Kā uzrakstīt vienu lappusi Atsākt

Posted on

Kā uzrakstīt vienu lappusi Atsākt

Ja jūsu CV ir ilgāks par vienu lapu vai, ja jūs mēģināt apkopot to, lai saglabātu to uz lapu? Nav īsti jā vai nē atbildi. Jūsu CV ilgums ir atkarīgs no kandidāta esat veida un jūsu līmeņa pieredzi.

Kā uzrakstīt vienu lapu Resume

Kopumā lielākā daļa darba devēju vēlas īsu CV bez daudz neatbilstošu informāciju. Viņi tikai tērēt sekundes to pārskatīt, lai vairāk kompakts tas ir, jo vieglāk būs iznomājot pārvaldnieks vai intervētājs, lai pārskatītu. Bez tam, daudzi darba devēji izmanto programmatūru, lai ekrāns darba pieteikumu materiālus, tāpēc pārliecinoties jūsu atsākt ir vērsta uz darbu, ja piesakāties palīdzēs jums izvēlēts uz interviju.

Dažos gadījumos vairs atsākt varētu būt kārtībā. Piemēram, grafiskie dizaineri un vizuālie mākslinieki varētu gūt labumu no radot ilustrētu atsākt, un akadēmiķi, pētnieki vai ilgu laiku vadītāji var būt nepieciešams vairāk nekā vienu lapu, lai attēlotu plašumu savu pieredzi. Bet kopumā, tas ir labākais, lai izvairītos no pārslogošanu aizņemts vervētāju ar CV, kas Transvestīti un tālāk.

Cik ilgi Darba devēji vēlas Atsākt, lai Be

Šeit ir informācija par to, kas uzņēmumiem dod, pamatojoties uz Saddleback College Atsākt Survey:

 • Vienas lapas Turpināt – 47,7%
 • Divu Page Turpināt – 11,4%
 • Ir atkarīgs no līmeņa uz pozīciju – 34.1%
 • Vienalga – 6,8%

Ieguvumi no vienas lapas Atsākt

It īpaši, ja jūs, kas attiecas uz lielu uzņēmumu, tur ir liela varbūtība, ka jūsu CV tiks izdrukāts jāpārskata vairāki cilvēki, vai vismaz dalīta elektroniski. Ņemot īsu un kodolīgu CV padara to vieglāk par iznomājot pārvaldnieks, kā arī palielina savas izredzes stāv ārā.

Ja vien jums ir skaidri lūgts iesniegt konkrētu veidu atsākt, pieturoties pie vienkāršas, viena lapa ir pareizs veids, kā pārliecināties, ka tas spēs lejupielādēt – vai arī izdrukā – un pārskata ikvienam, kas nepieciešams, lai apskatīt to . Tas ir daudz vieglāk lasīt vienu lapu atsākt, nekā tas ir pārskatīt vairāku lappušu dokumentu.

Kad Izmantojiet Multi-Page Atsākt

Saskaņā ar iepriekš aptaujas, lielākā daļa darba devēju vēlas vienas lapas CV ja amats prasa pieredzi. Ja darbs vēlas darbinieku ar plašu pieredzi, jums var un vajadzētu ietvert visus jūsu piemērojamo pieredzi savā CV (lai gan lielākā daļa darba devēji nevēlas pieteikumu iekļaut vairāk nekā 10-15 gadu pieredzi).

Ir arī atsevišķas profesijas, kas ir izņēmumi vienas lapas atsākt. Tā, piemēram, zinātnieki, medicīnā, un starptautisko darbavietas, curriculum vitae bieži vien ir daudz ilgāk nekā vienu lapu. Grafikas dizaineri un vizuālie mākslinieki var arī izveidot ilustrētu vai nepatīkamu CV, kas var pārsniegt vienu lapu. Tomēr šīs profesijas ir izņēmums no vispārējā noteikuma, ka vienas lapas atsākt ir vislabāk.

Kā Cut un Trim Resume

Pārliecinieties, ka viss, kas jums iekļaut jūsu CV ir saistīta ar pozīciju, uz leju, lai jūsu vārdu izvēli. Tā kā daudzi darba devēji izmantot pieteikuma uzskaites sistēmu (ATS) ekrāna darba pieteikumu materiālus, mēģiniet izmantot atslēgvārdus no pieteikuma savā CV. Tas palielinās jūsu izredzes padarot to pagātnes pirmajā kārtā atsākt atsauksmes.

 • Izveidojiet sarakstu . Ja jūs cīnās, lai aptēst uz leju, savu CV uz vienas lapas, sākt, izveidojot sarakstu ar Jūsu sasniegumiem un darba aktivitātēs. Norādiet savu atbildību un savus sasniegumus ļoti detalizēti. Jūsu inventāra dokuments varētu ilgt tik daudz kā trīs vai četras lappuses. Centieties iekļaut daudzveidīgu spektru prasmes, kas noveduši pie panākumiem katrā lomu.
 • Match savu kvalifikācijas darbu . Analizēt katru darbu, kas jūs apsver, un aplis paziņojumus, kas atbilst visciešāk prasībām šajā konkrētajā situācijā. Saliec kopā visatbilstošākie paziņojumus uz īsāku, mērķtiecīgi versiju savā CV.
 • Sākt garš un apcirpt . Pirmais projekts varētu būt ilgāks par vienu lapu. Ja tā, mēģiniet novērst pārskatus, kas sniedz mazāk būtiskus pierādījumus par to, kā jūs varētu pievienot vērtību nozīmi, līdz brīdim, kad jums uz leju, lai vienu lapu. Centies būt pēc iespējas precīzākai ar informāciju, uzskaitīt un būt tik īss, kā jūs varat jūsu rakstiski.
 • Izmantojiet sarakstu ar aizzīmēm un saglabāt savu darba aprakstus kodolīgi. Koncentrējieties uz jūsu sasniegumiem, nevis jūsu ikdienas pienākumi.
 • Izgriezt jebkādas papildu gadiem . Pat ja jūs esat pieredzējis kandidāts, jums vajadzētu iekļaut ne vairāk kā 10 vai 15 gadu pieredzi savā CV.
 • Trim izglītības nodaļu . Jums nav nepieciešams iekļaut vidusskolas izglītību vai tālākizglītības nodarbības, ja vien tas uzlabo savu kandidatūru.
 • Izlaist atsauces . Tas nav nepieciešams, lai pateikt “norādes pieejams pēc pieprasījuma” savā CV. Tas ir saprotams, ka jums sniegs norādes, ja nepieciešams, kā daļa no darba pieteikšanās procesu.

Sniedz papildu informāciju tiešsaistē

Protams, tas vienmēr ir laba ideja, lai būtu pieejams savienojumiem vai iznomājot vadītājiem, kuri vēlas lielāku priekšstatu par jūsu fona un kvalifikāciju vairāk informācijas.

Jūs varat pilnveidot savu CV, sniedzot papildu informāciju tiešsaistē. Ieskaitot saites uz jūsu LinkedIn vai personīgo mājas lapā ļaus jums atstāt šo informāciju pie sava CV, ietaupot vietu.

Iekļaujiet paziņojumu par apakšā jūsu CV, piemēram, “papildu informāciju, ieteikumiem un portfeļa paraugi pieejami www.linkedin.com/in/yourname.” Ja esat izraisīja interesi Recruiter ar savu īsu CV, tad viņa būs motivēti savākt padziļinātu informāciju par jūsu fona.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *