Kā atrast darbu-at-Home Job

Posted on

 Kā atrast darbu-at-Home Job

Sākt ar šiem 5 Basic soļi, lai atrastu darbu-at-Home Job

Kā es varu atrast darbu-at-home darbu? Šis ir jautājums, es esmu jautāja bieži. Ja tur bija viens vienkāršs atbilde uz šo jautājumu, šī vietne būtu daudz mazāk resursu. Bet fakts ir, kā atrast darbu-at-home darbs ir tērēt daudz laika un grūti strādāt par to. Tas ir process, un nav viens vienkāršs, garantēta ceļu. (Patiesībā, jebkurš darbs mājās iespējas, kas padara to skaņu, piemēram, ir iespējams darbs mājās scam.)

Tomēr ir daži pamata soļi, lai, sākot šo procesu, lai atrastu darbu-at-home darbu

Pirmais solis

1. Novērtējiet savu dzīvi

Pirms jūs hop tiesības un mēģināt atrast darbu mājās darbu, pavadīt kādu laiku domājot par šo mērķi.

Kāpēc jūs vēlaties strādāt mājās? Vai jūs vēlaties pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni? Ja tā, pārliecinieties, ka jūsu jaunā karjera, patiesībā, lai jūs varētu baudīt savu ģimenes laiku. Ne katrs darbs mājās darbu piedāvā labāku darba un ģimenes dzīves līdzsvaru.

Kāda veida darbu jūs vēlaties darīt no mājām? Vai jūs mēģināt izrauties no jūsu pašreizējās karjeru? Ja tā, paturiet prātā, ka, sākot jaunu karjeru, īpaši vienu darba mājās, var maksāt mazāk un būtu grūtāk ielauzties.

Ja esat stay-at-home mamma, kas vēlas veikt dažas papildu naudu, tas ir jūsu laiks un bērnu aprūpes vajadzībām, kas jums ir nepieciešams apsvērt. Jums var būt nepieciešams algot aukle, kas sagriež jūsu ienākumiem. Jums ir līdzsvarot divas.

Galu galā runa ir uz leju, uz jautājumu: Vai man strādāt mājās? Noteikti atbilde ir jā.

Nākamais

2. Sašaurināt savu fokusu

Ir tik daudz iespējas, kā strādāt no mājām. Jūs varat sākt jums pieder mājas bizness, jūs varat uzņemt papildu naudu darot maz mikro darbu, jūs varat kļūt par brīvmākslinieks vai konsultants šajā jomā jūs esat, jūs varat pārvērst savu pašreizējo darbu, par teledarbu stāvoklī, vai arī jūs varat atrast pilnu -laika teledarbu darbu.

Atkarībā no jūsu prasmes, pieredzi, izglītību un dzīvesveidu, daži no šiem variantiem ir būs vieglāk ielauzties nekā citi.

3. Sāciet Meklē / Pētot

Ja jums ir izpētījuši, vispārējo virzienu vēlaties iet, tad sāktu nu darba meklēšanā vai atrast pareizo mājas biznesa iespēju.

4. Noteikt mērķus (nav termiņš)

Ja vēlaties strādāt no mājām, kad jūsu bērns sāk skolas vai pa vasaru, vai arī jebkurā citā dienā, padarītu šo savu mērķi.

Paturiet prātā, tomēr, ka ir daudzas lietas, no jūsu kontroli. Un, kamēr jums ir nepieciešams turpināt darbu, lai sasniegtu šo mērķi, jūs nedrīkstat. Un pārliecinieties, ka jūsu mērķis ir saprātīgs.

Break mērķi uz leju, lai reizi nedēļā vai katru dienu to-do sarakstu. Iestatīt noteiktu laiku nedēļā veltīt savu darba vietu meklēšanu. Un pie tā. Darbs mājās nozīmē tiek disciplinēts ar savu laiku. Vai nav sidetracked ar interesantiem rakstiem, vai sociālo mediju, kad esat pētot tiešsaistē.

Nākamais

5. novēršana

Ja jums nav, kam nekādu panākumu, ieskatieties soļiem esat zaguši un meklēt vāju punktu. Vai jūs, kas attiecas uz jums ir kvalificēti darbu? Vai jūsu CV bez kļūdām un krāsām pievilcīgu priekšstatu par visiem savas prasmes? Vai jūs rakstīt efektīvu e-pastus potenciālajiem darba devējiem? Ja jums neizdodas veikt jūsu mērķis ir realitāte, izlasiet šo rakstu, lai nedaudz vairāk ieskatu par to, kas varētu būt saimniecībā jums atpakaļ.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *