Easy Online Darbs, kas prasa maz vai nav pieredzes

Posted on

Easy Online Darbs, kas prasa maz vai nav pieredzes

Ne visi, kas vēlas strādāt mājās, meklē ilgtermiņa karjeras iespējas. Reizēm jūs vienkārši vēlaties kaut ko samērā viegli, kur jūs varat veikt dažas papildu naudas ātri. Ja tas ir jūsu mērķis, šādi tiešsaistes darba var interesēt.

Tiešsaistes pieteikšanās process ir vienkāršs un tiešs, ar ļoti maz nepieciešams kandidātu. Dažas iespējas var sākt tajā pašā dienā, kad jūs pieteikties tiem. Viņi arī prasa ļoti maz saistības, un parasti var izdarīt ar savu grafiku.

Ņemiet vērā, ka šie darbi nav jāmaksā daudz, un tie nav gatavojas sniegt atskaites par jūsu CV. Iespējams, tāpēc ir nepieciešams, lai ir vairāk nekā viena tiešsaistes darbu, lai vēlamo ienākumus. Tāpat, kā jūs kārtot caur citām iespējām, jāzina, kā atpazīt un izvairīties no darba at-home krāpniecība.

Micro Darba

Parasti mikro darbs ir mazs online uzdevums, par kuru jūs saņemat tikpat nelielu maksu, parasti dažus centus vai dolārus. Tos dažreiz sauc par īstermiņa uzdevumus.

Šie darbi tiek veikti, piesakoties uz uzņēmuma mājas lapā un izvēloties uzdevumus, dažreiz vienkārši noklikšķinot uz saites. Amazon Mechanical Turk, Clickworker un ySense piedāvā šo uzdevumu veikšanai.

Darbs var atrast arī tiešsaistes pakalpojumu tirgos. Šeit darbinieki piedāvā nelielus pakalpojumus, parasti par noteiktu samaksu, un pircēji pārlūkot tirgū, lai atrastu cilvēkus, kas piedāvā pakalpojumus, kas tiem nepieciešams.

Darba iespējas ietver pūļa projektus, kas ir līdzīgs datu ievades, kur uzņēmumi iesaistās armiju virtuālo darbiniekiem veikt neliela daļa no lielāka projekta. Strādnieki var izmantot arī atlīdzība programmu un aptaujām, kas ir iespējams, sākotnējā darba at-home mikro-darbavietas.

Jo maksa ir tik mazs un uzdevums aizņem tik maz laika, mērķis ir darīt tik daudz uzdevumus, kā iespējams. Tomēr jums vajadzētu saprast atalgojuma politiku, jo daudzi no šiem uzņēmumiem ir minimālā izmaksa, kas nozīmē, ka, ja jūs nopelnīt $ 8.55 dara 20 mikro darbu, iespējams, būs jāgaida, līdz jūs esat nopelnījis tik daudz, cik $ 50 lai faktiski saņemtu savu naudu.

Online zvērinātais

Advokāti gatavošanās tiesas bieži izveidot izspēles žūrija, lai iegūtu atgriezenisko saiti no personām, kas ir līdzīgi tiem, kas galu galā var sēdēt uz zvērinātajiem. Jo tas var būt dārgi, ir in-persona izspēles žūrija, lētāki tiešsaistes zvērināto ir loģiska alternatīva. Tās var klausīties audio un apskatiet video prezentācijas, vai lasīt materiālu un atbildēt uz jautājumiem.

Tā kā juristi meklē cilvēkus, kuri atbilst profilu potenciālo reālās dzīves zvērināto, tiešsaistes zvērināto uzņēmumi uzdot detalizētus jautājumus pieteikumu. Ņemiet vērā, ka jums vajadzētu nekad atklāt savu sociālās apdrošināšanas numuru vai kredītkarti vai bankas informāciju. Uzņēmumi parasti maksā $ 10 līdz $ 60 tiešsaistes zvērināto. Tā kā lielākā daļa tiešsaistes žūrija uzņēmumiem nebūs nepieciešams daudz zvērināto, parakstoties uz vairākiem uzņēmumiem sniedz jums labākas izredzes iegūt paņēma ar “žūrijas nodokli.”

Lai kļūtu tiešsaistes zvērinātais, jums būs nepieciešams piereģistrēties ar vairākiem žūrijas uzņēmumiem, kas ietver aizpildot plašu anketu. Jums būs nepieciešama arī, lai sasniegtu noteiktu kvalifikāciju, kas atšķiras starp valstīm.

Datu ievade

Tiešsaistes datu ievades ir augošs darba-at-home lauka. Jaunā tehnoloģija atvieglo uzņēmumiem pieņemt darbā neatkarīgus līgumslēdzējus uz darbu par datu ievades projektiem.

Datu ievades operatori var piekļūt uzņēmuma infrastruktūru attālināti vai izmantot pūļa tehnoloģijas. Datu ievade var ietvert jomas, piemēram, vispārējo pamata transkripciju; Tomēr lielākā daļa transkripcijas uzdevumi nepieciešama papildu pieredzi.

Uzņēmumi, kas noma datu ievades darbiniekiem ietver Axion Data Services, Sigtrack un atbalsta speciālistu.

Mājas vai Pieteikuma pārbaude

Ja jums ir dažādi viedokļi par to, kas darbojas un kas ne tīmeklī, jūs varētu būt piemērots darbam ar tālvadības lietojamības testēšanu. Lietotāja testētāji var arī uzņemt papildu darbs Pārskatot tīmekļa vietnes vai mobilās lietojumprogrammas, kas joprojām var būt attīstībā. Jums nav jābūt ļoti zinoši par internetu, jo daži izstrādātāji vēlas iesācēja viedokli.

Lietojamības testētājiem tiek lūgts veikt testus, pamatojoties uz to demogrāfisko profilu, piemēram, izglītība, web zināšanām, vecuma un sociālo mediju izmantošanu. Pēc tam viņi ir dota jautājumus adresi vai uzdevumu veikšanai, piemēram, reģistrējoties tīmekļa vietnē, un pēc tam sniedz atgriezenisko saiti internetā. Pārskats parasti aizņem apmēram 15 līdz 20 minūtes, un pelna parasti apmēram 10 $. Pabeidzot pārbaudi, testētājiem netiek izmaksāta, kamēr klients piekrīt atgriezenisko saiti. Darbs var tikt noraidīta un neapmaksāta tehnisku problēmu trūkst detalizācijas vai citiem jautājumiem klients nosaka.

Šīs pozīcijas ir galvenokārt atrodami jebkura uzņēmuma iesaistīts e-komercijas, veicot tirdzniecības darījumus elektroniski tiešsaistē. Kā piemērus var minēt Amazon, eBay, un Paypal.

Meklēt novērtētājs

Search Engine vērtētāji pārbaudīt interneta meklēšanas rezultātus un sniegt atgriezenisko saiti par to, vai tie ir pareizi, būtiski un spam-free. Lai to izdarītu, vērtētājs ir jābūt informētām par pašreizējo kultūras un internetu, un piemīt labas komunikācijas prasmes. Dažreiz koledžas grādu ir nepieciešams vai vēlams, bet tiešā pieredze nav obligāta. Šis konkrētais darbs-at-home iespēja prasa zināmu pieredzi, bet maksā lielāku algu.

Šie darbi ir bieži divvalodu indivīdiem, lai gan ir daži angliski tikai pozīcijas. Par meklēšanas izvērtēšanas darbs iet ar daudziem nosaukumiem, piemēram, meklēšanas vērtētāja, interneta vērtētāja reklāmas kvalitātes Rater vai interneta tiesnesis.

Uzņēmumi, kas piedāvā šāda veida darbs ietver Google, Appen, LIONBRIDGE un Darbaspēka Logiq.

korektors

Ja jums ir acu smērēšanās pareizrakstības kļūdas vai drukas kļūdas, jums var būt labi piemērots kā korektors. Tomēr šis darbs var būt nepieciešams veikt koriģēšanas kursu vai kāda iepriekšēja pieredze, vai arī jums var būt nepieciešams veikt pārbaudi pirms kļūst iznomāt.

Virtual Assistant

Kā virtuālo palīgu, jūs uzdevums būs ar darbu, kas ir līdzīga tai, biroja palīgs. Pat ja jums būs strādāt no mājām, jums ir jābūt ļoti organizēta, efektīvu un uzticams. Pienākumi parasti ietver iesniegšanu un uzturēt pierakstus, plānošanas tikšanās un pasākumus, kā arī atbildot uz telefonu.

Daudzi uzņēmumi nolīgt virtuālo palīgu. Piemēram, Servcorp, kas tika dibināta 1978.gadā Sidnejā, Austrālijā, nodrošina virtuālo biroju un pakalpojumus visā pasaulē. Tā piedāvā darbstacijas, sanāksmju telpas, kolēģiem, tehnoloģiju un citu informāciju, kas nepieciešama, lai atbalstītu savu biznesu. Timeetc ir vēl viens uzņēmums, kas nodrošina virtuālo palīgu, lai palīdzētu klientiem sasniegt savus mērķus. Uzņēmums piedāvā bezmaksas-izmēģinājumu, ņemot virtuāls palīgs veikt vienu sākotnējo uzdevumu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *