Kā Iekļaut savu kontaktinformāciju par savu CV

Posted on

 Kā Iekļaut savu kontaktinformāciju par savu CV


Kad esat rakstot CV, tas ir svarīgi, lai iekļautu visu savu kontaktinformāciju augšpusē savu CV. Tas ļauj darba devējiem, lai redzētu, kā viņi var sasniegt jums viegli.

Bez detalizētu kontaktinformāciju, vai ar nepareizu kontaktinformāciju, darba devēji nevarēs sazināties ar jums viegli. Jūs vēlaties, lai būtu pēc iespējas vienkāršāk devēja vai iznomājot pārvaldnieks sazināties ar Jums.

Lasīt tālāk padomus par to, ko iekļaut savā kontaktu sadaļā un kur ievietot savu kontaktinformāciju sadaļu, un redzēt paraugu kontaktu sadaļu atsākt.

Ko Iekļaut savu kontaktinformāciju iedaļā

  • Kas jāiekļauj: Iekļaujiet savu vārdu, uzvārdu, adresi, pilsētu, valsti un pasta indeksu. Tāpat, norādot savu tālruņa numuru un e-pasta adresi. Ja jums ir LinkedIn lapu vai personas mājas lapā, iekļaut šos URL jūsu kontaktu sadaļā, kā arī.
  • Vārds: Ja jūs iet ar nosaukumu, kas nav jūsu vārds, jūs varat izmantot šo jūsu CV. Tomēr neatkarīgi no nosaukuma izvēlaties, jābūt konsekventai. Tas būtu vārdu par visiem jūsu darbs pieteikuma dokumentus, tostarp jebkuras attiekties burtiem, vizītkartes, profesionālo mājas lapas, utt Jūs varētu arī izmantot savu vārdu un uzvārdu, bet nevienai segvārdu kas jums patīk labāk, lai iet ar iekavās. Piemēram, jūsu vārds savā CV var lasīt: James (Jim) Santinello.
  • Pasta adrese: Izmantot pastāvīgu pasta adresi jūsu CV. Ja esat students, jūs varētu ietvert gan savu pastāvīgo adresi un savu skolu adresi. Noteikti, lai iekļautu visus svarīgos datus uz jūsu adresi, piemēram, dzīvokļa numuru. Ja jūs uztraucaties par privātumu, apsveriet uzskaitot tikai pilsētu un valsti. Piemēram, jūsu adrese var lasīt: Tampa, Florida. Ir arī citi apstākļi, kur jūs varētu vēlēties apsvērt, nevis uzskaitot savu fizisko mājas adresi.
  • E-pasta adrese: izmantojiet personīgo e-pasta adresi , nevis savu darba e-pasta adresi. Jūs nevēlaties, lai sajauktu savu pašreizējo darba e-pastus ar savu darba meklēšanas e-pastiem. Ja jums nav personīgā e-pasta kontu, pierakstīties uz bezmaksas e-pasta kontu, lai izmantotu darba meklējumos. Tomēr arī pārliecināties, ka jūsu personiskā adrese ir profesionāli. Izmantojiet savu vārdu un uzvārdu adresi. Izvairieties neprofesionāla e-pasta adreses, piemēram, PartyTime@email.com. Pārbaudiet e-pasta kontu bieži, lai jūs varētu atbildēt uz darba devēju pieprasījumiem nekavējoties.
  • Tālruņa numurs: Tas ir ļoti svarīgi, lai balss tālrunī, lai īri vadītājiem var atstāt ziņu, ja jūs neesat pieejams. Jūs nevēlaties palaist garām kādu svarīgu zvanu. Pārliecinieties, ka jūsu balss pasta ziņa izklausās profesionāli; arī pārliecinieties, vai tas ietver jūsu vārdu, lai darba devējs zina, viņi sauc pareizais cilvēks.

Kā formatēt sadaļā Kontaktinformācija

Novietojiet savu kontaktinformāciju augšpusē savu CV; tas būtu pirmais, ko darba devējs redz. Jūsu vārds ir pašā augšā un jāizceļas. Jūs varētu padarīt savu vārdu nedaudz lielāks fontā nekā pārējo jūsu CV, vai treknrakstā savu vārdu, vai abus.

savu kontaktinformāciju Jūs varat centrēt lapā, vai arī dara to pa kreisi pamatota.

Atstājiet atstarpi vai horizontālu līniju starp beigās savu kontaktinformāciju un nākamajā sadaļā jūsu CV.

Atsākt kontaktu sadaļā piemērs

Vārds Uzvārds
Jūsu adrese
Jūsu Pilsēta, Valsts Pasta indekss
Tālruņa numurs
Jūsu e-pasta adrese
LinkedIn vai Personal Website URL  (ja jums tāds ir)

Rediģēt un Korektūru

Noteikti korektūru savu kontaktinformāciju, kopā ar pārējo informāciju par jūsu CV. Typo savu tālruņa numuru vai e-pasta adrese ir biežāk, nekā jūs varētu domāt. Tas varētu novērst jūs no kļūst sazinājās uz darba interviju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *