Paralegal Perks – vislabākās lietas par Būt Paralegal

Posted on

Paralegal Perks - vislabākās lietas par Būt Paralegal

Paralegal nozare ir būtiski mainījusies kopš 1970. gada, kad to juridiskā palīgs parādījās kā labticīgas karjeru. Klientu prasības, ekonomiska nepieciešamība, un sprādzienbīstami izaugsmes ir devuši paralegals populāra karjeras izvēli, un tur nekad nav bijis labāks laiks, lai būtu paralegal. Astoņi Jurista palīgs karjeras priekšrocības ieskicēt vairākas izceļ darba jomā.

Rising Pay

Paralegal kompensācija ir stabili pieaudzis pēdējo desmit gadu laikā, neskatoties uz sasist ceļa dziļumos 2009-2010 lejupslīdes. Kā paralegals veikt plašāku un virkni sarežģītu uzdevumu (paralegals pat pārstāvēt klientus tiesā dažās valstīs un administratīvos tribunālus), Paralegal peļņa turpina pieaugt. Vidējā paralegal alga ir 50561 $ gadā, bet paralegals bieži padarītu caur prēmijas. Virsstundas var pievienot arī ievērojamu naudas, lai paralegal ir algas.

Sprādzienbīstams Nodarbinātības perspektīvas

Paralegal lauks ir viena no visstraujāk augošajām profesijām uz zemeslodes. ASV Department of Labor, Bureau of Labor Statistics prognozē nodarbinātība paralegals un jurista palīgi augt 15 procentus desmitgadē beidzas 2026, daudz ātrāk, nekā vidēji visās profesijās. Starp faktoriem, kas šo izaugsmi, ir klientu pieprasījums pēc lētākiem efektīvāku piegāde juridiskajiem pakalpojumiem. Tā stundas likmes, ko iekasē advokāti parasti ir dubultā vai trīskāršā likmes paralegals par to pašu uzdevumu, juridiskā firma ekonomika pilnvaras pieaugošā izmantošana paralegals, lai samazinātu izmaksas. Tā rezultātā, paralegal karjera ir viens no karstākie nav juristi darbu juridiskajā nozarē.

Easy Karjeras Entry

Atšķirībā no juristiem, kas izpildāmajām septiņus gadus formālo izglītību un izturējuši bārs eksāmenu praktizēt tieslietas, jūs varat kļūt paralegal tik maz, kā pāris mēnešu pētījumā. Turklāt, paralegals nav nepieciešams apmeklēt ķieģeļu un javas iestādi; jūs varat iegūt. Paralegals ar bakalaura grādu juridiskajiem pētījumiem vai saistīto grādu vai bakalaura grādu jebkurā jomā un paralegal sertifikātu no ABA apstiprināts paralegal programmas ir visvairāk nodarbinātības iespējas.

Intelektuālā Challenge

Paralegal darbs ir intelektuāli sarežģīts un ietver virkni augsta līmeņa prasmes. Visveiksmīgākās paralegals ir problēmu-solvers un inovatīvi domātāji. Paralegals jākļūst priekšmetu eksperti savā specialitātē jomā un maģistra juridiskajām procedūrām, pētniecības, izstrādes un citas prasmes. Tām ir palikt uz augšu arvien mainās likumi un jaunu juridisko tendencēm un attīstību, bet saskarsme ar advokātu, pretinieku advokāts, pārdevēji, darbiniekiem, klientiem un citiem. Darbs ir daudzveidīgs, un katru dienu nes jaunus izaicinājumus.

Rising Prestige

Kā paralegals veic vairāk sarežģīta un grūti strādāt, paralegal prestižs pieaug. Paralegals vairs vienkārši advokāta palīgu; tie pieņemot vadības lomas korporācijām, vadības lomas advokātu birojiem un uzņēmējdarbības lomas neatkarīgu paralegal uzņēmumos. Gadu gaitā paralegals ir pārpasaulīgu attēlu apskaidrotā juridisko sekretāri kļūt ievērotas locekļi juridiskās komandu.

Iespēja palīdzēt citiem

Karjera kā paralegal piedāvā unikālu iespēju, lai palīdzētu citiem. Šīs iespējas atšķiras atkarībā no paralegal prakses jomā. Piemēram, miesas paralegals palīdzība ievainoti prasītāji saņem kompensāciju par zaudējumiem; intelektuālais īpašums paralegals palīdzība klientiem patentu un aizsargāt savas unikālas idejas un ģimenes tiesību paralegals palīdz klientiem konfliktu pilns šķiršanās un aizbildnības lietām. Paralegals sabiedrības interesēs sektora palīdzības trūcīgās un nelabvēlīgās iedzīvotāju grupas ar juridiskiem jautājumiem, sākot ar aizsardzību no vardarbības ģimenē līdz palīdzības gatavo testamentu.

Klientu Kontakti

Kaut paralegals strādā uzraudzībā advokātu, daudzi paralegals ir tiešs kontakts ar klientiem. Piemēram, paralegals intervētu potenciālos klientus vērtēt savas lietas, sagatavot klientiem par liecībām un nopratināšanu tiesas procesā, darbs ar klientiem, lai savāktu dokumentus un datus, palīdz klientiem sagatavot atklāšana reakciju un kalpo kā klienta kontaktpersona visā gadījums vai darījums. Atsevišķos prakses jomās, piemēram, šķiršanās, bērna aizbildniecības, un ievainojuma, paralegals “turēt klienta roku” grūtus laikus. Daudziem paralegals, neformālā konsultācijas un atbalstu, ko tie sniedz satraukumu klienti ir daži no visvairāk apbalvot darba aspektiem.

Novirzot Juridiskais dienests struktūra

Dažu pēdējo gadu laikā, juridiskā nozare ir piedzīvojusi radikālas pārmaiņas veidā, juridiskie pakalpojumi tiek piegādātas. Advokāti vairs nav monopols uz likumu. Jauni likumi tiek atver durvis paralegals veikt plašāku uzdevumu loku nekā jebkad agrāk, piemēram, pārstāvot klientus administratīvajās sēdēs, sniedzot pakalpojumus tieši sabiedrībai (piemēram, juridiskās formas, sagatavojot vai testamentu izstrādi) un uzsākot virtuālo paralegal uzņēmumi, kas atbalsta advokāti visās prakses jomās. Tā kā daudzas organizācijas un grupas, spiediet, lai nodrošinātu vienlīdzīgu piekļuvi tiesu uz maznoslogotām indivīdiem, paralegals kalpos izšķiroša nozīme, saglabājot juridiskās izmaksas pārbaudi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *