Kā Adrese pavadvēstuli

 Kā Adrese pavadvēstuli
Uzrunājot pavadvēstuli var būt sarežģīta, ja jūs atbildat uz darbu sarakstā un vai nu nav kontaktpersonas vārdu vai nezina iznomājot pārvaldnieks dzimumu.

Pirmkārt, mēģināt uzzināt vārdu un dzimumu kontaktpersonai. Daži darba devēji domā slikti par pretendenta, kurš nav to laiku, lai uzzinātu, iznomājot pārvaldnieks vārdu.

Tomēr, ja jūs kādu pētījumu, un vēl joprojām nav pārliecināts, kurai jūs risināt jūsu vēstules, tas ir labāk, lai ir droša un izmantot vispārēju sveicienu. Tas ir arī pieņemami, lai sāktu vēstuli bez sveicienu.

Iespējas Uzrunājot pavadvēstuli

Ja jūs neesat pārliecināts, kurai, lai risinātu savas attiekties burtiem, jums ir vairākas iespējas. Pirmais ir noskaidrot personas vārdu jūs sazināties. Ja nosaukums nav iekļauts darba sarakstā, jūs varētu uzmeklēt nosaukumu iznomājot pārvaldnieks uzņēmuma mājas lapā.

Ja jūs nevarat atrast vārdu kontaktpersonu uzņēmumā, jūs varat vai nu atstāt off sveiciens no jūsu pavadvēstuli un sākt ar pirmo daļu Jūsu vēstuli, vai izmantot vispārēju uzruna.

Kā Adrese pavadvēstuli Bez kontaktpersona

Ir dažādi vispārējās pavadvēstuli sveicināšana jūs varat izmantot, lai risinātu Jūsu vēstuli. Šīs vispārējās pavadvēstule sveicieni neprasa, lai jūs zināt nosaukumu iznomājot pārvaldnieks.

Šajā aptaujā vairāk nekā 2000 uzņēmumu, Saddleback College konstatēja, ka darba devēji dod priekšroku šādiem sveicienus:

  • Dārgais nolīgšana vadītājs (40%)
  • Dear Sir / Madam (27%)
  • Uz kurām tā var attiekties (17%)
  • Cienījamie Cilvēkresursu direktors (6%)
  • Atstājiet tukšu (8%)

Vai atcerieties, ka termini, piemēram, “Uz kurām tā var attiekties” var šķist datēta, tāpēc labākās iespējas var būt vai nu izmantot “Dārgais iznomājot pārvaldnieks” vai neiekļaut sveicienu vispār. Vienkārši sākt ar pirmo daļu Jūsu vēstuli.

Kā Adrese pavadvēstuli par Non-specifiskas dzimumu nosaukums

Ja jums ir nosaukums, bet neesat pārliecināts par personas dzimumu, viena iespēja ir iekļaut gan vārds un uzvārds Jūsu sveiciens, bez jebkāda veida nosaukumu, kas atklāj dzimumu:

  • Cienījamie Sydney Doe
  • Dārgais Taylor Smith

Ar šiem dzimumiem divdomīga vārdiem veidiem LinkedIn var būt noderīgs resurss. Tā kā daudzi cilvēki iekļaut fotogrāfiju ar savu profilu, vienkāršu meklēšanu no personas vārda un sabiedrība LinkedIn, varētu uzlocīt kontaktpersonas fotogrāfiju.

Atkal, jūs varat arī pārbaudīt uzņēmuma mājas lapā vai sazinieties ar uzņēmuma administratīvo palīgu, lai iegūtu plašāku informāciju, kā arī.

Kas Nosaukums lietot

Pat ja jūs zināt nosaukumu un dzimumu personas, kurai jūs rakstāt, rūpīgi jādomā par to, ko virsraksts jūs izmantosiet savu uzrunu. Piemēram, ja persona ir ārsts vai tur doktora grādu, jūs varētu vēlēties, lai risinātu Jūsu vēstuli “Dr. Uzvārds “, nevis” Ms. Uzvārds “vai” Mr. Uzvārds “. Citi nosaukumi varētu būt” Prof “,” red “vai” Sgt., “Cita starpā.

Padoms : Kad vēstuli, sieviešu darba devējam, lietot nosaukumu “kundze”, ja vien jūs zināt, dažiem, ka viņa dod priekšroku citu nosaukumu (piemēram, “Miss” vai “Mrs”).

“Kundze” ir vispārējs nosaukums, kas nav apzīmē ģimenes stāvokli, tāpēc tā darbojas jebkurā sieviešu darba devēja.

Kā formatēšana uzrunu

Kad esat izvēlējies sveiciens, sekot to ar kolu vai komatu, atstarpi, un tad sākt pirmo rindkopu Jūsu vēstuli. Piemēram:

Cienījamie nolīgšana vadītājs:

Pirmā daļa no vēstules.

Kā adrese e-pastu Cover Letter

Iznomājot vadītājiem iegūt daudz e-pastus katru dienu. Padariet to viegli viņiem, lai skenētu jūsu e-pastu, un sekot, iekļaujot skaidru tēmas rindiņu un parakstu ar savu kontaktinformāciju. Ir svarīgi, lai risinātu e-pasta pavadvēstuli pareizi, ieskaitot personas vārda darbā par pozīciju, ja jums ir kontakts, lai nodrošinātu, ka jūsu vēstule kļūst pamanīju.

Subject Line Email ziņojumu

Nekad neatstājiet priekšmets rindu tukšu. Pastāv liela iespēja, ka, ja darbā pārvaldnieks saņem e-pastu bez tēmas rindā, tie būs izdzēsiet to pat bothering, lai to atvērtu. Tā vietā, uzrakstīt skaidru tēmu, norādot savus nodomus.

Norādiet darbu piesakāties tēmas rindā uz jūsu e-pasta ziņu, lai darba devējs zina, ko darbs jūs interesē, kā arī. Tie var būt darbā vairākām pozīcijām, un jūs vēlaties, lai noteiktu pozīciju jūs interesē viegli.

Uzrunājot kontaktpersonai

Ir dažādi pavadvēstuli sveicināšana jūs varat izmantot, lai risinātu savu e-pasta ziņu. Ja jums ir kontaktpersona uzņēmumā, risināt vēstuli Ms. vai Mr. uzvārds. Ja neesat dota kontaktpersonu, pārbaudiet, vai jūs varat noteikt e-pasta saņēmēja vārdu.

Ja jūs nevarat atrast kontaktpersona uzņēmumā, jūs varat vai nu atstāt off sveiciens no jūsu pavadvēstuli un sākt ar pirmo daļu Jūsu vēstuli vai izmantot vispārēju uzruna.

Body Email pavadvēstuli

Jūsu pavadvēstuli ķermenis ļauj darba devējs zina, kādā stāvoklī jūs piesakāties, un kāpēc darba devējam jāizvēlas jums interviju. Tas ir, ja jūs pārdodat sevi kā kandidātu. Pārskatiet darba piedāvājumu un ietver piemērus atribūtiem, kas visvairāk atbilst tiem viņi meklē.

Svarīgi : Kad sūtāt e-pasta pavadvēstuli, ir svarīgi ievērot darba devēja norādījumus par to, kā iesniegt savu motivācijas vēstuli un CV.

Pārliecinieties, ka jūsu e-pasta pavadraksti ir labi uzrakstīts kā jebkuriem citiem dokumentiem, kas sūta.

secinājums

Ja ir pievienotas jūsu CV, nerunājot par to, kā daļu no sava secinājuma. Tad pabeigt savu pavadvēstuli ar pateicību, ka darba devējam, lai uzskatītu tevi par pozīciju. Iekļaujiet informāciju par to, kā jūs sekot. Iekļaut slēgšanu, pēc tam sarakstā savu vārdu un e-pasta parakstu.

paraksts

Jūsu e-pasta paraksts jāiekļauj Jūsu vārds, pilna adrese, tālruņa numurs, e-pasta adresi, un LinkedIn profila URL (ja tāds ir), lai tā ir viegli darbā vadītājus sazināties.

Piemērs:

Vārds Uzvārds
Iela
Pilsēta, valsts Zip Code
pasts
Tālrunis
LinkedIn

Vairāk Cover Letter Tips

Pārskatiet Cover Letter Paraugi: Ir grūti rakstīt attiekties burtiem no nulles. Lai padarītu dzīvi vieglāku – un lai pārliecinātos, ka jums nav aizmirst nevienu no tiem, nepatīkams noformēšanas noteikumiem – sāciet ar to pavadvēstuli paraugus. Nosūtot e-pasta versija vietā? Paskaties dažus piemērus pasta attiekties burtiem, lai sāktu.

Pielāgot jūsu Motivācijas vēstule: Kāpēc personalizēt jūsu pavadvēstuli katru reizi, kad pieteikties darbu? Tā pat līdzīgi amata nosaukumi ir atšķirīgas prasības. Par pavadvēstuli mērķis ir parādīt iznomājot pārvaldnieks, ka tu esi labākais kandidāts šim konkrētajam darbam. Pielāgot jūsu pavadvēstuli palīdzēs jums uzsvērt savas prasmes un pieredzi, un to, kā tie atbilst ar darba prasībām.

Pareizrakstības pārbaude nosaukumi: Visbeidzot, pirms nosūtīšanas pavadvēstuli, lai pilnīgi pārliecināts, ka jums ir uzrakstīti iznomājot pārvaldnieks vārdu pareizi. Tas ir sava veida maza kļūda, kas var maksāt jums darba interviju.

Uzmanīgi Korektūru Jūsu vēstule: Vai jūs sūtāt e-pastu vai augšupielādēt vai pievienot izdrukājamu pavadvēstuli, tas ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka jūsu pavadvēstuli un atsākt tiek rakstīts, kā arī jebkuru citu darījumu sarakstē. Ja jūs varat, ir draugs korektūru pirms jūs hit nosūtīt, uzņemt pareizrakstību vai gramatikas kļūdas.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *