Uzlabot savu sporta karjeras Motivācijas vēstule

Uzlabot savu sporta karjeras Motivācijas vēstule

Pavadvēstulē ļauj jūsu personību spīdēt cauri, dod jums iespēju, lai veicinātu izceļ jūsu CV un iepazīstinātu ar sevi, kas ļauj jums pielāgot savu vēstījumu individuālā darba devējam, un dod jums iespēju, lai aprakstītu, kāpēc tu esi labs fit darbs. Tas ir spēcīgs instruments!

Tāpat ir jūsu iespēja, lai parādītu savas komunikācijas prasmes un savu saistību līmenis un entuziasmu par atvērto sporta karjeras stāvoklī. Šeit ir daži padomi, lai dotu savu pavadvēstuli palielināt:

Personalizējiet savu pavadvēstuli

Lielākā iesakām samazinot savu CV uz vienas lapas, vai vismaz saīsināt. Pavadvēstulē ļauj piedāvāt specifiku, kas nevar parādīt līdzi savu CV.

Ja jūs nopelnījis visas konferenci apbalvojumus futbolā, un tagad jūs esat piesakās uz futbola coaching pozīcijā, pavadvēstuli piedāvā iespēju, lai runātu par šo pieredzi. Kaut CV var samazināt līdz “nopelnījis visu konferenču apbalvojumus futbolā” pavadvēstuli pieļauj iespēju runāt par iemesliem, jums bija iespēja paveikt šo godu.

Ja organizēšana ir jūsu spēks, pārliecinieties, ka rāda caur jūsu pavadvēstuli. Ja tas ir radošums, pieņemsim, ka prasme parādīt caur profesionāli, bet stilīgu pavadvēstuli.

Mērķa Cover Vēstule konkrētam amatam

Ideālā gadījumā jums nav veikt daudz izmaiņu savā sporta karjeras CV, bet jābūt gatavam veikt būtiskas izmaiņas katrai pavadvēstuli. Ievērojami atšķiras pavadvēstuli ir bieži nepieciešams, ja vienu pozīciju jūs turpināt, ir būtiski atšķirīgs no otra jūs mēģināt zemi.

Koncentrējieties uz īpašībām, kas palīdzēs jums būt labākais kandidāts šim amatam. Ja ir reklāma vai kontakts norāda, kādi kvalifikācijas pozīciju ir, pārskatiet šo kvalifikāciju un risināt katru no tām. Focus par to, kāpēc jums ir labi piemērots darbam, kā jūs runājat par savu kvalifikāciju.

Ja jums nav izpildīts viens no kvalifikācijas, tagad ir jūsu iespēja, lai izskaidrotu, kāpēc darba devējam vajadzētu izdarīt izņēmumu. Pieņemsim, ka viņi meklē piecu gadu pieredzi, bet jums ir tikai trīs gadus. Jūs varat atzīmēt, “Lai gan man ir tikai treneris vidusskolas futbola trīs gadus, es spēlēja koledžas futbolu visus četrus gadus un ieguva visas-konferences apbalvojumus.”

Protams, nav meli vai pārspīlēt, jo jūs nevēlaties, lai sāktu darbu šādā veidā, risku zaudēt darbu par šo jautājumu nākotnē, vai arī to kā raizēm atpakaļ jūsu prātā.

Savienojumi ar potenciālajiem darba devēja

Ja jums ir dažas personas savienojumi ar potenciālo darba devēju, pārliecinieties, ka pieminēt tos, pavadvēstulē. Tas ļaus cilvēkiem lasa jūsu pavadvēstuli padarīt šo asociāciju.

Say jūs piesakoties darbam ar nelielas līgu beisbola komanda pēc absolvēšanas no koledžas. Lai gan vidusskolā, jums strādājis ar šo komandu koncesiju. Neuzskatiet, ka visi uzreiz atpazīt savu vārdu. Atcerieties, ka pozīcijas mainās, un, iespējams, cilvēks vai divas lēmumu pieņemšanas procesā var nebūt informēti par jūsu pagātnes pakalpojumu.

Varbūt jūsu bijušais priekšnieks, Mr Smith, kura viedoklis tiek cienīts, ir minēts, ka jums tiks izmantojot. Tagad, kad jūs pieminēt savus iepriekšējos saites uz klubu, lasītājs var domāt, “Ak jā, šis ir pieteikuma Mr Smith man pastāstīja par”. Arī izmantot LinkedIn atklāt savienojumus no uzņēmuma jums var nebūt informēti par.

sasniegumi

Tātad koledžā un savu pirmo pāris gadu laikā no skolas, jums ir piled up veikumu darba ar sporta departamenta mazā skolā. Jūs meklējat pārcelties uz jaunu izaicinājumu, un, lai jūsu kredītkartes, saraksts sasniegumiem jūsu CV ir garš.

Pavadvēstulē piedāvā iespēju izcelt dažus no sasniegumiem, kas vislabāk attiecas uz konkrēto pozīciju jūs turpināt. Ja jūs piesakāties informāciju par sporta darbu, jūs varētu rakstīt, “Es saņēmu daudzus apbalvojumus skolā, bet es esmu īpaši lepns par tika pagodināta ar koledžas Sporta informācijas Directors Association 2005. gadā …”

Pieprasīt Intervija

Kad esat īsi teicis lasītājam, kāpēc jūs būtu lieliski piemērots darbam, pārliecinieties, lai paustu savu interesi tikšanās ar savu potenciālo darba devēju. Tas vēlreiz parāda, entuziasmu un atgādinās lasītājam pārskatīt savu kontaktinformāciju.

Motivācijas vēstule paraugs par sporta darbu

Barry Alen
1234 Central City
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
e-pasts: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24. marts 2019

Mr James Jackson, vadītājs
The Grand Canyon spārēm
123 Riverrun Road
Glendale, AZ 91020

Dear Mr Jackson:

Lūdzu, pieņemiet šo vēstuli un pievienoto CV kā zīmi manu dziļu interesi nostāju aramzeme Coach, kas ir atvērts ar Grand Canyon spārēm.

Laika gaitā pēdējo 7 gadu laikā, man ir bijusi privilēģija kalpot kā Head Beisbola Coach par Desert View High School Tempe, Arizona. Šajā amatā esmu apmācīts vairāk nekā 50 spēlētājiem, kuri ir devušies uz play beisbola koledžā, nelielas līgas, un lielāko uzņēmumu līmenī, sasniedzot 4 5A valsts čempionāts, 2 5A Valsts finālisti klasifikāciju un 6 reģionālajos čempionātos.

Kā personīgi atalgojot es atrast coaching augstu schoolers, es garām vasaras uztraukums veicinot beisbola programmu nelielas līgā. No 2009. līdz 2012. gadam, es spēlēju kā Catcher par Glendale Desert suņiem, throwing skrējēji mēģina nozagt otrā vai trešā par 60% no maniem mēģinājumiem. Es Tādējādi tiktu ļoti satraukti par ceļošanu ar Grand Canyon spārēm, kā jūsu aramzeme Coach, izmantojot manu pierādīts coaching iemaņas, lai veicinātu panākumus jūsu 2019 vasaras sezonā un ārpus tās.

Jo man, jūs varētu atrast motivācijas treneris ar mūža aizraušanās beisbola ko papildina spēju izcelt labāko katrā atsevišķā atskaņotāju. Lietpratīgs apzinātu personas priekšrocības un problēmas manā komandas dalībniekiem, es saprotu, kā pielāgot savu coaching stils veidos, kas būtiski veicina spēlētāju izaugsmi, uzlabošanu un panākumus.

Paldies par jūsu laiku šo pieteikumu izskatīšanas; lūdzu, dariet man zināmu, ja ir kāda papildu informācija, varu sniegt. Es būtu ļoti pateicīgs par iespēju tikties ar jums personisku interviju, un es ceru dzirdēt no jums drīz.

Ar laba vēlējumiem,

Coach Barry Allen

Korektūru

Bez atkārtotas lasīšanas pavadvēstuli pats, pārliecinieties, lai būtu uzticams draugs vai divu izlasīt vēstuli. Ja kāds šajā jomā jūs zināt, var pārskatīt vēstuli, pat labāk. Iedrošiniet viņus ne tikai zīmju drukas kļūdām, bet kritizēt jūsu vispārējo vēstuli un ieteikt idejas tie var būt.

Varbūt jūs piekrītat, nepiekrītat, vai nāciet uz kādu lēmumu vidū. Bet jums būs aktīvi domāt par to, kā vislabāk sazināties ar savu pieredzi un kvalifikāciju. Atcerieties, ka jūs gatavojaties būt rakstot dažādus attiekties burtiem katrā konkrētajā stāvoklī, tāpēc rūpīgi korektūru katru reizi.

 

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *