Kā uzrakstīt Resume prasmes sadaļu

Posted on

Kā uzrakstīt Resume prasmes sadaļu

Kāds ir labākais veids, kā rakstīt prasmju sadaļu savu CV, un izcelt savu kvalifikāciju darbam? Prasmju sadaļā Jūsu CV ietver jūsu spējas, kas ir saistīti ar darbu jūs piesakāties. Šajā sadaļā jūs vajadzētu uzskaitīt prasmes, kas attiecas uz pozīciju vai karjeras jomā, kas jūs interesē, piemēram, datorprasmes, programmatūras prasmes un / vai valodas prasmēm.

Pielāgot savu CV prasmes sadaļu

Pielāgot prasmju sadaļā jūsu CV, lai atbilstu, cik vien iespējams, kas uzskaitīti darba piedāvājumu prasības. Tuvāk spēles jūsu prasmes ir darba prasībām, jo ​​labāk jūsu izredzes ir par to izvēlēts interviju.

Piemēram, ja jūs piesakāties administratīvās stāvoklī, iekļaut savā prasmju sadaļā Microsoft Office prasmes, QuickBooks prasmes (ja ir), kā arī citas programmas, ko var izmantot. Ja jūs esat programmētājs, uzskaitiet programmēšanas valodas, programmatūra, platformas un citi informācijas tehnoloģiju prasmes, jums ir.

Padoms: Ņemot prasmju sadaļu padara to viegli, lai iznomājot pārvaldnieks, lai precīzi, ja jums ir īpašas prasmes, kas nepieciešama, lai stāvokli. Tas ir arī viegls veids, kā iegūt atsākt atslēgvārdu uz Jūsu CV.

Daudzi darba devēji izmanto automatizētu pieteikuma uzskaites sistēmu (ATS), lai skenētu kandidātu atsāk; šīs sistēmas ir ieprogrammēts, lai meklētu konkrētiem atslēgvārdiem.

Jo vairāk atslēgvārdu jūsu CV var “atbilst”, jo lielāka iespējamība, ka jūsu CV tiks izvēlēti pārskata cilvēka acīm.

Prasmes

  • Meistarība Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint)
  • Pieredze ar QuickBooks un uzturot biroja budžetu
  • Spēja strādāt ar vairākām operētājsistēmām, ieskaitot Windows, Mac OSX un Linux

Vairāki Resume Prasmju Sekcijas

Ja ir vairāki veidi, prasmes, kas ir svarīgi, lai darbu, ja piesakāties, varat iekļaut vairāk nekā vienu iemaņu sarakstu savā CV.

Piemēram, ja jūs piesakāties darbam izglītībā, jūs varētu ietvert “datorprasmes” saraksts un “Valodu prasmes” sarakstu.

Saraksti pārskatīšanai

Nav pārliecināts, ko prasmes ietver? Šeit ir saraksts ar CV un motivācijas vēstuli atslēgvārdiem jūs varat izmantot, lai aprakstītu savas prasmes, kā arī sarakstus atsāk prasmes dažādu profesiju un darba vietu veidiem.

Prasmes: Hard vs Soft

Prasmju komplekti ietver gan grūti prasmes un iemaņām. Cietie prasmes ir apmācāms spējas vai prasmes, kas var kvantitatīvi. Soft prasmes ir subjektīvs saskarsmes spējas (piemēram, “komunikācijas”, “Līderība”, “kolektīva izveidošanai,” vai “motivācijas” prasmes), kas ir daudz grūtāk noteikt.

Abi prasmju veidi var tikt iekļauts atsākt un attiekties burtiem. Šeit vairāk informācijas par atšķirībām starp cieto prasmēm un iemaņām, un sarakstu prasmēm.

Darba Konkrēts vs nododams

Darba specifiskas prasmes ir tie spējas, kas ļauj kandidātu nodarbinātība Excel konkrētajā darbā. Dažas prasmes tiek sasniegts, apmeklējot skolu vai mācību programmas. Citi var iegūt, izmantojot pieredzi mācīšanos uz darbu.

Darba specifiskas prasmes atšķiras atkarībā no stāvokļa. Piemēram, IT palīdzības dienesta darbinieks vajadzībām datorprasmes, skolotājiem nepieciešams stundu plānošanas prasmes un galdnieki ir jāprot strādāt ar elektroinstrumentu.

Darba specifiskas prasmes var pretstatīt nododamām prasmēm, piemēram, komunikācijas, organizāciju, prezentāciju, komandas darbs, plānošana un laika vadība, kas ir nepieciešami plašā klāstu darbavietas.

Nododamās prasmes ir tās, kuras jūs izmantojat gandrīz katrā darbā. Abi prasmju veidus var iekļaut atsākt.

Ne katrs Skill jāiekļauj Jūsu Resume 

Kaut uzskaitot savas prasmes, ir laba lieta, ne katrs prasme jums piemīt vajadzības būt – vai tai būtu jābūt – iekļauti.

Svarīgi: Nelietojiet uzskaitīt prasmes, ka jums nav tiešām ir. Atstājiet novecojušus prasmes (šī programma jums iemācījušies izmantot dawn datoru tehnoloģijas, piemēram).

Plus, nav nepieciešams iekļaut prasmes, kas nav saistīti ar darbu pie rokas. Ja vien jūs esat piemērojot izklaidēt pie bērnu ballītēm, jūsu spēju veikt gaisa balonu dzīvniekus nedrīkst iekļaut.

Atsākt prasmes sadaļa piemērs

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

SOCIĀLĀS mediju speciālists

Eksperts palielinot organizācijas atzīšanu un sasniegt visā sociālo mediju kanālos.

Ļoti radoši un optimistisks sociālo mediju speciālists ar 6 gadu pieredzi būvē sociālo mediju klātbūtni nekustamā īpašuma profesionāļiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem. Labi piedzīvojis sociālo mediju mārketinga un analīzes, satura rakstiski, video rediģēšanu, un digitālās fotogrāfijas.

Galvenās prasmes ietver:

Social Media : Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat Pinterest, Google+, YouTube

Satura rediģēšana : Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Grafiskais dizains : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

PROFESIONĀLA PIEREDZE

HOMEFRONT REAL ESTATE AGENCY, Kingsport, TN
SOCIĀLĀS mediju speciālists (08/2014 – Present)
uz klāja, lai atbalstītu komandu 18 nekustamā īpašuma aģentiem, lai izveidotu dinamisku sociālo mediju klātbūtni visā Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, un Snapchat kanāli. Ievērojami sasniegumi:

  • Lielāka Facebook sekotājus par 74%, izmantojot rūpīgu un atsaucīgiem sociālo mediju analīzei.
  • Assisted nekustamā īpašuma komandas biedriem iesaistīties sadarbības nekustamā īpašuma reklāmas izvietošanas stratēģiju Craigslist.
  • Izveidots un būvēts uzņēmuma pirmo YouTube kanālu, publicējot slaidrādi staigāt pievadiem mājas sarakstiem.

FREELANCE UZDEVUMI, Kingsport, TN
SOCIĀLĀS mediju speciālists (06/2012 – Present)

Radītais tīklu pašreizējo mazo biznesa klientiem, kuriem nepieciešama neliela mēroga sociālo mediju un tīmekļa pārvaldības pakalpojumus. Izveidota sociālo mediju kontiem, kas paredzēti mājas lapas, un autors ziņas un blogus. Ievērojami sasniegumi:

  • Built ilgstošas ​​attiecības ar uzņēmumiem, tostarp Jane Matthews, nekustamo īpašumu, Line-Dry veļas mazgātava, Home Garden Foods, un Spring Hill Farms.
  • Apmācīti klienti WordPress un citu digitālo rīku, kas ļauj tos pārvaldīt savu tīmekļa īpašības.

IZGLĪTĪBA un iespaidu

Tenesī Universitāte , Knoxville, TN
bakalaura Mākslas Media Management, 2012
Dean sarakstā; Skola Žurnālistikas un elektronisko mediju stipendija; Junior Gads ārzemēs Francijā

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *