attiecas uz pozīciju sekmēs darba devēja uzticību savu vēlmi un iniciatīvu darīt labu darbu. Rāda entuziasmu un piedāvājot apmeklēt seminārus un seminārus palielinās savu izpratni par biznesa un dos labvēlīgu iespaidu uz savu vadītāju.

Jautāt par papildu darbu

Ja jums nav pietiekami daudz darba, lai to izdarītu, pārliecinieties, lai pārbaudītu ar savu vadītāju, lai redzētu, vai tur ir kāda papildu darbu, ko jūs varat darīt. Ja ne, pārbaudiet, vai jūs varat palīdzēt citiem, iegūt darbu pabeigšanas, kas var arī iemācīt jums jaunas prasmes procesā.

Pievienoties Professional asociācija

Dalība profesionālās asociācijās nodrošina studentus ar lielisku iespēja tikties ar cilvēkiem, kuri pašreiz strādā šajā jomā. Ar profesionālajām asociācijām, skolēni arī uzzināt, kas profesionāli žurnāli cilvēki jomā lasāt, kā arī par ierakstu līmeņa vakanču, kas pašlaik var tikt pieejama arī citās organizācijās.

Izteikt savu interesi strādāt par Sabiedrību

Ar izteiktu interesi uzņēmumā, jūs ļaujot sabiedrība zina, ka jūs uzskatāt organizācijai vietu, kas jūs vēlētos strādāt. Kaut arī var nebūt pieejami visi pašreizējie pozīcijas, ļaujot jūsu uzraugs zināt, ka jūs būtu ieinteresēts strādāt uzņēmumā, jums būs lielāka iespēja sazināties tiklīdz stāvoklis paver.

Networking ir par attiecību veidošanu. Kad esat izveidot spēcīgu tīklu grupu, jums būs veidot labāku izpratni par to, ko tā veic, lai gūtu panākumus, un uzzināt, kā izveidot tīklu, kas var palīdzēt jums sasniedz jūsu karjeras mērķiem. Ņemot mentors kuru jūs ievērot palīdzēs padarīt stažēšanās pieredzi daudz mazāk stresa.

Mentors arī nodrošinās jūs ar kādu mācīties no, un vietu, kur saņemt atbildes uz jūsu jautājumiem. Meklēt profesionālu mentors jūs uzticaties, un nebaidieties uzdot šai personai jautājumus un ierosinājumus par to, kā jūs varat uzlabot savu sniegumu un palielināt savu pašreizējo zināšanu līmeni un prasmes. Jūs varat jautāt, ko tā veic, lai pārvietotos uz augšu šajā jomā, gan organizācijā, gan konkrētā nozarē. Kad jums izveidot spēcīgu tīklu un iegūt pieredzi savā jomā, jums arī būs iespēja piedalīties jaunos speciālistus, kuri ir ieinteresēti pārkāpj laukā.

Profesionālie attiecības jums attīstīt savu prakses pieredzi laikā arī būs daļa no jūsu profesionālo tīklu cilvēkiem, kuri var apliecināt savas zināšanas un spēju darīt labu darbu. Jūsu turpmākās attiecības ar savu tīklu, ir jāuztur un jāturpina vēl ilgi pēc jūsu prakses beigām, lai saglabātu to dzīvs un labi.

Izsaki savu atzinību

Tiklīdz jūs pabeigt savu praksi, īss paldies, jūs vienmēr novērtē un atstās labvēlīgu iespaidu ar darba devēju. Ja jūs atgriežas uz koledžu, pārliecinieties, uzturēt kontaktus ar savu vadītāju un kolēģiem, un to laiku, lai noskaidrot par iespējamiem vakanču tie prognozēt nākotnē.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *