Paralegal Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

Paralegal Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Paralegals ir apmācīti, lai palīdzētu advokāti piegādi juridiskajiem pakalpojumiem. Viņi var strādāt advokātu firmām, korporācijas, valdības vai citas prakses vidē, bet vienmēr uzraudzībā jurista. Paralegals nevar sniegt juridiskas konsultācijas. Viņi nevar pārstāvēt klientus tiesā, noteikt maksu par juridiskiem pakalpojumiem, vai arī parakstīt dokumentus, kas tiks iesniegtas tiesā.

Aptuveni 285600 paralegals bija nodarbināti ASV 2016. gadā, ar 73 precnt no tiem nodarbinātā advokātu birojiem un uzņēmumiem, kas sniedz juridiskos pakalpojumus.

Paralegal Pienākumi un atbildība

Ne visi paralegals uzņemties precīzu pašus pienākumus. Tas ir lielā mērā atkarīgs, kas viņi strādā un kādi juridiskie pakalpojumi viņu darba devējs nodrošina. Daži pienākumi ir kopīgas, taču:

 • Organizējot starpniecību vai ekspertu psiholoģiskās izvērtējumus ģimenes tiesību šķiršanās un aizbildnības jautājumos
 • Ieguldījums izmēģinājuma sagatavošanu tiesvedībā praksi
 • Nodrošinot aiz-the-ainas atbalstu zālē Tiesas sēdes un izmēģinājumu vai šķīrējtiesā, starpniecību, administratīvajos procesos, un noslēguma
 • Redakcionāli juridiskos dokumentus un procesuālos, ieskaitot nogulsnēšanās paziņojumiem, pavēstēm, kustībām, sertifikātiem līgumiem, biksītes, un sūdzības
 • Pētot faktus, lietas, intervējot klientus un lieciniekus un veikt juridisko izpēti par judikatūras un precedentiem
 • Apstrāde atklājums-apmaiņa konkrētas informācijas starp pretējām pusēm tiesā
 • Organizēšana un pārvaldīt failus, dokumentus un izstādes
 • Pieteikuma dokumentus ar federālajām un valsts tiesās

Kaut ko paralegal  nevar  darīt, ir noteikts ar likumu, ko viņi var darīt, ir lielā mērā atkarīga no saviem darba devējiem. Daži advokāti atrast deleģēt uzdevumus vieglāk, nekā citi dara. Paralegal ir galvenais mērķis ir atbrīvot advokātu laiku, lai advokāti varētu darīt šīs lietas tikai juristi var darīt, piemēram, konsultēt klientus un ierasties tiesā.

Paralegal Alga

Jurista palīgs algas var eņģes no daudziem faktoriem, ieskaitot pieredzi, izglītību, praksi vides, un ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Tie, kas strādā, lai federālā valdība mēdz būt visvairāk ļoti kompensēta.

 • Vidējā gada alga: $ 50.940 ($ 24.49 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga: vairāk nekā $ 82.050 ($ 39,45 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga: Mazāk nekā $ 31.400 ($ 15.10 / stundā)

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2018

Piezīme : paralegals, kas strādā, lai uzņēmumiem, kas atrodas metropoles teritorijās parasti pelna vairāk nekā tie, kuri strādā mazākās pilsētās un vairāk lauku apvidos. Daži pieredzējuši paralegals ar īpašām iemaņām vai vadības pienākumus var nopelnīt ar sešiem skaitļiem ik lielās pilsētās, bet ierakstu līmeņa paralegals lauku apvidos varētu nopelnīt apkārtnē 25,000 $ gadā.

Izglītība, apmācība, un sertifikācija

Daži paralegals piemīt nekādu formālu apmācību. Viņi mācās par darbu uzraudzībā advokātu, bieži vien pieņemot nostāju paralegal un papildu pienākumus, pēc tam kalpo par juridisko sekretāri vai citas atbalsta lomu laiku. Tas ne vienmēr tā ir, tomēr.

 • Izglītība: Daudzi paralegals ir divu gadu iesaista grādi vai četru gadu bakalaura grādu. Daudzi junioru koledžas piedāvā kursus pret paralegal sertifikātu.
 • Apmācība: Pat ja viņi nesaņem to klases vidē, paralegals ir jābūt pietiekamām zināšanām par juridisko terminoloģiju, kā arī valsts un noteikumiem juridiskās procedūras un materiālo tiesību normas. Paralegals var iegūt šīs zināšanas, strādājot savu ceļu uz augšu no sākuma līmeņa pozīciju ar advokātu birojā vai citos juridiskos pakalpojumus.
 • Sertifikācija: Šī profesija nav stingri reglamentēta, lai ar profesionālo sertifikātu var patiešām palīdzēt darbs kandidāts izceļas no pārējiem pretendentiem.
 • Licencēšanas: Ļoti maz valstis ir licencēšanas vai reģistrācijas prasības paralegals.

Paralegals ar bakalaura grādu paralegal studijas, vai koledžas grādu jebkurā jomā apvienojumā ar paralegal sertifikātu, parasti ir labākais karjeras iespējas.

Paralegal prasmes un kompetences

Ne visi spēj būt paralegal. Daži raksturīgās prasmes un īpašības, var darīt visu starpību starp veiksmes un izbalēšanas.

 • Organizatoriskās prasmes: paralegals jābūt izcilas organizatoriskās prasmes vadīt apjomīgus failus un eksponātus, kas var numuru simtiem par vienu lietu.
 • Komunikācijas prasmes: paralegals ir regulāri sadarboties ar klientiem, ekspertiem, tiesu darbiniekiem, kā arī advokātu izņemot viņu darba devējiem.
 • Spēcīgas pētniecības un rakstīšanas prasmes: Šīs prasmes ir nepieciešamas, lai procesuālo rakstu sagatavošanai, pētniecības memorandus, sarakste, un citiem dokumentiem.
 • Nervi: An spēja rīkoties spiediena un draudošo termiņiem var būt izšķiroša nozīme dažās specialitātēs, kas saistīti ar lielu strīdu.
 • Spēja multitask: Tas ir termiņš, smags profesija, un vairākas lietas var pieprasīt rīcību pašiem ierobežotos laika periodos. Jums varētu būt, lai veiktu dažādus uzdevumus uz vairāk nekā vienu lietai gandrīz vienlaikus, ņemot zvanu uz vienu jautājumu, bet šķirošana pa izmēģinājuma eksponātiem uz otru, un kļūdīties, jo jūs esat nomākti vai apjucis nav risinājums.

Darba Outlook

Palielināšana apjomiem, ko ir aicināti juristi deleģēt uzdevumus iepriekš rezervētas advokātu, radot vairāk iespēju paralegals. Darba statistikas birojs paredz, ka Paralegal pozīcijas palielināsies par 15 procentiem no 2016. gada līdz 2026. gadam, kas ir daudz ātrāk nekā vidējais rādītājs.

Šis darbs izaugsme var būt vismaz daļēji skaidrojams ar faktu, ka advokāti var pāriet pie vairāk darba, viņu paralegals par zemāku stundas likmi, nekā tie būtu personiski iekasēt par to laiku, jo klienti izturēt augstu maksu par juridiskiem pakalpojumiem.

Darba vide

Paralegals mēdz strādāt kopā ar citiem darbiniekiem, piemēram, advokātu un atbalsta personālu, lai to paralegal ir kaut kas no cilvēku profesijas. Klienta mijiedarbība ir arī ļoti bieži atsevišķās tiesību jomās.

Lielākā daļa šo darbu veic birojos, bet paralegals dažkārt var tikt aicinātas piedalīties tiesas procesā ar saviem advokāta darba devējiem vai ceļošanu citu iemeslu dēļ, piemēram, iesniegt dokumentus vai vākt informāciju.

Darba grafiks

Būt paralegal parasti ir pilna laika amats veiktas regulāri darba laikā, bet virsstundas un vakara stundās bieži vien ir nepieciešams, ja termiņi stellēm un izmēģinājumi ir nenovēršams, kas prasa plašu sagatavošanu.

Kā iegūt darbu

iegūt sertifikāciju

Veikt Nacionālo Certified jurista palīgs / paralegal pārbaude (CLA / CP eksāmens) pēc tam, kad esat saņēmis asociētais grāds vai nopelnījis sertifikātu.

IZVĒLIES īpatnība

Tas nav nekas neparasts, lai paralegal izveidot specialitāti vai ekspertīzes jomu pēc pievienoties firma sākuma līmeņa jaudu. Viņa var kļūt lietpratējs atsevišķos apgabalos, izmantojot on-the-darba apmācību. Galu galā, tas var nākt uz leju, lai to, ko jūs interesē un ko tiesību un pienākumu tipa esat visērtāk. Pēc tam varat pieteikties darbā šajā nozarē.

Sagatavojieties pirmo interviju

Jūs varat sazināties ar Nacionālo asociācija Juridiskās asistentu vai nacionālā federācija paralegal asociāciju, lai iegūtu vairāk informācijas par paralegal karjerā.

Salīdzinot līdzīgu darbu

Tiem, kurus interesē juridiskos karjerā varētu arī apsvērt šīs profesijas:

 • Prasības regulētājs: $ 65670
 • Starpnieks: $ 62270
 • Jurists: $ 120910

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *