Jaunatnes sporta Oficiālā / tiesneša Darbs apraksti – Algas, nepieciešamās prasmes, un More

Posted on

Jaunatnes sporta Oficiālā / tiesneša Darbs apraksti - Algas, nepieciešamās prasmes, un More

Kas pilda sporta pie jauniešu vai vidusskolas līmenī, sniedz drausmīgs noieta tiem, kas rūpējas par sholastisks sportu, bet var nebūt laika veltīt pilna laika coaching pozīciju. Lai gan darbs var apbalvot un pat nodrošina papildu ienākumus, tas aizņem īpaša persona izcelties šajās pozīcijās. Amatpersonas ir jāpieņem ātri lēmumi, atrisināt konfliktus un rokturi spiedienu.

Kā vēl SKOLAS sporta tiek piedāvāti un piedalīties vairāk spēlētāju, tur joprojām būs nepieciešams amatpersonām. Tiek lēsts, ka 300000 cilvēku pildīt Amerikas Savienotajās Valstīs. Kas pilda arī var kļūt par karjeru, ja izdodas pie jaunatnes līmenī un absolvents aicinot koleģiāls un profesionālo spēles, vai arī tas var būt liels sānu grūstīšanās, kas uztur jūs saistīts ar sportu, līdz esat gatavs turpināt karjeru citur nozarē.

Jaunatnes sporta Oficiālā / tiesneša pienākumi un atbildība

Kā daļu no savas dienas parastajiem pienākumiem un uzdevumiem, jauniešu sporta amatpersona / starpnieks var veikt dažus vai visus no šādiem kritērijiem:

 • Pildīt un kontroles spēles, notikumi un konkursi pārliecinātas, piemērotā veidā.
 • Nodrošināt visiem dalībniekiem saprast un ievērot spēles noteikumus un izvērtēt sodus, ja nepieciešams.
 • Padarīt spēli zvanus ar pārliecību un zināšanām līga noteikumiem.
 • Sekot notikumu sākuma laiku, un sākt vai beigt spēlēt, ja nepieciešams.
 • Pārliecinieties komandām ir atbilstošu aprīkojumu un pārbaudīt gan spēlētājus un aprīkojumu par visiem jautājumiem.

A sporta oficiālās darbojas kā mediators veidu starp spēlētājiem nesaskaņām laikā, un viņu zināšanām un godīgu piemērošanu spēles noteikumu tur spēle darbojas bez aizķeršanās. Spēle amatpersona darbojas kā objektīvu trešās puses, lai norēķinātos nekādas pretenzijas vai domstarpības par pārkāpumiem.

Amatpersonas arī uzturēt un atjaunināt spēļu ierakstus, tostarp, bet ne tikai, nelaimes gadījumiem un incidentiem ziņojumus, laika kartes, un jebkādām komunikācijām veikti ar atpūtas koordinatoru.

Jaunatnes sporta Oficiālā / tiesneša alga

Amatpersonas parasti strādā kā neatkarīgas darbuzņēmējiem. Maksāt mainās atkarībā no sporta un līmenī, bet bieži vien ir dota uz vienu spēļu pamata diapazonā no $ 40 līdz $ 150 spēle. Maksāt var arī iet uz augšu postseason spēles, iespējas, kas parasti saņem piešķirtas augstas amatpersonas.

ASV Bureau of Labor un statistikas nodrošina algu aprēķinus tiesneši, tiesnešu un citu sporta amatpersonas, šādi:

 • Vidējā gada alga:  $ 27.020 ($ 12,99 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga:  vairāk nekā $ 59.240 ($ 28.48 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga:  Mazāk nekā $ 18.220 ($ 8.76 / stundā)

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics , 2018

Svarīgi : Darba kā tiesnesis uz līguma pamata bieži nozīmē, ka jums būs nepieciešams, lai segtu ceļa izdevumus uz un no spēles, iekārtu izmaksas, jebkādas asociācijas nodevām, un citiem darba saistītās izmaksas. Runāt ar nodokli profesionāls par to, vai jūs var atskaitīt šīs izmaksas par savu ienākuma nodokļa deklarāciju.

Izglītība, apmācība un sertifikācija

Ar Jaunatnes sporta amatpersona / tiesnesis pozīcijā ietver pilnvērtīgu izglītības un apmācības prasības, šādi:

 • Izglītība : Parasti pieteikumu apmeklēt nodarbības, ko vidusskolā apvienības vai amatpersonu asociācija piedāvā, lai sāktu ar mācībām. Jaunas amatpersonas parasti strādā zemāka līmeņa spēles, iespējams, vidusskolā vai pirmkursnieks spēles, nevis universitāte, jo viņi strādā savu ceļu augšup un iegūt pieredzi. Daži vidusskolas amatpersonas beidzot sāktu strādāt koledžas spēles.
 • Pieredze : Ne katrs amatpersona ir bijusi sporta viņi strādā, bet tie īstenot centienus, lai saprastu noteikumus un to, kā tos piemērot ietvaros plūsmu spēli. Šķīrējtiesnešu un citas amatpersonas ir jābūt plašas zināšanas par sportu un spēles noteikumiem, lai veiksmīgi veiktu savu darbu.
 • Reģistrācija : Šķīrējtiesnešu ir parasti reģistrējas valsts vai vietējā aģentūra, kas pārrauga sporta programmu.

Jauniešu sporta Oficiālie / tiesneša prasmes un kompetences

Papildus izglītībai un citām prasībām, kandidātiem, kas piemīt šādas prasmes varētu sekmīgāk veikt ar darbu:

 • Laba redze : Šķīrējtiesnešu un citas amatpersonas jāspēj apskatīt pārkāpumus un pārkāpumus precīzi laikā spēle.
 • Saskarsmes un komunikācijas prasmes : Šķīrējtiesnešu un citas amatpersonas ir skaidri paziņo noteikumus un nav konfrontējoši veidā, un izšķirt strīdus starp spēlētājiem.
 • Lēmumu pieņemšanas spējas : Amatpersonas bieži vien ir ātri pieņemt lēmumus par pārkāpumiem un citiem zvaniem.
 • Cietā raksturs : Uzturēt stipru raksturu un neapstrīdamas integritāti.
 • Komandas darbs Ierēdņi darbs ar citiem, lai nonāktu pie savstarpēji lēmumu par nolēmumiem, un veicina attīstību un izglītības pieredzi komandas locekļiem.

Darba Outlook

Saskaņā ar ASV Bureau of Labor Statistics, darba izaugsmes perspektīvu tiesneši, tiesnešu un citu sporta amatpersonas no 2016. līdz 2026. gadam ir vidēji, izraisīja lielāks sporta reģistrāciju, bet kompensēt ar samazinātu finansējumu sporta programmām.

Nodarbinātība pieaugs par aptuveni 8%, kas ir nedaudz lielāks pieaugums nekā vidēji 7% visām profesijām starp 2016 un 2026.

Darba vide

Šķīrējtiesnešu un citas amatpersonas var pavadīt kādu laiku biroja vidē, bet pavada lielāko daļu sava laika uz spēles lauka ar spēlētājiem. Dažos gadījumos tie var būt nepieciešams rallijsprinta, statīva vai skriešanu ilgstoši laikā spēle.

Sakarā ar tiesībpārkāpumu nolēmumiem, darbs var būt saistīts ar stresu mijiedarbību starp oficiālo un spēlētājiem, treneriem vai vecākiem.

Darba grafiks

Daudzi Šķīrējtiesnešu un citas amatpersonas strādā neregulāri, bieži vien nepilna laika stundas. Tie var jāstrādā naktīs, nedēļas nogalēs, un dažos gadījumos, brīvdienas.

Kā iegūt darbu

IZVĒRTĒTU darbu

Nacionālā asociācija Sports amatpersonu ierosina apsvērt šos faktorus, pirms kļūst par oficiālo:

 • Sporta amatpersonas ir ievietoti stipri lādētām situācijās. Viņiem ir nepieciešams, lai saglabātu savu atdzist, pat ja citi ap tiem zaudē perspektīvu un kontroli.
 • Tas aizņem laiku apņemšanos kļūt par top amatpersona. Ir vairāk iesaistīties nekā lasot noteikumu grāmatu. Top amatpersonas apmeklē sanāksmes, sekojiet līdzi izmaiņām sportā, un apmeklēt klīnikas uzlabošanai.
 • Ar to visu, ierēdņi var būt jautri darot savu darbu, pārliecināti, ka viņi ir īstenot laika, lai sniegtu savu labāko darbu.

PIETEIKTIES

Aplūkojiet darba meklēšanas resursiem, piemēram, Indeed.com, Monster.com un Glassdoor.com par pieejamu jauniešu oficiālajām pozīcijām. Apmeklējiet tīmekļa vietnes skolās, parkos, un citām organizācijām, kas attiecas uz atvērtām darba pozīcijām. Spēlēt jebkuru noderīgu pieredzi, kas jūs atšķir, piemēram, citu valstu pieredzi, kas strādā ar jauniešiem vai plūdums citās valodās. Pārbaudiet Nacionālo biedrību sporta darbiniekiem papildu darba piedāvājumi.

TARGET Papildus iespējas

Ja jūs sākat kā jauniešu amatpersonas un mīlestība lomu, jūsu mērķis var kļūt celties caur dažādos līmeņos, līdz jūs sasniegsiet profesionālo līmeni. Algas šajā līmenī ir ienesīgs. Piemēram, Major League Baseball arbitri strādāt arodbiedrībās vidē ar algas sākot gadā 120,000 $ un papildināšanas no gadā 350.000 $. NBA amatpersonu algas ziņots svārstās no $ 200,00 līdz $ 500,000 gadā.

Ir daži no šiem amatiem katru gadu pieejamiem. Lai gan darbs ir krāšņi un augsta profila, ceļa prasības un ilgas stundas veido atšķirīgu dzīvesveidu, nekā officiating lokalizēts jomā.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *