Kā atrast pareizo stažēšanās, stratēģiskās plānošanas

Posted on

Kā atrast pareizo stažēšanās, stratēģiskās plānošanas

Getting apmaksāta stažēšanās pa vasaru ir sapnis daudzu studentu, bet tas nav jābūt tikai karojošs domāšanu, ja Jūs lietojat pareizo pieeju, iesaistīties kādā tīklu, un sākt meklēšanu sākumā.

Bez maksas prakses, jūs varat meklēt veidus, lai finansētu savu praksi (pārbaudiet savu koledžas karjeras pakalpojumu birojs, dažādām organizācijām un fondiem). Daži skolēni spēj darīt neapmaksāta stažēšanās savā interešu jomā, papildinot savu praksi ar nepilna laika darbu.

Definējot Laba Prakse

Labi, veiksmīgas prakses parasti piedāvā priekšrocības, piemēram, šādi:

 1. Māca pamata zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai saņemtu nomātu par pilnas slodzes darbu (vai nu uzņēmumā, kur jūs internēti vai viens no tā konkurentiem)
 2. Nodrošina pieredzi, kas būs pozitīvi uzlabos jūsu CV
 3. Palīdz attīstīt profesionālo tīklu kontaktus, kas var palīdzēt jums jūsu nākotnes darba meklējumos

Runājiet ar akadēmiskajiem konsultantiem, skolu karjeras konsultantiem un pasniedzējiem, lai atklātu, kas uzņēmumiem jūsu mērķa nozari piedāvāt vērtīgas stažēšanos, kur jūs saņemsiet īstu, pievienotās vērtības pieredzi.

Ģeoloģiskā Prakses

Daži no labākajiem prakses tiek izkrauti rezultātā ģeoloģiskajai izpētei. Tas nozīmē, identificējot uzņēmumiem vai organizācijām, kuru vēlaties strādāt un sazināties tieši, kas var izraisīt daži no labākajiem prakses ap vairāku iemeslu dēļ:

 • Identificējot uzņēmumiem, kas faktiski nav reklamētu savu prakses, jūs izvairīsieties konkurē ar tūkstošiem citu pretendentu, kas arī atrodams stažēšanās sarakstā tiešsaistē.
 • Kad sazināties uzņēmums tieši jūs bieži vien saņem iespēju palīdzēt izveidot pieredzes tu meklē, un var tikt atļauts, ir zināma loma, kāda prakse ir saistīta ar veidu.

Studentiem no mazākām pilsētām, izpēte bieži ir vienīgais veids, kā atrast potenciālos stažēšanos. Ir svarīgi ievērot dažus vienkāršus stratēģijas, lai palielinātu jūsu izredzes izkraušanas stažēšanos jūsu sapņus. Protams, karjeras laukā vai rūpniecības jūs turpināt lielā mērā noteiks, vai maksā praksēm ir pieejami.

Pat ar ģeoloģiskās, nav garantijas, ka skolēni varēs nosēsties apmaksāta stažēšanās. Darba devēji ir piedzīvojis būtisku pieaugumu studentu skaitu, kas meklē prakses. Daļa no šī pieauguma ir saistīts ar to, ka vairāk studentu saprotot, ka darba devēji meklē studentiem ar attiecīgu pieredzi, kas nepieciešama, lai nolīgt par nākotnes pilnas slodzes darbu.

Vēl viens iemesls ir ieinteresēti atrast stažēšanās arī vairāki senioriem (un pēcdiploma studentu), ir tas, ka viņi šobrīd nevar atrast darbu savā jomā interesi.

Ar 2018. gada pētījums, kas analizē atsāk četru miljonu koledžas absolventi, rezultāti liecina, ka vairāk nekā 40 procenti no jaunajiem absolventiem veikusi ierakstu līmeņa darbu, kas nav nepieciešama koledžas grādu, un viens no pieciem skolēniem bija joprojām strādā ne- grādu prasa darbavietas 10 gadi later.Employers kļūst arvien prasīgāki, un viņi gaida koledžas absolventi nākt uz klāja ar konkrētām prasmēm un pieredzei, ka kandidāti prakses laikā vai izmantojot citus līdzekļus, ir ieguvis.

Maksas Prakse un programmas

Saskaņā ar Nacionālās asociācijas koledžu un darba devēju (NACE) ‘s 2019 Prakses & Co-op ziņojumā, vidējā stundas alga interns ir $ 19.05, kas 2019. Daudzi uzņēmumu darbā interni, kā veids, kā priekšskatīt tos, lai redzētu, vai tie iederētos kā pilna laika darbiniekiem, un aptuveni 56 procenti no interni tika pārvērsts pilnas slodzes izīrē. Labā ziņa devējiem ir tā, ka vairāk nekā 70 procenti no interni kuri nolīdzis par pilna laika darba ņēmējiem joprojām bija uzņēmumā vienu gadu vēlāk.

Vai Jūs lietojat apmaksātā vai neapmaksātā prakses jautājumus potenciālajiem darba devējiem. Saskaņā ar NACE 2019 pētījumā, 66,4 procenti no 2019. gada absolventiem, kuri bija strādājuši apmaksātu prakses saņēmis vismaz vienu darba piedāvājumu. Tas kontrastē ar tikai 43,7 procenti no neapmaksātās interni saņem vismaz vienu darba piedāvājumu.

Ja jūs meklējat stažēšanās, kas maksā labi, jums ir labākais luck ar uzņēmumiem tehnoloģiju nozarē. Glassdoor.com gada aptauja par ienesīgākās prakses rāda, ka 2019. gadā, Facebook maksā Praktikanti augstāko algu mēnesī 8000 $, un Amazon ir otrā pie 7725 $. Citi uzņēmumi, augstu sarakstā ietver Google, Microsoft, Bloomberg, Capital One, un Apple.

Varat arī maksāt maksu piedalīties prakses programmu, kas ietver intervijas un atsākt coaching, garantēta izvietojumu un izvēlēties vietējo vai starptautisko vietās. Dažas no šīm stažēšanās programmas piedāvā arī lieliskas algas, lai gan avansa maksas parasti ir dārgas, un nepieciešams, lai piedalītos programmā.

Kopumā, tas maksā būt piesardzīgs programmas ar maksas, bet labajā students, kurš var atļauties maksāt nodevu par to stažēšanās, dažas lieliskas iespējas pastāv konkrētām nozarēm un karjeras jomās, un jūs varat atrast tos, izmantojot uzņēmumiem, kas atbilst jums ar prakses iespējām, pamatojoties uz noteiktām īpašībām.

Maksa jūs maksājat tiek uzskatīta par sava veida apmācību, un programma līdzinās semestru ārzemēs veida programmu. Izvēlieties pilsētu un nozari, kurā vēlaties, lai jūsu prakses, un firma garantē izvietojumu augstākās kvalitātes stažēšanās.

PIEZĪME:

 1. Par Starptautisko studentu izglītībā institūta ( IES ārzemēs ) ir apmēram vairāk nekā 60 gadus, sniedzot savu pirmo grupu studentiem mācīties ārzemēs Vīnē, Austrijā 1950. Šodien, kompānija piedāvā stažēšanos ārzemēs pilna laika vasaras izvietošanu, pilna laika semestra prakses vai nepilna laika programmas. Kaut arī šie prakses nāk ar garantēto izvietošanu savā nozarē interesi, tie nav samaksāts. Dažas programmas var pretendēt uz finansiālu atbalstu, vai stipendiju segtu izdevumus programmas nodevas, istabu un kuģa.
 2. Dream Karjera tika dibināta 2000. gada februārī, lai palīdzētu skolēniem uzlabot savu akadēmisko pieredzi, piedāvājot konkurētspējīgas prakses abos koledžas un vidusskolas līmenī. Uzņēmums darbojas 11 pilsētās visā pasaulē, kas strādā ar aptuveni 5000 dažādiem darba devējiem, un ir kalpojis vairāk nekā 17000 studentu, kas vēlas attīstīt savas karjeras ambīcijas.
 3. Vēl viens līdzīgs uzņēmums ir Vašingtonas centrs stažēšanos , kas ir neatkarīga bezpeļņas organizācija, kas nodrošina iekļaujošas prakses un seminārus, lai koledžas līmeņa studentiem un jaunajiem speciālistiem. Kompānija darbojas ASV, un ir biroji 25 citās valstīs. Tas palīdz skolēniem atrast stažēšanās publiskās, privātās un bezpeļņas sektoru, jo daudzās jomās, tostarp tiesību aktus, medicīnā, žurnālistikā, biznesā un politikā, among others.

Noderīgi padomi studentiem

Daži statistikas dati saka, ka līdz pat 80 procentiem no darba iespējām, tostarp stažēšanās, nekad reklamē, un tā vietā, saņems piepildīta ar personisko tīklu un nodošanu. Tas maksā runāt ikvienam un visiem, kas varētu būt kaut kāda veida savienojumu ar savu mērķa nozares vai stažēšanās. Jūs varat veikt arī citus pasākumus, lai atklātu rada potenciālajiem prakses:

 1. Tīkls ar ģimeni, draugiem, paziņām, iepriekšējiem darba devējiem, pasniedzējiem un jūsu koledžas absolventi, meklēt cilvēkus, kas pašlaik dara to darbu, ko vēlaties darīt veidu. Jūs nekad zināt, kas tavi vecāki zina, kamēr jūs jautāt, vai, ja jums ir labi savienots kaimiņiem jūsu mērķa nozarē.
 2. Brīvprātīgo pieredzes un nepilna laika darba vietas, bieži vien var pārvērsties pilnas slodzes darbu pēc skolas beigšanas.
 3. Pētniecības organizācijas, lai jūs varētu iekļaut šo informāciju savā pavadvēstuli vai ievadu e-pastu, kā jūs panākt, lai darba devēji, izmantojot tīmekļa vietnes vai ja izpēte stažēšanās tiešsaistē.
 4. Izveidot labi izstrādāts, mērķtiecīgas atsāk un aptver burtus, kas vērstas uz organizāciju un pozīciju, uz kuru piesakāties. Paturiet prātā, ka tikai viens typo var likt jums no darbojas.
 5. Ir metodiskā procesu, lai pieteiktos jūsu intervijas, un noteikt datumus, lai sekot līdzi darba devējiem, izmantojot e-pastu vai tālruni. Neaizmirstiet nozīmi Paldies piezīmes interviju procesā. Bieži skolēni domā, ka tie ir par kaitīgu, bet daudzi uzņēmumi redzētu šo rīcību kā gabarītiem motivētu studentus, kā arī kāds, kurš patiešām grib nākt un strādāt savu konkrēto uzņēmumu.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *