Starpība starp interning pie Mazā uzņēmuma salīdzinot Large Company

Posted on

 Starpība starp interning pie Mazā uzņēmuma salīdzinot Large Company

Kad vasaras prakses sezonas hits, daudzi jaunie kandidāti ir jāizlemj, kāda izmēra uzņēmumam viņi vēlas strādāt, start-up, kas ir vidēja lieluma uzņēmums, vai lielu uzņēmumu. Lai gan prakses parasti ir zināmas līdzības, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma, savu lomu, pieredzi un iespējas var atšķirties, kā jūs pārvietoties no lielāka uzņēmuma mazāku vienu. Ne zinot atšķirību var būt stresa, ja jūs mēģināt izlemt, kuru prakse ir piemērots tieši Jums.

Kad zemes stažēšanās, neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir liels vai mazs, jūs saņemsiet lielu praktisku pieredzi, atsākt celtnieks, tīklošanas iespējas, un iespēja patiešām izlemt, ja jūs vēlaties veikt šo laukumu pēc skolas beigšanas.

Brand Name atzīšana

Daži cilvēki iegūt prakses pieredzi lielajiem uzņēmumiem, piemēram, Fox un NBC , piem. Liels, zīmolu kompānija prakse savā CV var palīdzēt jums zemes darbu pie vienaudžu kompānija pēc skolas beigšanas.

Big nosaukumi jautājums vēl tādās jomās kā likuma, un tad, kad cilvēkresursu personāla skenēt atsāk ievērojamas uzņēmumu nosaukumi izceļas. Ja jūs studē mārketingu, jūs pievienot daudz lielāka nozīme, lai jūsu CV, ja jūs intern Disney, nevis boutique firma.

Vidēja lieluma Sabiedrisko attiecību firma var piedāvāt lielu pieredzi dažādos veidos, un var būt nosaukums atzīšanu vietas, kas var palīdzēt jūsu pēc koledžas perspektīvas. Mazie uzņēmumi ir savas priekšrocības, bet jums nebūs iegūt vārdu atpazīšanas priekšrocības. Jūs varētu arī būt grūtāk atrast slaveniem mentoriem ietvaros mazākiem uzņēmumiem, un ir mazāk pieejami nozares veterāni, kuri esam bijuši cauri sasmalcina un dzīvoja, lai pastāstītu par to.

In perfect pasaule, jūs varētu gūt labumu no piedzīvo vairākas dažādas lieluma uzņēmumiem un perks, kas iet kopā ar katra konkrētā prakses.

Pie lielākiem uzņēmumiem, faktiski nodrošinot praksi, var būt daudz padziļinātu procesu. Jūs, iespējams tikties ar personāldaļu pirmais uzzināt par konkrētās piemērošanas termiņiem, sākuma datumiem un beigu datumus. Jūs varētu arī dot korporatīvās reklāmas preces, piemēram, portfeļu, pildspalvas un citi labumi, kas veic uzņēmuma logotipu.

Atkarībā no uzņēmuma lieluma un to, kā konstatēt to prakses programma ir, tad uzņēmums var ārstēt interni uz bezmaksas pusdienām, izpildvaras pusdienas sērijas skaļruņiem, intern sajaukšanos notikumi, un vairāk. Pie lielākiem uzņēmumiem, tur bija vairāk cilvēku apkārt, bet jums var nebūt iespēja tikties ar viņiem.

Iegūšana darba pieredze

Kad interns ar par mazāka un vidēja lieluma uzņēmumiem, jūs, iespējams, varētu veidot ciešākas attiecības ar cilvēkiem, jūs strādājat ar, jo tur ir mazāk no tiem un mazāk interni.

Jums var būt arī vairāk reālas iespējas, lai palīdzētu citiem, par dažādiem projektiem. Tipisks uzdevumi jums veic kā interns-administratīvo darbu, pētniecību, ņemot piezīmes, un ievērojot sapulces, ne vienmēr atšķiras no darba jūs varētu darīt pie lieliem uzņēmumiem. Vienīgā atšķirība ir tā, ka jums ir vairāk iespēju uzņemties lielāku atbildību un daudzveidīgāki uzdevumus.

Ja jūs apsverat stažēšanās ar uzņēmumu, kas dara interesantas lietas, bet neviens nav dzirdējis par tiem, kas ir labi. Vai praksi, veikt ilgstošu iespaidu, jūsu vislabāk iesaistīties jēgpilnā darbā, tīkla, un palīdzēt ar tik daudziem dažādiem uzdevumiem, cik iespējams. Pie lielāka kompānija, jūs joprojām varat saņemt lielu pieredzi, bet jūs varētu arī beigties spēlējot datorspēles pie tukšā galda visu dienu.

Vide

Jūs varētu atrast, ka interning par lielāku uzņēmumu jūtas kā vispārēju bezpersoniskā pieredzi dažos veidos. Mazākiem uzņēmumiem ir daudz vieglāk laiks radot personas jūtas, un tāpēc, ka darbinieki nebūs tik liels, jūs varat patiešām obligāciju un iepazīt jūsu darba kolēģiem.

Ar mazākiem uzņēmumiem, jūs, iespējams, ir piekļuve darba ņēmējiem, kuri ir diezgan augstu uzņēmumā, kas var pakļaut jūs vairāk interesantu darbu un ietekmīgus kontaktus. Savukārt, interni pie lielākiem uzņēmumiem var atrast sev padarīt kopijas un satveršanas kafiju zemāka līmeņa darbiniekiem.

Šajās dienās, lielākā daļa studentu būs interns ar vairākiem uzņēmumiem visā gaitā savas koledžas karjeras. Kad esat pabeidzis savu praksi ar mazāku uzņēmumu, turpināt stažēšanās ar atpazīstamu zīmolu nosaukumu firma.

Jūsu agrāk interns pieredze palīdzēs jums zemes diezgan liels vārdu. Ņemot abas šīs iespējas būs sabalansēt savu CV un sniegt noderīgu pieredzi divās dažāda lieluma uzņēmumiem. Cerams, beigās savu prakses, jums ir labāk sajust lieluma un uzņēmuma veida, kurā vēlaties strādāt pēc koledžas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *