Pārdošanas Karjeras: Building Atsākt par pārdošanas Jobs

Posted on

Pārdošanas Karjeras: Building Atsākt par pārdošanas Jobs

Lielākā daļa cilvēku ir aktuāla atsākt ka saraksti viņu mērķi, pieredze, izglītība un šķietami obligātie “atsauces iekārtotas pēc pieprasījuma” sauklis. Ar tik daudz darba mednieki, izmantojot kopīgu atsākt formāts, iznomājot vadītājiem ir spiesti vai nu filtram cauri plūdu iesniegto atsāk vai meklēt vienu, kas izceļas.

Vienu vai vairākus?

Darba meklētāji , kuri aktīvi meklē pārdošanas nostāju un kuri plāno sūtīt vairākus kopijas to atsākt, visticamāk, izmanto vienu CV. Šī pulēta un profesionāli atsākt jāsniedz vispārēja informācija, kas izceļ darba meklētāji prasmes, pieredze un izglītība, kas patiks plašai iznomājot pārvaldnieks. Citiem vārdiem sakot, atsāk izsūtīta vairākiem uzņēmumiem ir vaniļas. Tie nav vērsta uz konkrētu darba vietu, vai konkrētam uzņēmumam.

Vispārējie atsāk tiek iesniegti ar nolūku iegūt tik daudz intervijas , kā iespējams no kā daudziem uzņēmumiem, kā iespējams.

Darba meklētāji, kuri veic mērķtiecīgāka pieeja būs ieguvēji no tā, tekstveidnes CV, kas ir pielāgota katram uzņēmumam atsākt tiek iesniegts. Katrs atsākt ir dots savs “garšu”, un ir paredzēts, lai apelācijas plašai iznomājot pārvaldnieks, bet uz konkrētu darbā pārvaldnieks.

Šī mērķa pieeja bieži vien ir tas, kas padara viens atsākt izceltos no pūļa.

Pielāgošana savu CV

Ja jūs plānojat par izsūtot kopiju savu CV uz katru uzņēmumu, kas var vai nevar būt atveres pārdošanas speciālistiem, jūsu rezultāti uzlabosies krasi ja jūs nosūtīt pielāgotu CV atsevišķiem darba devējiem. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai sāktu savu CV rakstīšanai ar pētniecību. Piemēram, ja jūs uzzinātu, ka ABC Tirdzniecības Uzņēmumiem ir atvere kontu izpildvaras, un  savos izpētes rāda, ka ABC ir uzņēmuma veida, kuram jūs vēlaties baudīt strādāt, jūsu pirmais pētījums solis būtu noskaidrot, ko tieši kontu pārstāvis ABC būtu pārdot, kam tie pārdod, un, ja tie pārdod.

Kad jums ir ciets izpratne par to, ko konts izpildvaras darba ABC dara, ir pienācis laiks, lai amatniecības savu CV. Jūsu mērķis ir, lai sasniegtu visu saturu jūsu CV uz ko iznomājot pārvaldnieks ABC būtu meklē kādā atsākt.

Piemēram, ja jūsu izglītība iederas kādi ABC pārdošanas rep visticamāk, ir, pārliecinieties, ka jūs izcelt savu izglītību. Tomēr, ja jūsu pārdošanas pieredze neatbilst pat ļoti labi, jums ir nepieciešams, lai radoši un izcelt to, kā iemaņas jūs iemācījušies laikā jūsu pārdošanas pieredzi saskaņot līdz labi pārdošanas nostāju ABC.

Viss, kas jums likts uz jūsu CV ir jēga, un ir saistīta ar pozīciju, par kuru jūs piesakāties. Building pārdošanas atsākt šajā veidā padara gala rezultātu, savu CV, spēcīgs pārdošanas instruments. Ļaujiet jūsu  darba meklēšanas konkurence iesniegt tekstveidni atsāk un jums izceļas no pūļa.

Iesniedzot savu pielāgoto Resume

Tiklīdz jūsu CV ir pielāgota, jūs, iespējams, vēlaties, lai pārliecinātos, ka tā nonāk pareizajās rokās. Lai gan jūs varētu vienkārši sekot jebkuru CV iesniegšanas vadlīnijas, kas uzņēmumam dod jums, darot tikai zemes jūsu CV kaudzi citu saņemto atsākts. Labāka pieeja ir roku piegādāt jūsu CV iznomājot pārvaldnieks. Ja tas nav iespējams, zvaniet uzņēmumu un uzzināt nosaukumu iznomājot pārvaldnieks, labākais veids, kā sazināties viņai un viņas pasta adresi.

Tālāk, do kādu pētījumu, izmantojot savu tīklu, un vietās, piemēram, LinkedIn, lai uzzinātu vairāk par iznomājot pārvaldnieks. To darot, var sniegt jums papildu informāciju, kas iedvesmo jums mainīt savu CV vēlreiz, vai tā var sniegt jums idejas par to, kā uz kuģiem jūsu pavadvēstuli, lai attēlotu iznomājot pārvaldnieks uzmanību. Jo vairāk pielāgota varat veikt visu procesu, jo labāk.

Tiklīdz jūs zināt, kas būs lasīt jūsu CV, kā vislabāk, lai saņemtu savu CV savās rokās un zina, cik vien varat par lēmumu pieņēmējam, sūtiet savu pielāgoto CV tieši šai personai. Kad pabeigts, pāriet uz savu nākamo darba iespēju un atkal atkārtojiet visu procesu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *