Galvenie Šķiras par labu Prakses

Posted on

Galvenie Šķiras par labu Prakses
Meklējot lielisku stažēšanās ir tas, ko lielākā daļa studentu censties; bet kā jūs zināt, ja Jūsu prakse ir liels vienu, ja jūs neesat pārliecināts, kāda veida pieredze ir, ka jūs vēlaties, vai arī, ja neesat izveidojis nevienu mērķi zināt, ko jūs ceram paveikt?

mērķi

Lieliska prakse nodrošina nepieciešamās zināšanas un kļūt par veiksmīgu konkrētā karjeras jomā prasmes. Visvairāk apbrīnojamo prakses pieredze, ir tie, kas sagatavo studentus darbam viņi cer darīt pēc absolvēšanas no koledžas. Darba devēji meklē darbiniekus, kuriem ir pieredze, kas nepieciešama, lai sāktu no jaunā jomā. Darba devēji arī uzņemt jaunus darbiniekus, kuri jau bija iedarbību jomā un saprast darba veids viņi darīs, kad tie ir darbā. Darba devēji tērēt daudz laika un naudas savus jaunos darbiniekus apmācīt, un viņi zina, ka viņi var novērst daudz šajā laikā, iznomājot kādu ar iepriekšējām zināšanām un pieredzi.

Nozīme Praktikanti Būt vienā komandā ar Mentor

Interni, kuri ir vienā komandā ar mentoru uzņēmuma ietvaros, visticamāk ir tie, kuri vislabāk uzzinātu par organizācijas kultūru un to, ko tā veic, lai atzītu par uzņēmuma vadības komandu, un galu galā, lai kļūtu veiksmīgs uz darbu.

Papildus zināšanas un prasmes darba devējiem meklēt jaunu kandidātu, personas, kuras saņem kopā un izprast organizācijas kultūru bieži tiek uztvertas kā top kandidāti jebkādām pilnas slodzes darbu, kas atveras uz augšu. Bieži vien darba devēji uzskata, ka tās var iemācīt pamatus ierakstu līmeņa darbu, bet viņi nevar veikt jaunu darbinieku iederas kultūru, kas jau ir izveidota.

Kompensācijas ne vienmēr atspoguļo Great Prakses

Lai gan lielākā daļa interni vēlētos iegūt samaksu par to, ka stažēšanās tiek pievērsta ne vienmēr kvalificēt to kā labu stažēšanās. Ir daudz pārsteidzošu neapmaksātas prakses, kas ir bezpeļņas pasaulē, kas sniedz lielisku pieredzi un iedarbību jomā.

Kaut departamenta Darba s Prakses pamatnostādnes kļūst stingrāka, pieprasot par bezpeļņas uzņēmumiem jāmaksā saviem interni, ka jūsu stažēšanās tiek izmaksāta, nav padarīt to labāk nekā citas prakses, kur atalgojums nav risinājums. Ja Jums ir iestatīts uz iegūt darbu bezpeļņas pasaulē, var būt nepieciešama reālās pasaules pieredzi, lai saņemtu darbā uz pilnu slodzi, lai gan iespēja iegūt samaksu mācīties šajās vidēs, ir reti. Šajā gadījumā, tas ir svarīgi, lai studentiem apzināt savus personīgos mērķus, pirms viņi dara lēmumu, ka tie būs tikai pieņemt apmaksāta stažēšanās.

Iespēja veikt profesionālo savienojumi

Prakse, kas nodrošina iespēju tikties ar lielu skaitu profesionāļu šobrīd strādā šajā jomā, ir to pieredzi, kas dod studentiem iespēju veikt svarīgus profesionālo savienojumi, kas var ilgt dzīves laikā.

Tā tīklu tiek uzskatīts par # 1 darba meklēšanas stratēģiju, iespēja satikt profesionāļus, gan arī ārpus organizācijas, kur jūs interning var būt visvērtīgākā, kā jūs sākt meklēt darbu, kā jūs tuvāk beigšanas. Izmantojiet iespēju apspriest savus nākotnes mērķus ar profesionāļiem šajā jomā, kas cerībā ieskaitot tos jūsu personīgo tīklā.

Papildu ieguvumi un Perks

Prakse, kas piedāvā labu algu, pabalstus un perks bieži tiek uzskatīta par sapņu stažēšanās, ka visi tiecas pēc. Ir daudzas organizācijas, kas maksā interni diezgan labi, papildus piedāvājot vairākas priekšrocības, ka pilna laika darbinieki, tostarp veselību un zobu. Dažas organizācijas piedāvā dažādas perks, piemēram, koncertu biļetes, tīklu pieņemšanām, sporta dalības, kā arī daudz ko citu. Organizācija, kas piedāvā šāda veida pabalstu veidus savās interniem piedāvā arī lielu labumu saviem pašreizējiem darbiniekiem.

Radot prakses un individuālo karjeras mērķiem, jums būs iespēja atrast pareizo prakses jums. Viena persona ir ideāls prakse parasti nav tas pats, citiem cilvēkiem, kuriem ir savs noteikts personīgo mērķu un cerībām.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *