Kur atrast likumīgu Micro Darbs

Posted on

Kur atrast likumīgu Micro Darbs

Pārlūkojot tīmekļa vietnes likumīgās mikro Jobs mazo uzdevumiem, kas jums jādara, par samaksu, būtu par Lookout zīmēm darba-at-home izkrāpšanu. (Piemēram, jums ir jāmaksā, lai pierakstītos?) Ir uzticamāka vietnes, kas piedāvā tālvadības darbus, kas pazīstams arī kā pūļa, un laika gaitā tie ir izrādījušās uzticami un viegli veidus, kā nopelnīt papildus naudu.

Amazon Mechanical Turk

Viens no sākotnējiem mikro darba devējiem, Amazon Mechanical Turk uzskaitīti cilvēka izlūkošanas uzdevumus (hits), ka attālinātā darba ņēmēji izvēlas un pilnīgi par maksu, kas ir noteikusi pieprasītāja. Pieejami uzdevumi ietver attēlu un video apstrādi, datu pārbaude un tīrīšana, informācijas vākšana, datu apstrādi, un vairāk.

Appen

Appen ir tulkošanas un valodu risinājumu uzņēmums, kas piedāvā arī tālvadības mikro darbavietas, ko tā aicina “crowdsourcing”. Projekti tiek viss darīts, izmantojot datoru un diapazonu no pārrakstot audio lietotāju pieredzi pētniecībā, lai satura novērtēšanai.

Clickworker

Clickworker izmanto crowdsourcing platformu, lai izplatītu uzdevumus attālās ārštata darbiniekiem. Uzdevumi var izdarīt no datora vai mobilās ierīces, un ietver datu kategorijās, kopēt rediģēšana, korektūra, tīmekļa izpēte, ņemot aptaujas, un vairāk.

ySense

Strādnieki uz ySense (agrāk pazīstama kā ClixSense) tiek piešķirti vienkāršus uzdevumus, lai pabeigtu tiešsaistē, kopā ar instrukciju. Šie uzdevumi var ietvert veikt Google meklēšanu, kvalificējot attēlus un vairāk.

EasyShift

Lietotāji var lejupielādēt EasyShift lietotni savā mobilajā ierīcē un pilnīgu at-mājās vai vietā bāzes “maiņām.” Lielākā daļa no pārmaiņām ietver fotografējot objektus veikalos patērētāju zīmoliem, kas vēlas, lai izsekotu savus produktus, un vajadzīgais laiks parasti ir 24 stundas.

Astoņi attēls

Agrāk pazīstama kā CrowdFlower, astoņzīmju saka tās uzdevums ir “spēcina datu zinātniekiem vilcienu, tests, un melodija to mašīnu mācību par cilvēka pasauli.” Tās tālvadības ziedotāji izvēlas projektus no uzdevuma sienu, kas ir regulāri atjaunināts. Daži uzdevumu piemēri kategorijās sociālo mediju ziņām, satura regulēšanu un audio pārrakstīšanu.

Fiverr

Pierakstīties kā “Pārdevējs” uz Fiverr un kļūt par daļu no tās kopienas ārštata kuri piedāvā pēc pieprasījuma pakalpojumus, piemēram, grafiskais dizains, digitālā mārketinga, rakstīšanu, tulkošanu, video ražošana, skaņas dublēšanas mākslinieciskums, programmēšana, un vairāk. Pircēji parasti uzņēmēji un mazajiem uzņēmumiem, kas ir vajadzīga palīdzība ēkas un augšanas savus uzņēmumus.

lauka Agent

Aģenti lejupielādēt mobilo lietotni, izvēlēties darbu, kas ir tuvu tiem, un tad pabeigt divu stundu laikā. Darbs var ietvert cenu un displeja pārbaudes produktu veikalos, noslēpumainā klienta pārbaudi uzņēmuma atrašanās vietu, un aptaujas.

Gigwalk

Lai kļūtu par Gigwalker, lejupielādējiet mobilo lietotni un piemērot koncertus jūsu reģionā, kas atbilst jūsu prasmes un intereses. Lielākā daļa koncerti ietver pārbaudi, vai produkti tiek parādīti un cena pareizi mazumtirgotājiem vai mārketinga pasākumi tiek veikti precīzi un uz laiku.

Quicktate un iDictate

Atšifrēt audio failus, kas ir vairāk kā piecas minūtes katram ir Quicktate vai transkribēt vairs audio failus ar iDictate; viņi abi ir daļa no paša uzņēmuma. Medicīnas transkripcijas darbavietas maksā vairāk nekā vispārīgākiem.

Scribie

Scribie ir vēl viens audio transkripcijas pakalpojumu. Transkriberiem strādāt attālināti failus, kas ir 6 minūtes vai mazāk ar 2 stundu turnaround laikā.

Skyword

Rakstnieki, videographers, dizaineri un fotogrāfi var pievienoties Skyword ir baseins satura radītājiem un augšupielādēt portfeli darbu. Jums ir jāpieņem par kanālu, pirms jūs varat pieprasīt uzdevumus vai iesniegt idejas. Pay cenas tiek noteiktas pēc kanāla īpašniekiem.

Smart Crowd

Agrāk VirtualBee, Smart Crowd no Lionbridge lūdz potenciālos darbiniekus pierakstīties, atbildēt uz jautājumiem, un veikt novērtējumus, lai noteiktu to prasmju kopumu. Uzņēmums ar jums sazināsies, kad darbs ir pieejams; Jūs piekrītat uzdevumus, ko vēlaties, un pabeigt tos tiešsaistē. Uzdevumi ietver datu izpēte, datu ievades, testēšanu, un vairāk.

TaskRabbit

No šī tautas uzdevums portāla koncertiem Vairums in-persona aktivitātes, piemēram, padarot piegādēm, tīrīšanas un nepāra darbavietas. TaskRabbit ir daudz plašāks pieteikšanās procesu nekā citiem mikro darbiem (kas parasti ir ļoti maz), bet darbavietu jāmaksā vairāk.

TryMYUI

TryMYUI testētāji izbraukšana mājas lapas, izmantojot ekrāna reģistratoru un sniegt atsauksmes par savu pieredzi. Katrs tests, kas ilgst apmēram 20 minūtes, maksā fiksētu likmi 10 $. Darbs ir pieejami testētājiem, pamatojoties uz to demogrāfiju, un viņi var sagaidīt, lai saņemtu dažus uzdevumus nedēļā.

Lietotājs pārbaude

Līdzīgi TryMYUI, testētāji Lietotājs testēšanai maksā $ 10 tērēt 10 līdz 20 minūtes navigācijas tīmekļa vietni un sniegt atgriezenisko saiti, izmantojot ekrāna un balss ierakstītājs. Darba pieejamība ir balstīta uz demogrāfiju testeri.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *