10 Labākais Nepilna laika Jobs senioriem

Posted on

Labākais Nepilna laika Jobs senioriem

Vai jums ir jāstrādā, vēlas papildināt savus ienākumus, vai arī vienkārši cer palikt aktīvs pensijā, nepilna laika darbs ir kopīgs pensionāriem vidū. Daži nepilna laika darbs ir labāks vecākiem darbiniekiem, nekā citi. Atzīsim: nav svarīgi, cik piemērots jums, jūs, iespējams, vēlaties atstāt fiziski grūti sīkumi jaunākiem darba ņēmējiem, kuri nav tik uztrauc metat muguru, utt

Labā ziņa ir tā, ka ir nepilna laika darba vietas, lai atbilstu katra priekšroku, profesionālo pieredzi un prasmju kopumu. Vai jūs vēlaties strādāt ar lielo ārā vai no komforts jūsu mājās birojs, kas ir viens no šiem koncertiem varētu būt labs fit jums.

konsultants

Ja jums patīk jūsu karjeru, bet vēlas tērēt nedaudz mazāk, to darot, konsultācijas varētu būt ideāli piemērots Jums. Pārvērtiet savu pieredzi, tīklu un pieredzi labas priekšrocības un strādā nepilnu darba laiku, lai savu veco darba devēja vai citiem uzņēmumiem savā jomā.

Vidējais atalgojums par konsultācijām ir visas kartes, un lielā mērā ir atkarīga no lauka, ko pensionējas no. Lai iestatītu ātrumu, sāk izdalot kompensāciju par nostrādātajām stundām. Tā ir arī laba ideja, lai pārbaudītu ar citiem konsultantiem savā jomā, lai noskaidrotu, kā viņi strukturēt savu kompensāciju; tas ir par katru stundu, katru atsevišķu projektu, vai arī viņi vēlas strādāt par honorārs?

privātskolotājs

Retired skolotājiem ir izglītību un pieredzi, lai palīdzētu skolēniem apgūt sarežģītus priekšmetus, audzina pakāpes un gatavojoties eksāmeniem, piemēram, SAT, starp citiem atskaites punktiem. Papildus apmācību, ir arī citas elastīga darba iespējas, kas pieejamas bijušajiem skolotājiem.

Pat ja jūs neesat sertificēts skolotājs, jūs, iespējams, var nodrošināt apmācību studentiem savā jomā, vai tas ir mācīt viņiem matemātikas prasmes vai rediģēt to rakstīt. Vidējais atalgojums atšķiras, atkarībā no līmeņa apmācību (vidusskolas, koledžas, uc) un skolotāja līmeņa formālas apmācības. Lielākā daļa apmācību programmām ir standarta stundas algas likmes.

Athletic Coach

Vēlaties dalīties savā mīlestībā sporta ar jaunās paaudzes topošos sportistus? Koučings varētu būt jums. Maksāt parasti nav liela – daži tūkstoši uz vienu sezonu – bet, ja jums ir nepieciešams nedaudz papildu naudas, un vēlas strādāt ārā, forši kā sporta treneris varētu būt ideāli piemērots Jums. Lielākā daļa darba vietu coaching studentu-sportistiem būs nepieciešama, lai jūs iziet iepriekšējās darbības pārbaudi, lai nodrošinātu studentu drošību.

Nodokļu sagatavotājs

Ja jums ir grāmatvedības pamatu un dod priekšā, ielādēt savu darbu par pirmo daļu gadā, nodokļu sagatavošana var būt nepilna laika darbu jūs esat meklē. Nodokļu sagatavotāji parasti strādā ilgas stundas, izmantojot nodokļu sezonā, kas ilgst līdz 15, vai arī tā aprīlim. Tad viņu grafikiem gandarīt par pārējo gadu.

Maksāt par šo lomu mainīsies atkarībā no jūsu pieredzi, un vai jūs strādājat par mazu uzņēmumu vai lielu valsts organizāciju. Retired grāmatveži varat doties ārštata, kas strādā neatkarīgi no nodokļu firma.

grāmatvedis

Grāmatvežiem nepieciešams, lai būtu ērti, izmantojot grāmatvedības programmatūras programmas, piemēram, QuickBooks, kā arī Microsoft Excel. Tām ir arī piemīt dedzīgi acu par detaļām un starppersonu prasmes, lai sazinātos prasības klientiem / darbiniekiem.

Daudzi grāmatveži strādāt ārštata statusā, ņemot par sajaukumu maziem un lieliem klientiem. Jūsu līmenis oficiālas apmācības un pieredzes būs diktēt, cik daudz jūs varat maksu par grāmatvedības pakalpojumiem.

Medical Maksājuma saņēmēja / Coder

Medicīnas billers un kodētāji tulkot veselības aprūpes pakalpojumus stājas diagnostikas kodus izmantošanai medicīnas rēķinu. Viņi arī sagatavot, nosūtīt un izsekot medicīnas rēķinus, lai pacientiem un apdrošināšanas kompānijām. Ņemiet vērā, ka šis darbs prasa sertifikātu, ar dažu darba devēju dod priekšroku kandidātiem ar asociētā grādu vai standarta mācību procesā.

Maksāt var atšķirties par pieredzi un lieluma uzņēmuma jūs strādājat par. To var arī ietekmēt pacienta veida; parasti ārsta prakse vērsta uz gados vecākiem pacientiem būs vairāk procedūras un līdz ar to vairāk norēķinu kodus atrisināt.

Klientu apkalpošanas darbinieks

Klientu apkalpošanas darbi vienmēr ir darbā, un daži no tiem ļaus jums strādāt no mājām. Ja jūs esat labi sazināties pa tālruni vai izmantojot tērzēšanas programmatūru, un nav prātā, problēmu novēršanu ar cilvēkiem, kad viņi nav to labāko, šī loma varētu ļaut jums strādāt nepilnu darba laiku no jūsu mājas birojā. In-personai var būt nepieciešama apmācība, un jāmaksā atšķiras atkarībā no uzņēmuma. Lielākā daļa klientu apkalpošanas darba samaksas stundas likmi.

Virtual Assistant

Ja tu būtu administratīvā palīgs jūsu pilna laika darba karjeru, un jūs esat apmierināts ar tehnoloģijām, virtuālo palīgu loma var palīdzēt jums pārvērst savas prasmes jaunā nepilna laika darbu. Virtual Assistant darbi nav obligāti nepieciešama grādu, bet tie ir vajadzīgi stingri rakstīšanas prasmes un komfortu ar programmatūras programmas, piemēram, Microsoft Office. Lielākā daļa uzņēmumu būs nepieciešama, lai jūs būtu sava datora (lai gan daži var sniegt vienu) un ātrgaitas interneta pieslēgums. Jūs parasti var saņemt atlīdzību par izmaksām jūsu interneta pakalpojumu.

Pet aukle / Dog Walker

Ja jūs esat suņa īpašnieks, un ko izmanto, lai strādātu pilnu darba laiku, jūs atceraties, cik grūti tas bija, lai pārliecinātos, ka jūsu dzīvnieks ieguva savu ikdienas uzdevums. Suņu audzētāji veikt dienas maiņā, tāpēc, ka biroja darbinieki nav jāsacenšas mājās, kad darba dienas beigām. Ja kaķi ir vairāk jūsu ātrumu, vai arī jūs esat vienādas, iespēju dzīvnieku mīlētāji, pet sēdes laikā klienti doties atvaļinājumā, ir lielisks veids, lai nedaudz papildu naudas jūsu kabatā. Apps, piemēram, Rover un Luncināt dara to vienkārši, lai sāktu.

Emuāri / Social Media

Varbūt galvenais darbs no mājām darbu, blogošana nav formālu apmācību – jums vienkārši nepieciešams veids, kā ar vārdiem un pietiekamu komfortu, ar tehnoloģiju, lai uzzinātu, kā izmantot dažādas satura vadības sistēmas.

Ja jūs patiešām tech-savvy, jūs varat vērsties, ka par darbu, kas apstrādā uzņēmuma sociālo mediju kontiem. Lai gan tas ir darbs, kas mēdz šķībs jaunāks, ir sociālo mediju lomas, kur vēlamie vairāk pieredzējuši balss.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *