Europass Curriculum Vitae rakstīšanas padomi

Posted on

Europass Curriculum Vitae Writing Tips

Tā kā Eiropas Savienība ir pieaudzis vairāk un vairāk standarti tiek īstenoti ar Eiropas Parlamentu, lai paaugstinātu dzīves kvalitāti, un, lai to, lai noteiktu līmeni, kurā iedzīvotāji kopā dzīvo un strādā Eiropas Savienībā visi baudīt vienādas tiesības.

Kad jūs pieteikties uz amatu iekšpusē kāda no dalībvalstīm ES, vai jūs mācās vai vienkārši cenšas iegūt pieredzi, kas ir viens no svarīgākajiem jautājumiem ir, lai varētu veikt savu pieredzi un spējas skaidri saprotams savam potenciālajam darba devējam.

Kas ir Europass?

No 2004. gada 15. decembrī, saskaņā ar Lēmumu 2241/2004 / EK, Eiropas Parlamenta un Padomes pieņēma vienotu pārredzamu kvalifikāciju un kompetenci, izveidojot Europass.

Europass  sastāv no pieciem dokumentos: Europass Curriculum Vitae (CV), Europass Valodu pase, Europass apliecības pielikums, Europass diploma pielikums un Europass Mobilitātes dokumentu. Pirmie divi veidi, jūs varat aizpildīt sev, bet pārējie trīs ir aizpildīti un kompetentās organizācijas izsniegta.

Izveide Jūsu dokumenti

Ja jums nav CV vēl varat izveidot vienu tiešsaistē, izmantojot Europass CV celtnieks . Jūs varat izveidot pavadvēstuli, izmantojot to pašu sistēmu. Ja jums jau ir CV, varat augšupielādēt un rediģēt tiešsaistē . Jums būs nepieciešams, lai saglabātu to mākoni vai eksportēt to, kad esat pabeidzis.

Jūs varat izmantot Europass sistēmu, lai izveidotu kvalifikāciju apliecību un Valodu pasi , un pārskatīt Pielikumu kvalifikāciju apliecinošiem dokumentiem , Europass Mobilitāti un Diploma pielikums jums būs nepieciešams, lai pieteiktos darbam ES.

Europass CV rakstīšana padomi

Izveidojot Europass CV ir pirmais un svarīgākais solis savā darba meklēšanas procesa. Pirms jūs  sāktu rakstīt  savu CV, ir daži punkti, kas jums ir jāzina.

Jūsu Europass CV ir sākotnējais kontakts ar potenciālo darba devēju, un jums būs nepieciešams, lai attēlotu darba devēja uzmanību pirmajās 10-15 sekundes lasījums jūsu Europass CV. Tas ir vienīgais veids, kā jūs nodrošināt ar  interviju par konkrēto darbu . Bet, pirms sākat rakstīt to, jums vajadzētu atgādināt sev par pāris svarīgiem soļiem:

Pārskatīt piemēri pirms jūs sāktu. Jūs atradīsiet PDF piemēri attiecībā uz katru valsti ES tiešsaistē. Izmantot tos kā rokasgrāmata, lai izveidotu savu CV.

Savas prasmes un kompetences ir skaidri un loģiski iesniegta, lai jūsu pieredze izceļas.  Pievērsiet uzmanību detaļām, jo tā ir viela jūsu prezentāciju. Tas ietver pareizrakstības kļūdas un pieturzīmes.

Kopumā, jūsu Europass CV ir īss.  Parasti persona ar tikai pāris gadu pieredzi, divas lappuses ir vairāk nekā pietiekami. Profesionāļiem ar lielāku pieredzi, jūs varat uzrakstīt Europass CV ar vairāk nekā divām lappusēm. Ja jūs piesakāties vadošā amatā, jums būs norādīt iepriekšējo pieredzi sīkāk, tostarp iemesliem, par to, kāpēc jūsu potenciālais nākotnes darba devējam jāapsver iespēja piedāvāt jums izpildvaras algu. Šajā gadījumā, uzrakstiet savu Europass CV ar tik daudz lapām, kā nepieciešams.

Vienmēr pielāgot savu CV uz darba aprakstu pozīciju jūs piesakāties. Izmēģiniet, pat, lai izceltu iespējamās kvalifikāciju jums piemīt, kas tiek pieprasīti darba devējs. Nemelojiet savu CV, kā meli var atklāt vai pirms intervijas laikā.

Europass CV ir standarta loģiskā secībā, kurā prezentēt savas spējas un zināšanas. Jums būs nepieciešams, lai pabeigtu:

  • Personīgā informācija
  • Darba pieredze apraksts
  • Apmācība un izglītība apraksts
  • Prasmes un kompetences apraksts

Formatēšana Jūsu Europass CV

Saglabājiet ieteicamo fontu un izkārtojumu Europass CV, jo tas ir standartizēts ar Lēmumu Nr 2241/2004 / EK. Izdrukājiet savu CV uz balta papīra, lai pārliecinātos, ka izkārtojums ir pareizs.

Atcerieties, ka saturs un būtība Jūsu CV ir jābūt zināmam potenciālajam darba devējam 10-15 sekunžu lasot to laikā. Sakarā ar šo, jums vienmēr vajadzētu izmantot īsus teikumus. Koncentrēties uz attiecīgajiem aspektiem jūsu mācību un darba pieredzi, kā arī izskaidrot radušies pārtraukumi mācībās vai karjerā.

Kad esat pabeidzis rakstīt savu CV, pārliecinieties, ka ir kāds cits  pārskatīt un pārbaudīt  , lai pārliecinātos, ka tā saturs ir skaidrs, viegli saprast, un nesatur pareizrakstības kļūdas.

Paturiet prātā, ka Eiropas Savienībā, jūsu Europass CV ir panākumu atslēga jūsu darba meklēšanas procesa. Tā ir kļuvusi par standarta dokuments, ko izmanto, lai pieteikties uz jebkuru vakanci jebkurā Eiropas Savienības dalībvalsts, vienlaikus padarot to vieglāk, darba meklētājiem un darba devējiem.

Kad Izmantojiet Curriculum Vitae vietā CV

Amerikas Savienotajās Valstīs, curriculum vitae tiek izmantota tikai tad, ja, piemērojot akadēmisko, izglītības, zinātniskās vai izpētes pozīcijām.

Curriculum vitae var izmantot arī pieteikties stipendijas vai dotāciju. Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā vai Āzijā, darba devēji var gaidīt, lai saņemtu curriculum vitae, nevis  atsākt .

Izvēlēties piemērotu Curriculum vitae formāts

Pārliecinieties, ka jums izvēlēties curriculum vitae formātā , kas ir piemērots pozīciju jūs piesakāties. Ja jūs piesakāties sadraudzību, jo  , piemēram , jums nav nepieciešams iekļaut personisko informāciju, kas citādi būtu iekļauta starptautiskā CV.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *