Best Fonta lielums un veids atsākts

Posted on

Best Fonta lielums un veids atsākts

Kad esat rakstiski savu CV, jūsu fonta izvēle nav jautājums. Ir svarīgi izvēlēties pamata fontu – izvēlieties vienu, kas gan iznomājot vadītājiem un iesniedzējs vadības sistēmas var viegli lasīt. Jūsu CV nav vieta, lai izmantotu grūti lasāmus kursīvs, rokraksts stila vai kaligrāfijas fontus.

Kāpēc Vai Atsākt fonta izvēle Matter?

Ir daži iemesli, kāpēc tas ir svarīgi, lai saglabātu fontu uz jūsu atsākt ir vienkārša. Pirmkārt, daudzi no tiem ir lasa pieteikuma izsekošanas sistēmu, nevis cilvēkiem. Šīs sistēmas darbu lasīšanai tekstu, nevis iedomātā formatējumu.

Piezīme : Tas nav tikai mašīnas, kas gūst labumu no viegli lasāma teksta – cilvēka acis ir arī vieglāk.

Nelietojiet Padarīt par mazu

Atvieglojiet iznomājot vadītājiem un potenciālajiem intervētājiem izlasīt visu jūsu CV. Izvēlieties fonta lielumu, kas ir starp 10 un 12. Tas nodrošinās, ka neviens nav šķielēt izlasīt visu informāciju par šo svarīgo dokumentu. Iznomājot vadītājiem un personāla atlases parasti pavada sekundes jāpaskatās katrā atsākt pirms pārvietojot to uz “jā” vai “nē” kaudzes. Padariet savu CV grūti lasīt, un jūs varētu likvidēt zaudē uz iespēju, kas būtu bijis ideāls jums.

Best Resume Fonta veids, lai izmantotu

Pamata bookprint fontus, piemēram, Arial, Verdana, Calibri, un Times New Roman strādā labi. Tomēr, ja jūs piesakāties uz pozīciju grafiskā dizaina vai reklāmas (kur atsākt izkārtojums un dizains varētu būt daļa no jūsu vērtējumā), darba devēji varētu būt atvērta alternatīviem fontiem.

Jūs varat veikt sadaļā galvenes nedaudz lielāka vai treknrakstā. Un neaizmirstiet par balto telpu, too. Keep sāna piemales standarta platumu.

Padariet savu vārdu izceļas. Tavs vārds (kas jāliek augšpusē jūsu CV), var būt nedaudz lielāks.

Be konsekventa

Vai nav pārmērīgu kapitalizāciju, treknrakstu, slīprakstu uzsvērts, vai citas uzsverot funkcijas. Atkal, pamata darbojas vislabāk. Vai jābūt konsekventai savā formatējumu.

Piemēram, ja jūs drosmīgs vienu sadaļu virsraksts, treknrakstā tos visus. Pārliecinieties, ka visi jūsu aizzīmes atkāpi pašu summu, un ka tiesību aktu saskaņošanu un atstarpēm visā ir konsekventa.

Kā Izvēlieties fontu

Izvēlieties fontu no saraksta augšdaļā dokumenta, pirms sākat rakstīt CV.

OR:

  • Ierakstiet savu CV.
  • Izcelt atsākt.
  • Nu izvēlieties fontu no pop-up logā vai arī izvēlēties fontu no saraksta augšdaļā dokumenta.
  • Izvēlieties fonta lielumu, kuru vēlaties izmantot to pašu ceļu.

Apstiprinot savu fontu izvēle

Iznomājot vadītājiem var lasīt savu CV uz ekrāna, bet tas ir arī diezgan iespējams, ka tie būs izdrukāt kopiju jūsu CV. Tātad, pēc tam, kad esat izvēlējies fontu un fonta lielumu, tas vienmēr ir gudrs, lai izdrukātu kopiju jūsu CV.

Padoms : Veikt apskatīt jūsu drukātā CV, lai redzētu, vai tas ir viegli skenēt cauri. Ja jums ir šķielēt lasīt, vai atrast fontu parādās krampjos, izvēlieties citu vai izvēlēties lielāku izmēru.

Bottom line: Jūs vēlaties, ikviens, kas redz jūsu CV, lai varētu viegli izlasīt.

Ja jūs varat izlasīt dokumentam sevi, un jūs neizmantojat jaunums fontu (piemēram, komiksu sans, rokraksta fontu, utt), jūs droši vien esat veicis laba izvēle.

Vairāk Atsākt Style Tips

  • Esiet konsekventi. Jūsu CV, motivācijas vēstuli un citus pieteikuma materiālus vajadzētu izskatīties viņi ir daļa no viena iepakojuma. Izvēlieties to pašu fontu visā, un veikt konsekventus izvēli par burtu lielumu, margin platumu un formatējumu.
  • Do not get iedomātā. Ar dažiem izņēmumiem (piemēram, grafiskā dizaina un reklāmas darbu, kā minēts iepriekš), tas ir labākais, lai saglabātu savu CV vienkāršs. Creative atsāk var atlikt iznomājot pārvaldnieks … vai iestrēdzis iesniedzējai uzskaites sistēma, un nekad padara cilvēka HR cilvēks. Atcerieties: mērķis ir pārsteigt lasītāju ar savu prasmes un pieredzi, nevis jūsu atsākt stila izvēli.
  • Tiekties uz vienas lapas? Nelietojiet kniebiens jūsu fonta lielumu, lai sasniegtu savu mērķi. Rakstīšana CV nav, piemēram, rakstot eseju skolā. Jūs nevarat čīkstēt, kas ar vadiem, padarot savu fontu lielāku vai mazāku. Plus, atsākt garums ir mazāk svarīga nekā atsākt saturu. Jūs vienmēr varat izveidot vienas lapas versiju, roku ārā pie tīklu notikumus un darba biržas, un saglabāt ilgāk versiju citiem darba meklēšanas nolūkā.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *