Apdrošināšanas Karjera Darba pārskati un profili

Posted on

Apdrošināšanas Karjera Darba pārskati un profili

Ir divas galvenās funkcijas apdrošināšanas kompānijas, ap kuru visi apdrošināšanas saistītās profesijās atkarīgi. Pirmais ir parakstīšanas funkciju un otrais ir kā institucionāls investors.

Parakstīšanas ietver mērījumu un aprēķinu iesaistīto rakstiski apdrošināšanas polise kādu personu, īpašumu vai notikumu risku. Par prēmiju-plānotie maksājumi-iekasē apdrošinātājs atspoguļo šo risku, ko parakstītājs novērtēta. Prēmijas ir piemēroti un samērīgi ar pakāpi iespējamību, ka apdrošināšanas sabiedrība būs jāmaksā prasību, ja tā raksta noteiktu politiku.

Ieguldījumu funkcija ir vienlīdz svarīgi. Labi darbojas apdrošināšanas sabiedrība būs vismaz ilgtermiņā, pārpalikums ienākumiem no prēmijām nekā faktisko izmaksu prasījumiem. Šis pārpalikums ir pareizi un taisnīgi ieguldīja, lai apdrošināšanas uzņēmumiem ir būtiskas štābiem veltīti nopelnot labu atdevi par šo naudu.

Trīs kategorijas Apdrošināšanas sabiedrību 

Apdrošināšanas kompānijas iedalās trijās galvenajās kategorijās dzīvības apdrošināšana, īpašuma un nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu. Uzņēmumi var koncentrēties uz vienu sfēru vai politikas veidu kombinācija.

Dzīvības apdrošinātāji sola apmaksāt gadījumā personas nāvi, un to var pārdot daudz dažādu veidu dzīvības apdrošināšanas produktiem. Īpašuma un nelaimes gadījumu apdrošinātāji rakstīt politiku, kas aizsargātu cilvēkus un uzņēmumus pret dažādiem riskiem, piemēram, auto negadījumi, ugunsgrēks, vētras seku, vēja bojājumiem, traumām, un zādzību. Šīs politikas var tikt vērsta uz privātpersonām vai uzņēmumiem. Visbeidzot, veselības apdrošinātāji rakstīt politiku, kas aptver medicīniskos izdevumus.

Karjeras Ceļus Apdrošināšana 

Apdrošināšanas nozare nodarbina lielu skaitu cilvēku, nekā dažādas pozīcijas. Tas ir gandrīz izsmeļošs, bet tas ietver dažas no visievērojamākajiem un labāk apmaksātu līnijām nodarbinātība šajā nozarē. Tāpat kā jebkurā nozarē, tur vienmēr ir pamatā atbalsta personāls, un darba nosaukumus un pienākumi var nedaudz atšķirties no darba devēja uz darba devēja.

statistiķis

Aktuārs ieņem svarīgu tehnisko darbu. Tie ir apmācīti statistiskās analīzes un zinātnisko noteikšanai apdrošināšanas polišu noteikumiem un prēmijām. Tas ir aktuārs darbs, lai novērtētu un aprēķinātu riska faktorus, lai prēmijas varētu attiecīgi jāmaksā.

Apdrošināšana novērtētājs

Šī pozīcija ietver izvērtējot apgalvojumus, kas nonāk apdrošināšanas kompānijas no leņķa novērtētu vērtību bojātās mantas. Viņi novērtētu iespējamo izmaksas remontu vai aizvietošanu īpašumu. Tas palīdz noteikt, vai apdrošināšanas sabiedrība maksās prasību, un, ja tā, cik daudz uzņēmums maksās.

regulētājs pretenzijas

Šī loma ir līdzīga vērtētājs. Daži apdrošināšanas uzņēmumi nodarbina gan, bet citi varētu paļauties uz vienu vai otru. Regulētājierīce parasti ir plašākas pienākumus, tomēr, tai skaitā pētījumiem, piemēram, liecinieku nopratināšanu un analizējot policijas ziņojumus.

pretenzijas eksaminētājs

Šī pozīcija ietver arī daudz to pašu atbildību un pienākumus, kā regulatora vai vērtētāju. Tas ir kaut kas līdzīgs kā vērtētāja un regulētājs velmēto vienā pozīcijā.

Apdrošināšana izmeklētājs

Izmeklētājs tiek apsūdzēts novērst un satur saslimt ar apdrošināšanas krāpšanu. Šī pozīcija ir visbiežāk pieejams ar uzņēmumiem, kas apdrošina pret miesas bojājumu, īpašuma bojājumus un atbildību.

pārdošanas aģents

Pārdošanas aģents var strādāt vai nu apdrošināšanas sabiedrībai pašai vai neatkarīga apdrošināšanas brokera. Tas ir viņu darbs, lai pārdotu uzņēmuma politiku patērētājiem.

parakstītājs

Apdrošinātāji izvērtēt risku apdrošināšanas sabiedrība, iespējams, lai, kad tā izdod vai apdrošina politiku. Viņu pienākumos ietilpst ieteikt piemērotus prēmijas.

Naudas Vadītāji un vērtspapīri pētniecības profesionāļi

Šie darbinieki pārrauga investīciju pusē uzņēmējdarbību, nodrošinot to, ka prēmijas izmaksātas uzņēmumam ir ieguldīti un uztur tā, lai uzņēmuma labākajiem priekšrocības.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *