Tech Darbs: Darbs ar informācijas tehnoloģiju (IT)

Posted on

Tech Jobs : Jobs in Information Technology (IT)

Strauju darbs izaugsme informācijas tehnoloģiju nozarē sākās pirms gandrīz divdesmit gadiem, un kopš tā ir tikko palēninājusies. Kaut arī ” dot bumba laikmets ” par 1990. gadu beigās ar 2000. gadu sākumā darīja savu daļu bojājumu, jo vairāk nesenās recesijas, kas sākās 2007. gada decembrī un beidzās 2009. gada jūnijā tikko pat samazinājies to uz leju.

Tik interesanti kā tas ir apskatīt pagātnē, tomēr, mācoties par veselību nākotnē šajā nozarē ir daudz vairāk svarīgi, lai cilvēkiem, ņemot vērā informācijas tehnoloģiju darbu.

Tur ir ļoti labas ziņas par šo priekšā, ja jūs esat starp tiem, vai arī, ja jums jau strādā šajā jomā. ASV Darba statistikas birojs prognozē turpinājās virs vidējā darba izaugsmi tehnoloģiju nozarei tuvāko gadu laikā.

Atbildīgais par šo pieaugumu mainās tehnoloģijas un organizāciju pielāgošanos tām. Piemēram, palielināts adaptācija mākonis skaitļošanas un kiberdrošība radīs nodarbinātības pieaugums, un kāpums citās tehnoloģijās, tostarp veselības aprūpes IT, mobilo tīklu, un datu pārvaldība arī veicinās spēcīgu perspektīvas informācijas tehnoloģiju jomā.

Pamatinformācija par IT nozares

 • Sākot no 2014. gada, bija 3,9 miljoni cilvēku, kas strādā IT profesijās. Tas ietvēra nodarbināto datorsistēmu projektēšanas un saistītās pakalpojumu nozarē – to, ko mēs parasti saucam par IT nozari -, kā arī personas, darot tehnoloģiju saistītās darbavietas citās jomās.
 • Paredzams, ka nodarbinātība strādājošo IT profesijās pieaugs par 12 procentiem no 2014 līdz tiks pievienoti šajā periodā 2024. 488.500 darbavietas.
 • Tradicionāli ir bijusi nepietiekama dažādības šajā jomā. Sievietēm un minoritātēm ir smagi maz pārstāvētas. Pārpilnība baltumus, aziātiem un vīriešiem strādāt šajā nozarē, bet salīdzinoši maz Āfrikas amerikāņi, latīņamerikāņi, un sievietes darīt, ja salīdzina ar citām privātajām nozarēm ( ” Daudzveidība High Tech “, ASV Vienlīdzīgas nodarbinātības iespēju komisija).
 • Ietilpstošo uzņēmumu IT nozarē, ir personas, kas piedāvā pasūtījuma datorprogrammēšana, datorsistēmu projektēšana, datoru iekārtu vadība, un citas ar datoriem saistītie pakalpojumi. IT darbavietas var atrast ārpus šajā nozarē, kā arī. Nozares, kas noma tehnoloģiju darbinieki ietver informāciju, izglītības pakalpojumi, administratīvo un atbalsta pakalpojumus, vadu telekomunikāciju, valsts pārvaldes, finanses un apdrošināšana, programmatūras publicēšanu un pārvaldību uzņēmumiem un uzņēmumiem.
 • Lai gan ir informācijas tehnoloģiju darbu visā valstī, vairums iespēju ir centrēta ap dažos apgabalos. Top ASV pilsēta tech nodarbinātības Raleigh-Durham, North Carolina. Citas vietas, kurā jūs varat apsvērt pārvietot , lai uzlabotu jūsu izredzes atrast tech darbu ir Nashville, Tennessee; Austin, Texas; un Fort Collins, Kolorādo.

Tech Karjera

Ja vēlaties pievienoties IT nozarē, jums ir daudz iespējas.

Lets vispirms apskatīt datoru un informācijas tehnoloģiju profesijās. Kaut arī daudzi cilvēki šajās profesijās strādā IT nozarē, daudzi arī darbu citās nozarēs. Kas padara šīs profesijas pievilcīgi, papildus viņu lielisko darbu perspektīvu, ir potenciālie peļņa. IT speciālisti ieguva vidējā gada alga ir 82860 $, kas 2016. gada maijā salīdzināt to ar vidējo ikgadējo algu 37.040 $ visās profesijās.

Datoru un IT profesijas ir tehniskie darbi, kas saistīti darīt lietas, piemēram, ieviešot tehnoloģijas, projektēšanas datortīklus, kodēšana, un attīstot programmatūru un tīmekļa vietnes.

Deviņas profesijas Tālāk ir lielisks prognozes.

 • Datoru un informācijas izpētes zinātnieks
 • Datortīklu Arhitekts
 • Computer Support speciālists
 • Datu bāzu analītiķis
 • Database Administrator
 • Informācijas drošības analītiķis
 • Tīkla un datortīkla administrators
 • Programmatūras izstrādātājs
 • Web izstrādātājs

ASV Darba statistikas birojs prognozē nodarbinātības pieaugumu, kas ir vai nu ātrāk nekā, vai arī daudz ātrāk, nekā, vidējā visām profesijām par periodu, kas sākās 2014. gadā un beigsies 2024. gadam nav iemesla mums nevajadzētu gaidīt, ka šī tendence turpināsies arī nākotnē, kā tehnoloģijas turpina attīstīties un eksperti, kuri zina, kā izveidot un īstenot tās ir nepieciešamas. Konkrēti trūkst no šī saraksta ir datoru programmētāji, nodarbošanās, kas piedzīvos 8 procentiem samazināsies līdz 2024.

IT speciālisti ir nodarbināti katrā nozarē, jūs varat iedomāties, bet tie, kas nav pārsteidzoši, visvairāk labi pārstāvēta informācijas tehnoloģiju nozarē. Tie veido 56 procentus no visiem darbiniekiem šajā nozarē, lai gan.

Kas attiecas uz otru 44 procentiem? Tie ir vadītāji, grāmatveži , administratīvie darbinieki, vairumtirdzniecības un ražošanas tirdzniecības pārstāvji , reklāmas pārdošanas pārstāvji , klientu apkalpošanas pārstāvjiem , un citi darbinieki, kas uzņēmumiem ir nepieciešams, lai funkciju.

Ja neesat datora orientētu karjerā, kāpēc jums vajadzētu apsvērt strādā IT nozarē? Veicot šo izvēli, kas ļaus Jums izbaudīt priekšrocības, kas nāk ar savu panākumu. Non-tech darbinieki, piemēram, tiem, kuru darbs ir saistīts ar datoriem, kā arī nokļūt baudīt augstu nodarbinātības līmeni un darba samaksu.

Top Tech Darba devēji

Ja jūs vēlaties karjeru informācijas tehnoloģiju nozari, kāpēc nav noteikts jūsu skati augsts? Jums var būt lielākas izredzes iegūt darbu ar mazāku uzņēmumu, bet jūsu galvenais mērķis, var būt darbs ar vienu no lielajiem nozares dalībniekiem. Lūk, daži no tiem.

Aplūkosim pirmo uzņēmumus ar lielāko ienākumu. Tie ir top tehnoloģiju kompānijām Fortune 500:

 1. ābols
 2. Hewlett-Packard Company
 3. IBM
 4. Amazone
 5. Microsoft
 6. Google

( ” Top tehnoloģija Uzņēmumi no Fortune 500 “. Fortune .

2015)

Tālāk, šeit ir saraksts no visātrāk augošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem – jo, ja jūs esat nāksies karjeru strauji augošajā nozarē kā IT, kāpēc censties darbu ar uzņēmumu, kas ir ļoti daudzsološa nākotne? Par visstraujāk augošo tehnoloģiju uzņēmumiem, saskaņā ar Forbes, ir:

 1. LinkedIn
 2. ābols
 3. Qlik tehnoloģijas
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

Tech darbinieku dienas parasti ir garš. Ņemot devējam, kas izturas pret saviem darbiniekiem arī var padarīt šoreiz patīkama. Pēc darbinieku atsauksmēm, šie ir labākie tech uzņēmumiem strādāt:

 1. Facebook
 2. Google
 3. World Wide Technology
 4. Fast Enterprises
 5. LinkedIn
 6. nededzināts ķieģelis

( ” 25 Best Tech Uzņēmumi strādāt 2016. gadā, saskaņā ar darbiniekiem .” Business Insider 6 decembris 2016.)

Kā uzzināt, vai informācijas tehnoloģiju Karjera ir piemērots tieši Jums

Ja jūs vēlaties, lai būtu karjeru informācijas tehnoloģiju, jūsu izvēle ir daudz: jūs varētu veikt IT okupāciju IT nozarē, IT nodarbošanās citā nozarē, vai ne-tech okupāciju IT nozarē. Ir jābūt kaut kas šeit jums, neatkarīgi no tā, kāda karjera ir ļoti piemērots, balstoties uz jūsu spējām, interesēm un citām personiskajām īpašībām.

Vai ir kaut kas, kas nepatīk? Ja vienkāršs 9-5 darbs ir tas, ko jūs esat pēc tam, jums vajadzētu apsvērt citu lauku. Tā darbinieki bieži strādā ilgas stundas. Apmēram 20 līdz 25 procentiem no darba ņēmēju profesijām uzskaitīti darbu vairāk nekā 40 stundas nedēļā. Un atkarībā no jūsu konkrēto profesiju, jums var nākties tērēt laiku dežūras gadījumā avārijas rodas, ka tikai jūsu zināšanas var atrisināt.

Izglītība un apmācība

Kā sagatavoties IT karjeru spēlē lielu lomu jūsu panākumus. Tāpat kā ar jebkuru karjeru, jums ir nepieciešams apgūt grūti prasmes, kas ļaus jums darīt savu darbu. Daudziem profesijās, tas nozīmē nopelnīt bakalaura grādu. Jums vajadzētu apmeklēt spēcīgas tehniskās koledžas programmu .

Jo arvien mainīgajā jomā, piemēram, šo vienu, jums būs pastāvīgi uzlabo savas prasmes. Ar šīm garajām darba stundām, jums var būt maz laika, lai to izdarītu. Ņemot tiešsaistes kursus var palīdzēt jums saglabāt savas prasmes up-to-date.

Sertifikācija ir diezgan vērtīga IT nozarē. Tie kalpo kā pierādījums pret darba devējiem, kas jums ir kvalificēti, lai veiktu konkrēto darbu. Parasti, profesionālās asociācijas un programmatūras uzņēmumi pārrauga sertifikācijas procesu, kas prasa kandidātiem nokārtot eksāmenu pēc mācīšanās prasme, datoru valodu vai programmatūru. Ņemot pareizos akreditācijas dati var dot jums lielāku konkurētspēju, kā darba meklētājam vai kā profesionāls cenšas, lai pārietu uz labāk maksā un atbildīgu stāvokli.

Kuru sertifikācija, ko vajadzētu saņemt? Laiks un nauda liks jums sašaurinātu iespējas. Tas ir labākais, lai iet pēc tiem, kas dos jums viskonkurētspējīgāko karstākie tehnoloģijām. Piemēram, ja vēlaties veidot savu karjeru lielās datiem , jūs varētu turpināt šos sertifikātus:

 • Cloudera sertificēts administrators Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional Datu Zinātnieks (CCP: DS)
 • Cloudera Certified Professional Data Inženieris

Kas Prasmes Vai jums ir nepieciešams?

Kā IT profesionāli, jums var būt nepieciešams, lai būtu zināšanas par izstrādes rīkiem, programmēšanas valodu, un operētājsistēmām. Tas ir iespējams zināt visu, bet ir laba vieta, kur sākt, ir ar augstu pieprasījumu prasmes, piemēram, Unix operētājsistēmas Linux operētājsistēmu, un Java programmēšanas valodu.

Zinot dažādas programmēšanas valodas, var palīdzēt uzkrāt jums augstu peļņu. Sākt ar augstāko maksājumu valodās , ieskaitot Ruby, Objective C, un Python.

Getting Algotais: Kā atrast IT darbu

Kad meklējot informācijas tehnoloģiju darbu, jūs varat izmantot vispārējos darba meklēšanas mājas lapām, piemēram Indeed.com . Tur jūs atradīsiet darba paziņojumus, kas atlasīti no dažādiem avotiem, tostarp citiem darba uzskaitot vietnēm un uzņēmuma mājas lapas. Darba devēji arī pasta vakances tieši Patiešām. Turklāt, jūs varat dalīties ar jūsu CV ir tik darba devēji meklē kādu ar savu kvalifikāciju varētu jūs atrast.

Jūs varat izmantot arī niša vietās , kas ir īpaši nodarbinātības iespējām IT nozarē. Izmantot vietnes, piemēram, šī priekšrocība ir tā, ka tas ļauj jums, lai sašaurinātu savu fokusu un pavadīt savu laiku daudz efektīvāk.

Networking ir svarīga, kad runa ir atrast atvērtās pozīcijas. Ja jūs neesat uz LinkedIn , jums vajadzētu būt. Tas ļaus jums, lai izveidotu savienojumu ar cilvēkiem savā jomā, vai tiem, kuri zina cilvēkus, kuri ir.

Smalki noregulē atsākt vai curriculum vitae , bet tas nav iegūt jums darbā, saņemsiet potenciālajam darba devējam, lai pamanīs. Online portfeļi ir jābūt par web dizaineriem un izstrādātājiem , kuriem nepieciešama dižoties savu darbu. Ja jūs mēģināt veidot ārštata karjeru, jums vajadzētu saņemt klientu atsauksmes .

Kamēr atsākt vai portfelis dos jums potenciālā darba devēja uzmanību, jūsu sniegumu pie darba intervijā var iegūt jums darbu jūs vēlaties. Tāpat kā ar jebkuru profesiju, jums vienmēr vajadzētu sagatavoties darba intervijai un domāt par to, kā jūs atbildēt uz jebkuru iespējamu jautājumu – ieskaitot nelikumīgu ones .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *