Intervija Jautājums: “Kas ir jūsu Mācīšanas filozofija?”

Posted on

Intervija Jautājums:

Kad jūs pieteikties darbā kā skolotāja, jums var lūgt par savu mācīšanas filozofiju. Tas nav tas par jautājumu, jums vajadzētu grābstīties vai improvizēt lidot – jūs meklēt gatavs darbam, ja jums nav gatava atbilde.

No otras puses, ja jums ir kodolīgu un skaidru filozofiju, iznomājot pārvaldnieks tiks iespaidu ar savu spēju domāt par metodēm un mērķiem jūsu mācību praksē.

Pirms darba interviju, pārliecinieties, ka jums ir filozofija, ka jūs varat kārtīgi formulēt.

Ko Intervētājs tiešām vēlas zināt

Intervētājs vēlas zināt, ka jums ir mācību filozofija, ka jūs varat artikulēt to, un ka jūsu uzskati par mācīšanu un mācīšanos, ir labi piemērots skolā.

Kas ir mācību filozofija? Tas ir skaidrojums par jūsu vērtībām un uzskatiem, jo tie ir saistīti ar mācību. Jūsu filozofija bieži ir jums mācījās koledžā vai absolvents skolu un mācību, kas gūta laikā, jebkura profesionālā pieredze, jo tad metožu kombinācija. To var arī izdarīt pēc savas pieredzes pirmsskolas izglītībā vai nu kā vienu no vecākiem vai bērns pats.

Padoms: Ja jūs nezināt, ko jūsu mācību filozofija ir, mēģiniet pierakstīt dažus galvenos paziņojumus jūsuprāt, lai būtu patiesība par izglītību, un tad doties no turienes.

Padomājiet par metodēm, ko lietojat klasē, un jūsu mērķiem saviem skolēniem. apsvērt arī to, kā jūs nodot savas idejas par izglītību darbībā, un kādi principi ir pierādīts ar savu darbu klasē. Kas padara jūs lepns būt par skolotāju? Kas ļauj jums zināt, jūs esat darījuši labu darbu? Ko standarti jūs noteikti sev un kāpēc?

Personīgā mācību filozofija ir savādāka nekā pedagoģijas teoriju, lai gan, protams, abi ir saistīti. Waldorf vai Montesori izglītību, piemēram, ietvert ļoti dažādas pieejas mācīšanai (pedagoģijas) nekā mainstream amerikāņu sabiedrības skolu sistēmu izmanto, un tomēr skolotāji no katras sistēmas varētu formulēt ļoti līdzīgas filozofijas.

Mācību stili un metodes bieži mainās pār cilvēka karjeru, tāpēc pārskatiet savu filozofiju, laiku pa laikam, atjaunināt, un veikt izmaiņas, ja nepieciešams.

Kā Atbilde “Kas ir jūsu Mācīšanas filozofija?”

Ja esat nekad nodot savu mācību filozofiju vārdos, šī trīs soļu process var palīdzēt jums formulēt savu pārliecību.

  • Sākt Vienkārši
    Sākt ar vienu vai divus teikumus, kas glīti saturošo jūsu domāšanu.
  • Tad Izstrādāt
    Pēc tam, kad savu sākotnējo paziņojumu, jūs varat izstrādāt par to, ko jūsu filozofija nozīmē praksē.
  • Tad Iekļaut Piemērs
    Jūs varat sniegt piemēru par to, kā jūs pieteikties jūsu mācību filozofiju klasē. Tas palīdzēs padarīt jūsu filozofija vēl betona.

Tomēr tikai dalīties piemēru, ja jums ir pietiekami daudz laika. Ja tu jau runā par pāris minūtēm, vai arī, ja jums liekas, ka intervētājs vēlas, lai pārvietotos, varat izlaist šo daļu.

Piemēri Best Atbildes

Tagad, pieņemsim piemērot mūsu trīspakāpju sistēmu un apskatīt dažas izlases atbildēm.

  • Es uzskatu, ka klasē ir dzīva kopiena, un ka visi, no pamatsummas uz studentu vecākiem, ir jāveicina, lai uzturētu pozitīvu gaisotni.

Kāpēc tas darbojas:  Šis apgalvojums ir vienkāršs, vienkārša un viegli absorbēt. Tas aizņem vietu – klasē ir dzīva kopiena, un visi palīdz – un nodod to labi. Kaut arī jums nav nepieciešams, lai ietilptu viss, jūsuprāt par mācīšanu vienā teikumā, tas ir svarīgi, lai varētu izteikt lielāko centrālo daļu no jūsu idejām un prioritātēm, kā skolotājs. Ļaujiet pārējais ir netieši.

  • Visi skolēni ir individuāli, un visi mācās savā unikālā veidā. Es izmantoju vairākas mācību metodes (lingvistiskās, redzes, dzirdes, kinestētiskais), lai sasniegtu studentus, lai neviens nav atstumts.

Kāpēc tas darbojas:  Šis izskaidrojums skaidri noteikts, ka šis skolotājs uzskata, ka efektīva mācīšana nes visiem sadzīvot. Jūs varat arī veikt īsu jāpiemin izglītības teoriju un zinātniskajiem pētījumiem, kas atbalsta jūsu filozofiju, vai arī jūs varat atsaukties uz citiem pedagogiem, kuri kalpo par piemēru savu filozofiju. Jūs mēģināt skaidri jūsu intervētājiem, ka jūs domājat, ka rūpīgi par to, kā jūs mācīt un ir labi izglītoti par izglītības praksi.

  • Ikvienam klasē veicina kā studentu, skolotāju un domātājs. Es mācīties no studentiem, tik daudz, cik viņi mācās no manis. Viens veids, kā es uzsveru šo filozofiju manā klasēs ir iekļaut regulāru atgriezenisko saiti no studentiem. Piemēram, es lūgt skolēnus aizpildīt vidus kursa novērtējumu klasē, kurā tie atspoguļo par kursu mērķiem un sniegt atgriezenisko saiti par to, vai kurss palīdz viņiem sasniegt šos mērķus līdz šim. Studenti ir tik vērīgs, sniedzot noderīgu informāciju par mani, par to, kas strādā klasē, un to, ko es varu uzlabot pēc. Es uzskatu, ka mēs nekad apstāties mācīties, un es vēlos, lai mana studentiem zināt, mēs varam mācīties viens no otra.

Kāpēc tas darbojas:  Šī atbilde sniedz specifiku par to, kā skolotājs redz savu lomu. Tas arī liecina, ka kandidāts ir uztvert atgriezenisko saiti un spēj iekļaut, ka savā pieejā. Šī ir laba atbilde, lai dotu, ja pienācis laiks izstrādāt. Ja jūs sajūta, ka intervētājs vēlas virzīties tālāk, nesniedz plašāku informāciju.

Padomi Piešķirt labākā atbilde

Nosakiet savu mācību filozofiju pirms intervijas. Padomājiet par savu mācību metodēm un mērķiem. Kā jūs nodot jūsu idejas darbībā? Kādi principi ir pierādīts ar savu darbu? Atcerieties, ka mācību filozofija ir atšķirīgs nekā pedagoģijas teoriju.

Nokļūt līdz punktam. Pārliecinieties, ka jūs esat spējīgs formulēt savus uzskatus kodolīgi. Vislabāk, jūs varēsiet Rezumējot savu mācību filozofiju vienā teikumā, ja jums bija. (Lai gan, protams, jums ir jābūt specifiku piedāvāt, ja tur ir pienācis laiks runāt padziļināti.)

Ko nevar teikt

Izvairieties wordiness.  Slikti organizēta vai mazāk nekā kodolīgs pārskats būs grūti citiem cilvēkiem, lai saprastu un varētu ievainot tevi. Intervētājs vēlas redzēt, ka jūs saprotat jūsu mācību filozofiju, un to aprakstīt labi.

Izlaist klišejām.  Arī izvairīties no vispārējas un pašsaprotamās paziņojumus, piemēram, “ikviens ir pelnījis iespēju mācīties.” Protams, tā ir plaša un attiecas uz daudziem klasē situācijām, bet tas ir ļoti universālums un acīmredzamības padara frāzi par problēmu. Vienkārši sakot, ja jūsu filozofija ir truism vai klišeja, tas ir skaidrs, jums nav likts daudz domāja tajā.

Ja jūsu izglītības filozofija patiesībā ir tā, ka katrs ir pelnījis iespēju (vai kaut kas līdzīgs), tad pārliecinieties, lai jūsu paziņojumu unikālu, paskaidrojot, kā jūs redzat uz vienlīdzības, kā atbilstošu izglītības principu. Noteikums, kas jāpatur prātā, ir tas, ka, ja jūs nevarat iedomāties, kāds nepiekrītot savu filozofiju (tas ir, nepiekrītot inteliģenti, labi pārdomāts iemeslu dēļ), tad jūs droši vien esat izkrauti uz acīmredzamu neapstrīdamās patiesības.

būtiskus secinājumus

Sagatavot jūsu atbilde pirms intervijas: Prakses apraksta savu pārliecību, mērķus un metodes.

Esiet kodolīgs: Apkopot savu filozofiju teikumā vai diviem. Spēt sniegt detalizētāku informāciju, ja nepieciešams.

Izvairieties no klišejām: Noteikti varētu parādīt, kā jūsu paziņojums ir saistīts ar savu unikālo viedokļa.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *