Kļūstot par Paralegal – Prasmes jums gūt panākumus kā paralegal

Posted on

Kļūstot par Paralegal - Prasmes jums gūt panākumus kā paralegal

Nākamajā sarakstā izklāstīti astoņas no top paralegal prasmes, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus. Apgūt šos pamata kompetencēm, var palīdzēt jums iepriekš darbavietā un iegūt konkurences priekšrocības mūsdienu juridiskajā tirgū.

sakari

Efektīva komunikācija ir būtiska tiesību praksē. Vai jūs intervējot jaunu klientu, sazinoties ar ekspertu, ņemot paziņojumu par liecinieku, plānošana tiesas reportieris vai apspriest vienošanos ar savu uzraudzības advokāts, līdz pat 80% no jūsu dienas ir pavadīts sazināties ar citiem. Kā advokāta labajā, paralegals kalpo kā koordinatori starp klientiem, eksperti, pārdevēji, pretējās padomu un citām pusēm tiesvedībā vai darījumu. Tāpēc, spēja skaidri sazināties un efektīvi ir būtisks paralegal prasme.

rakstīšana

Top-iecirtums rakstīšanas prasme ir būtiska, lai gandrīz jebkuru paralegal stāvoklī. Tiesāšanās paralegals izstrādāt korespondenci, procesuālos dokumentus, atklājums, kustības, biksītes, juridiskos memorandus un citus dokumentus, sākot no vienkāršām līdz sarežģītām. Darījumu paralegals izstrādāt rezolūcijas, līgumi, līgumi un saistītos dokumentus. Tā kā rakstīšana ir neatņemama paralegal funkcija, paralegals kurš apgūt mākslu skaidri, kodolīgi un pārliecinoši rakstveida komunikāciju noteiks paši neatkarīgi no saviem vienaudžiem.

Pētniecības un pētnieciskās prasmes

Pētniecība ir vēl viens kodols paralegal prasme. Papildus apgūt tradicionālās juridiskās pētniecības metodes, paralegals jākļūst apgūtu interneta pētniecības un juridisko pētījumu datu bāzēm, piemēram Westlaw un Lexis / Nexis. Paralegals ir arī iemācīties analizēt gadījumu faktus un pareizi citēt juridisku iestādi. Cieti izmeklēšanas prasmes civillietās, krimināllietās un darījumu situācijās ir nepieciešams izsekot slimības vēsturēm, pierādījumi, dokumentiem un liecinieku arī.

Technology Skills

Tehnoloģiju prasmes ir viens no visvairāk noejošs paralegal prasmes mūsdienu juridiskajā tirgū. Kā tehnoloģija infiltrātu katru tiesību prakses aspektu, paralegals ir apgūt arvien klāstu teksta apstrādes, izklājlapu, telekomunikāciju, datu bāzes, prezentāciju un juridiskās pētniecības programmatūru. Paralegals bieži apsūdzēts padarot tehnoloģiju pirkumus savā advokātu birojs vai juridiskā nodaļa. Juridiskā tehnoloģija ir arī radījusi jaunu paralegal nišas – prāvu atbalstu un e-atklāšana. Paralegals, kas nodrošinātu moderno tehnoloģiju prasmes galda, ir konkurences priekšrocības legālā tirgus.

organizēšana

Advokāti paļauties uz paralegals panākt, lai viņu lietu un failus civillietās, krimināllietās un darījumu lietās. Dokumentu intensīva tiesvedības un korporatīvo darījumu radīt milzīgu daudzumu dokumentu un datiem. Tāpēc, spēja kārtot, indeksu, kategorizēt, lai, manipulēt un organizēt šo informāciju ir būtiska paralegal prasme. Papildus organizējot fiziskās dokumentus, materiālus un pierādījumus, paralegals ir apgūt tehnoloģiju lietojumprogrammas un datu bāzes, kas palīdz gadījumos, kas saistīti ar datu pārvaldību.

Daudzuzdevumu

Reti ir paralegals piešķirts uz vienu lietu, darījumu vai uzdevumu. Jo reālajā pasaulē, paralegals ir žonglēt vairākus uzdevumus un vienlaikus līdzsvarotu konkurējošās prioritātes. Piemēram, tiesvedība paralegal var iztaujāt liecinieku, e-pasta klientu, apmācīt co-worker, jaunu datu bāzi un pētniecības juridisku jautājumu vienā vienu stundu bloku laiku. Visveiksmīgākās paralegals var domāt elastīgi, prioritātes uzdevumus un līdzsvarot prasības vairāku vadītājiem un klientiem.

kopīgs darbs

Darbs komandā ir vēl viens būtisks paralegal prasme. Par juridisko pakalpojumu piegāde ir pietiekami sarežģīta, ka komanda ar vairākām prasmēm ir nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu un rentablu pakalpojumu. Turklāt, tā kā noteikumi par neatļautu praksi tiesību pieprasīt paralegals strādāt uzraudzībā advokāta, komandas ir neatņemama paralegal praksē. Paralegals ir daļa no lielāka juridiskā komanda savā organizācijā, kas var ietvert asociēti partnerus, kolēģus paralegals, juridiskos sekretāri un citi. Paralegals ir arī strādāt kopīgi ar trešajām pusēm, tostarp klientu, pretinieku advokāts, ekspertiem un pārdevējiem.

Uzmanību detaļām

Kamēr juristi bieži vērsta uz lielo attēlu, ziņas krist uz paralegal. Paralegal uzdevumus, piemēram, min pārbaudi (pārbaudot juridisku iestādi biksītes un piezīmes), dokumentu pārskatīšanu, izstāžu vadību un virsrakstu meklējumiem pieprasīt cītīgs uzmanību detaļām. Managing loģistikas sarežģījumus gatavojoties izmēģinājuma vai aizverot arī prasa koncentrēties uz daudziem detaļas, sākot no numerācijas eksponāti un vēlreiz pārbaudot budžetiem izsekošanas tiesu datumus un iesniegšanas termiņus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *