Athletic treneris Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

Athletic treneris Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Nejaukt ar fitnesa treneri, kuri palīdz cilvēkiem uzlabot fiziskās sagatavotības līmeni, sporta treneri darbā ar sportistiem komandu un individuālo sporta traumu novēršanai, nodrošināt tūlītēju ārstēšanu traumu, kas notiek sporta konkursos laikā, un palīdz sportisti reabilitēt no traumām.

Sporta treneris pienākumi un atbildība

Šis darbs parasti prasa spēju veikt šādas darbības:

 • Izglītot spēlētājiem par atbilstošu metožu izmantošanu, un to sportā, lai izvairītos no zaudējumiem
 • Piesakies lenti, pārsēji un bikšturi sportistiem pirms darbību un spēlēm, lai palīdzētu izvairīties traumas
 • Iesakiet sportisti par pareizu izmantošanu iekārtu
 • Izrādījās ārkārtas aprūpe un pirmās palīdzības, lai sportisti, kā nepieciešams
 • Palīdzība ievainoti sportisti reabilitēt ar pilnu spēku
 • Veikt administratīvos uzdevumus, kas saistīti ar budžetu, iekārtu iegādei, kaitējuma un ārstniecības ziņojumiem, un vairāk

Lai gan viņu darbi var ietver strādājot ar jebkuru no profesionāla sportista pie vidusskolas futbola komanda, pamata loma sporta treneris ir tas pats: lai novērstu un ārstētu traumas sportistu.

American Medical Association atzīst sporta trenerus, kā mediķis, kas strādā, lai novērstu, novērtēt, ārstēt, un Rehab balsta un kustību aparāta traumām. Pasniedzēji ir plašas zināšanas par pirmās palīdzības, jo tie bieži vien ir pirmais uz skatuves, lai sniegtu tūlītēju ārstēšanu, ja traumas notiek sportiskās sacensībās.

Kamēr treneri strādā ar treneriem un sportistiem dienā, viņi parasti ir uzraudzībā licencēta ārsts. Tās var tikties ar šo ārstu vienu vai divas reizes nedēļā vai katru dienu, atkarībā no iestatījuma.

Athletic treneris Alga

Atlētisks trenera alga var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas, pieredzi un darba devējs.

 • Vidējā gada alga: $ 46630
 • Top 10% Gada Alga: $ 69530
 • Bottom 10% Gada Alga: $ 30740

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2017

Izglītības prasības un kritēriji

Saskaņā ar Valsts Athletic Treneru asociācija, lielākā daļa pasniedzēju ir maģistra vai doktora grādu. Dažos gadījumos šie grādi ir nepieciešami, un citos gadījumos, tie palīdzēs indivīds ar karjeras attīstību.

 • Izglītība: Gandrīz visi sporta treneris pozīcijas, vismaz ir nepieciešams bakalaura grāds. Lielākā daļa koledžu un universitāšu visā North America piedāvā akreditētas programmas, un ar popularitāti koledžas vieglatlētikā, tur ir pietiekami daudz iespēju, lai klasē un klīnisko pieredzi. Treneri parasti pētīt veselību saistītus kursus, piemēram, anatomiju, fizioloģiju, uzturu, un bio-mehānikā.
 • Licencēšanas vai Sertifikācija: Lielākā daļa valstu prasa treneri ir jābūt licencētiem vai reģistrētiem. Sertifikācijai, treneriem bakalaura grādu akreditētas sporta mācību programmas. Turklāt izraudzītajam kandidātam sertifikācijas jānokārto rūpīgu pārbaudi. Lai saglabātu sertifikācijas, akreditācijas īpašniekiem jāturpina veikt medicīnas saistītus kursus un ievērot standartiem praksē.
 • Pieredze: Strādājot ar komandām, pasniedzējiem apgūt svarīgas komunikācijas prasmes, strādājot ar ārstiem, treneriem, sporta direktoriem, un sportistiem.

Sporta treneris Prasmes un kompetences

 • Komunikācijas prasmes: Labākās sporta treneri lepojamies strādāt ar sportistiem, treneriem un medicīnas darbinieku ikdienā. Tas prasa izcilas komunikācijas prasmes un bieži vien kalpo kā go-starp informāciju no ārsta uz autobusu vai sportists.
 • Fiziskā izturība: Trenažieri jāspēj staigāt, palaist, un mesties ceļos, kā vajadzīgs, lai ātri ārstēt traumas un darbā ar sportistiem.
 • Starppersonu prasmes: Trenažieri jābūt patīk strādāt komandā atmosfērā un sadarboties savā ziņā ar ārstiem, pacientiem, sportistiem, treneriem un vecākiem.

Darba Outlook

ASV Bureau of Labor Statistics projektus, nodarbinātība sporta treneru pieaugs par 23 procentiem no 2016. gada līdz 2026. gadam, kas ir daudz straujāk nekā vidēji 7 procentiem visās profesijās.

Pasniedzēji ir nepieciešami vairāk sporta sacensībām, nekā jebkad agrāk, jo lielāks uzsvars tiek likts uz drošību, izmantojot regulējumu. Ar sporta treneru vietā, sporta komandām un grupām bieži vien ir iespēja ietaupīt naudu par apdrošināšanas izmaksām.

Darba vide

Atkarībā no sporta treneri var pavada lielāko daļu sava laika darba telpās vai brīvā dabā. Parasti daudz stāvokli ir nepieciešama, jo tās ievēro ilgas stundas prakses, ko pieprasa komandām un sportistiem individuālajiem sporta veidiem. Ceļojumi uz sporta pasākumiem bieži ir nepieciešama.

Papildus iespējas uz ilgu laiku, tad potenciāls neatliekamās aprūpes var nodrošināt stresu treneris. Ātrās lēmumi bieži vien ir nepieciešami šādos laikos. Tāpat var būt spiediens, lai ātri iegūtu top sportisti atpakaļ no traumas, un uz spēles lauka.

Darba grafiks

Ja treneris strādā ar konkrētu komandu, viņu laiks mainīsies ar bēgums un plūsmas no klusajā sezonā, pirmssezonā, un regulārās sezonas. Treneru strādā slimnīcās un klīnikās, var būt daudz regulāru grafiku, un bieži vien veic ielu darbu dažādās vietās.

Tas nav nekas neparasts, lai treneriem pie vidusskolas līmenī arī strādāt kā skolotāja, kura sezonas laikā var prasīt plašas stundas kopā (dažreiz 60 līdz 70 nedēļā).

Salīdzinot līdzīgu darbu

Cilvēki, kuri ir ieinteresēti kļūt sporta trenerus varētu apsvērt arī šādas karjeru, kas ir uzskaitītas ar to vidējās algas:

 • Treneri un skautu: $ 32270
 • EMTs un feldšeri: $ 33380
 • Fizioterapeiti: $ 86850
 • Atpūtas terapeiti: $ 47680

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *