Svarīgi Soft Skills for Workplace Success

Posted on

Svarīgi Soft Skills for Workplace Success


Piesakoties darbā, daudzi cilvēki mēdz uzsvērt savu grūti prasmes – specifiskas zināšanas un prasmes, kas konkrētajam darbam. Tie parasti ir prasmes, kas var skaidri definēti un mēra. Tas ir arī nepieciešams, lai izceltu svarīgākos mīkstās prasmes jums piemīt, lai parādītu, kāpēc tu esi labākais kandidāts darbam.

Kad esat darbā vai veicināšanu, jūsu sociālās prasmes, var būt tikpat svarīga kā grūti prasmes, kas nepieciešamas, lai sasniegtu panākumus darbā.

Padoms : Soft prasmes ir daudz grūtāk definēt un pasākumu – tie ir starppersonu vai “cilvēki”, prasmes, kas palīdzēs jums veiksmīgi sadarboties ar citiem darba vietā.

Neatkarīgi no darba, jums ir efektīvi sadarboties ar vadītājiem un cilvēkiem virs un zem jums darba grafikā, kā arī citiem, piemēram, klientiem, piegādātājiem, pacientiem, skolēniem utt

Uzņēmumi meklē kandidātus ar abiem prasmēm, kad nomas vairumam pozīcijām veidiem. Tas ir tāpēc, ka, ja jums ir negatīva attieksme, nevar iztikt ar citiem, nav zināmu labi, nedarbojas arī kā daļa no komandas, un nespēj domāt radoši un kritiski, tas nedrīkst svarīgi, cik labi izglītoti un kompetenti jūs esat.

Jums ir nepieciešams, lai ir kāda kopumu cilvēku prasmes iztikt jebkurā darbā, ne tikai tiem, kas strādā tieši ar sabiedrību. Indeed.com, vadošā darba vietā, ir dalīta vērtīgākās iemaņām darba meklētājiem un darba ņēmējiem.

Top Soft Skills darba devēji vēlas,

Šeit ir top septiņi svarīgākie mīkstās prasmes ir gan intervijas, gan darba vietā, no Patiešām direktors Recruiting, Mike Steinerd:

 • Rīkojoties kā komandas spēlētājs – tas nozīmē, ka ne tikai ir kooperatīvs, bet arī parādot spēcīga līdera prasmes, ja nepieciešams.
 • Elastīgums – tas ir ārkārtīgi vērtīga darbiniekiem. Tie, kas var pielāgoties jebkurai situācijai ir uzticama neatkarīgi ir izmet pie viņiem.
 • Efektīva komunikācija – tas ir ļoti svarīgi, lai gandrīz jebkuru darbu. Komunikācija ietver izbīdāma sevi labi, ir labs klausītājs un, izmantojot atbilstošu ķermeņa valodu.
 • Problēmu risināšana un atjautību – neatkarīgi no jūsu profesija, šīs prasmes ir kritiska, kad negaidītas problēmas neizbēgami rodas.
 • Pieņemot atgriezenisko saiti – ne tikai apstiprināšanu, atsauksmes graciozi, bet arī piemērojot šo atgriezenisko saiti, veicina profesionālo izaugsmi.
 • Uzticība ir galvenais – ka to teica, tas ir arī svarīgi, lai vienmēr ir zināšanas un prasmes, lai atbalstītu pašapziņu. Ar to pārliecināti un spēj, jūsu uzraugiem, darbiniekiem un klientiem būs ticēt, ko jūs sakāt.
 • Radošā domāšana – spēja nākt klajā ar unikālu risinājumu vai alternatīvām ir nenovērtējama; tā vada inovāciju un palielina efektivitāti.

Nodarbinātības Prasmes Atšķiras Ījabs

Kad esat meklē līdera pozīciju, nu kā vadītājs vai loceklis komanda, jūs vēlaties, lai izceltu dažādus līdzekļus, nekā tad, ja jūs meklējat tehnisko stāvokli, piemēram,. Maigie prasmes jums ir nepieciešams, lai būtu efektīvs līderis ietver lietas, piemēram, spēja deleģēt un piedāvāt konstruktīvu kritiku.

Informācijas tehnoloģijas pozīcijas prasa iemaņām, piemēram, radošums un spēja prezentēt idejas un risinājumus privātpersonām, gan grupām. Strong komunikācijas prasmes, gan rakstiski un mutiski ir nozīmīga vērtība praktiski jebkurā jomā, katrā līmenī.

Kā Ļaujiet Darba devēji zināt prasmes jums ir

Kad esat rakstiski atsāk un aptver burtus, tas ir svarīgi, lai norādītu prasmes darba devējs meklē jūsu darba pieteikuma materiāliem. Tas pats, ja jūs intervējot. Pārskatīt darba piedāvājumu, un ir gatava sniegt konkrētus piemērus prasmēm jums ir (gan cieto un mīksto), kas ir sakritību darba prasībām.

Noteikti prezentēt savas sociālās prasmes iznomājot pārvaldnieks interviju laikā, un koncentrēties uz saglabājot savas prasmes top-iecirtums uz darbu:

 • Parādiet savu pozitīvo attieksmi un entuziasmu visā interviju.
 • Vai ne tikai teikt, ka jums ir prasmes uzņēmuma vajadzībām – pierādīt to viņiem
 • rūpīgi sagatavoties intervijai, un ir daži piemēri, gadījumos, kad tu izmanto savas mīkstās prasmes efektīvi.
 • Zināt pietiekami daudz par pozīciju un uzņēmuma sarunāties ērti un zinoši ar intervētāju. Darbības var patiesi runā skaļāk nekā vārdi, jo īpaši konkurences vietā.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *