Kā sagatavoties Uzvedības Job Interview

Posted on

Kā sagatavoties Uzvedības Job Interview

Kas ir uzvedības intervija? Kandidāti nodarbinātības bieži jautā, kāda ir atšķirība starp parasto darba interviju un uzvedības intervijas. Ko Jums vajadzētu darīt, lai saņemtu gatava, ja darba devējs gatavojas lūgt jums uzvedības balstītas intervijas jautājumi?

Nav atšķirības faktiskajā formātā darba interviju. Jūs joprojām tiksies ar intervētāju un atbildēt uz intervijas jautājumiem. Atšķirība ir no intervijas jautājumiem veidu, kas tiks lūgts.

Pārskatiet informāciju par starpību starp uzvedības un tradicionālās darba intervijas, piemēri jautājumiem, un to, kā rīkoties ar uzvedības interviju.

Kas ir Uzvedības Job Interview?

Uzvedības balstītas intervijas ir intervējot balstīta uz atklāt, kā intervējamā darbojās īpašos nodarbinātību saistītās situācijās. Loģika ir tāda, ka, kā jūs izturējās pagātnē būs prognozēt, kā tu rīkosies nākotnē, ti, pagātnes darbības prognozē turpmāko darbību.

Tradicionālās Intervijas

Ar tradicionālo intervijā, jums tiks uzdoti vairāki jautājumi, kas parasti ir vienkāršs atbildes, piemēram, “Kas ir jūsu stiprās un vājās puses?” vai “Kas galvenais izaicinājumi un problēmas, jūs sejas? Kā Jūs rīkojāties viņiem?” vai “Aprakstiet tipiska darba nedēļu.”

Ar uzvedības intervijā, darba devējs ir nolēmis, kādas prasmes ir nepieciešamas personā viņi nolīgt un uzdot jautājumus, lai noskaidrotu, vai kandidātam ir šīs prasmes. Tā vietā, lai jautā, kā jūs rīkotos, viņi jautās, kā tu uzvesties. Intervētājs vēlēsies zināt, kā jums jārīkojas situāciju, nevis par to, ko jūs varētu darīt nākotnē.

Jautājumi uzdotie

Uzvedības intervijas jautājumiem būs vairāk uzsvērti vairāk zondēšana un precīzāk nekā tradicionālie intervijas jautājumiem:

 • Dodiet piemēru par godu, kad jūs izmantot loģiku, lai atrisinātu problēmu.
 • Dodiet piemēru mērķi tu sasniedzis un man pateikt, kā jūs sasniegt to.
 • Aprakstiet lēmumu veicāt tas bija nepopulārs, un kā jūs apstrādāt to īstenošanai.
 • Vai esat aizgājuši virs un aiz Call of Duty? Ja jā, tad kā?
 • Ko jūs darīt, ja jūsu grafiks ir pārtraukta? Dodiet piemēru par to, kā jūs rīkoties ar to.
 • Vai jums bija pārliecināt komandu, lai strādātu pie projekta viņi nebija sajūsmā par? Kā jūs to darīt?
 • Vai jums jārīkojas sarežģītu situāciju ar co-worker? Kā?
 • Pastāsti man par to, kā jūs esat strādājis efektīvi zem spiediena.
 • Vairāk uzvedības intervijas jautājumiem.

Papildu jautājumi tiks detalizēti. Jums var lūgt to, ko jūs, ko jūs teicāt, kā jūs reaģēja vai kā jūs jutāties situācijas laikā jūs dalīta ar iznomājot pārvaldnieks.

sagatavošana

Kāds ir labākais veids, kā sagatavoties? Ir svarīgi atcerēties, ka jūs nezināt, kāda veida intervijas notiks, kamēr jūs sēžat interviju telpā. Tātad, sagatavot atbildes uz tradicionālajiem intervijas jautājumiem.

Tad, jo jūs nezināt, ko tieši situācijas, jums tiks jautāts par to, ja tas ir uzvedības intervija, atsvaidzināt savu atmiņu un apsvērt dažas īpašas situācijas, jums ir risināti vai projekti, ar kuriem esat strādājis. Jūs varat izmantot tos, lai palīdzētu rāmis atbildes.

Padoms : Sagatavot stāsti, kas ilustrē laiku, kad esat veiksmīgi atrisināt problēmas vai veikta memorably.

Stāsti būs noderīga, lai palīdzētu jums atbildēt jēgpilni ar uzvedības intervijā. Jūs varat izpētīt STAR interviju atbildes tehniku, kas piedāvā veidu, kā atbildēt uzvedības intervijas jautājumiem.

Visbeidzot, pārskatiet darba aprakstu, ja jums ir tas, vai darba piedāvājumu vai reklāmu. Jums var būt iespēja iegūt sajūtu par to, prasmju un uzvedības īpatnības devēja meklē lasot darba apraksts un amata prasībām.

Intervija laikā

Intervijas laikā, ja jūs neesat pārliecināts, kā atbildēt uz jautājumu, lūgt paskaidrojumus. Tad pārliecinieties, lai iekļautu šos punktus jūsu atbildi:

 • Īpaša situācija
 • Uzdevumi, kas nepieciešami jādara
 • Darbība, ko veica
 • Rezultāti, ti, to, kas ir noticis

Ir svarīgi paturēt prātā, ka nav pareizu vai nepareizu atbilžu. Intervētājs vienkārši mēģina saprast, kā jūs izturējās konkrētā situācijā. Kā jūs atbildētu noteiks, ja ir piemērots starp jūsu prasmes un pozīciju uzņēmums vēlas, lai aizpildītu.

Tātad, klausieties uzmanīgi, jābūt skaidri un detalizēti, ja jūs atbildētu, un, pats galvenais, ja godīgi. Ja jūsu atbildes nav, ko intervētājs meklē, šis amats var nebūt labākais darbs jums.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *